FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«1131415161723»
S.S.Lazio29.04.2010 20:42

daca tot zboara in teren,sa zboare 100 de torte nu 1 sau 2 :) !

si da,ajungem tot la educatie ..daca esti pe stadion nu trebuie sa fii neaparat un animal,sa te dezlantui ..fiind tinut acasa sub papuc de nevasta !

crossman29.04.2010 21:09

Da dar nu puteti sa negati ce frumose au fost tortele care au spart capu la spurcati de anul trecut de la meciul cu dinam0!Aveti dreptate nu stim sa ne urmarim interesele in primu rand nu inteleg de ce tortele sau fumigenele sa fie interzise! Creeaza un spectacol de lumina ce te poate ajuta la o coregrafie sa evidentiezi o parte din ea sau la ce te mai taie pe tine capu!Diferenta majora dintre ei si noi la ei cand aprind torte/fumigene nu se intampla nimic lumea admira pe cand la noi te uiti la sclavii de dupa gard sa vezi cum reactioneaza daca intra sau nu!

Maye06.05.2010 10:28

PAOK - Aris

 

!

 

 

 

RobYnho07.05.2010 08:30
PAOK - Aris

 

!

 

Ti se scoala parul de pe tine.

Bogdan07.05.2010 08:48

 

 

Dragos_G15.05.2010 10:56

Incredibil cata libertate in peluze in Austria. Priviti mai ales finalul filmuletului.

 

 

Si este primul meci de foarte mult timp al lor in care nu vad torte.

LUPANU27.05.2010 12:39

 

 

Prea tare ! Tabara in Grecia ! Suporteri Ai lui PAOK

Dragos_G27.05.2010 20:38

Foarte, foarte tare.

La 0:39 este un baiat cu un tricou verde, probabil cu PAO, dar din cate se vede, canta si el.

albanezul28.05.2010 07:15
Foarte, foarte tare.

La 0:39 este un baiat cu un tricou verde, probabil cu PAO, dar din cate se vede, canta si el.

:naughty: :naughty:

deci sa inteleg ca toti din Grecia care au un tricou verde sunt de-ai lui Panathinaikos?

puyol28.05.2010 07:24

magnific... ar fi tare ca la noi sa organizeze clubul Steaua astfel de excursii pentru copii, tineri, un fel de tabere de "stelismatizare", hahaha :)))

 

dar sub alta conducere :)

Maye28.05.2010 09:53

Aia din stanga sigur o ardeau cu Aris.

Dragos_G28.05.2010 10:36
:naughty: :naughty:

deci sa inteleg ca toti din Grecia care au un tricou verde sunt de-ai lui Panathinaikos?

era un tricou verde, cu o echipa de fotbal si mie mi s-a parut ca e cu Panatha.

 

ON: alte vremuri, alte legi dar totusi...

 

Azzido29.05.2010 10:04

mie imi place ca voi ii admirati pe greci, dar cand joaca nationala nici nu vreti sa auziti de mers la stadion

lucvald-190229.05.2010 20:36

unii sunt patrioti si patimasi, altii poate sunt indiferenti fata de merceneri !

Dragos_G04.06.2010 12:47

Foarte interesante chestiile astea mici.

Bogdan04.06.2010 14:15

flame-uri. Sunt folosite si la noi. Le-am avut la cateva meciuri (Craiova deplasare) baietii de la nord in deplasare pe Dinamo. Mai recent a fost una aruncata la meciul cu timisoare in invalmasala produsa cu shelteru.

Sunt cele folosite de cei de la ujpest in deplasare, aruncau cu ele in noi. Ard ca dracu.. fac o rana urata.

Dragos_G04.06.2010 22:14

Le stiu pe alea, dar ma gandeam ca astea de la Cska sunt putin diferite.

 

Pyro Show, Lesinari, Borac Banja Luka, Bosnia

 

photos12.jpg

Bogdan05.06.2010 16:42

mie imi par acelasi lucru. nu vad diferenta.

DelaNord200208.06.2010 09:51
mie imi place ca voi ii admirati pe greci, dar cand joaca nationala nici nu vreti sa auziti de mers la stadion

 

Cand o sa vezi la greci ca pe un jucator il doare-n p**a de meci, sa mi-l arati si mie.

Tanaru` Young08.06.2010 19:10
Dragos_G24.06.2010 08:25
mie imi place ca voi ii admirati pe greci, dar cand joaca nationala nici nu vreti sa auziti de mers la stadion

89806461.jpg

 

Uite-i si pe greci.

Au venit frumos la mondial sa sustina Argentina chiar si in meciul contra Greciei.

E vorba de cei de la Aris.

arisih.jpg

RedScorpyON24.06.2010 09:26

O fi vorba de niste argentinieni din Grecia...

Azzido24.06.2010 10:21

in primul rand Grecia e foarte departe de Africa de Sud, iar situatia economica a grecilor nu le permite sa isi insoteasca echipa.

cat despre steagul celor de la Aris, eu sunt de parere ca e ceva izolat. nu cred ca un grec avand ceva impotriva propriei tari s-ar duce sa sustina Argentina. chiar nu cred...

 

Dragos_G24.06.2010 11:53

Ba da.

Am luat poza de pe forumul ultras-tifo.

Chiar unul de la Super 3 a pus pozele si el a zis ca au fost acolo ca sa il sustina pe Maradona si Argentina.

Motivul: 1. ei sunt de stanga. deseori vezi pe gard steaguri cu Che sau drapelul Argentinei. Au si o prietenie cu cei de la Boca.

2. desi stiam ca sunt nationalisti se pare ca nu mai simt nimic pentru nationala lor pentru ca acum e un tred sa faca grecii mesaje xenofobe la meciurile nationalei. suporterii celor de la Aris sunt considerati macedoneni dar mai sunt si ceva turci...

Stanici24.06.2010 12:24

Auzisem eu ceva de aromani pe scena ultra' de prin Grecia sau iar navigam dupa ce bagasem lucruri proaste in mine?

«1131415161723»