un filmulet care m-a frappat cu unele elemente de mare impact vizual .
de observat mai ales la 2:44
la 4:37 si la 5:33
Daca facem asa ceva la un meci suntem......:X
un filmulet care m-a frappat cu unele elemente de mare impact vizual .
de observat mai ales la 2:44
la 4:37 si la 5:33
Daca facem asa ceva la un meci suntem......:X
În următoarele imagini puteți vedea deplasarea suporterilor lui Resovia Rzeszów la rivala din același oraș, Stal Rzeszów ( un oraș de 164 de mii de locuitori din Polonia ) :
@rezistenta_ultras am pus si eu filmuletul ala cu "Acesti copii ai Bucurestiului" si l-am sters ulterior pentru ca s-a sters si de pe romanianultras. Cica nu trebuia sa apara pe net. ![]()
@rezistenta_ultras am pus si eu filmuletul ala cu "Acesti copii ai Bucurestiului" si l-am sters ulterior pentru ca s-a sters si de pe romanianultras. Cica nu trebuia sa apara pe net.![]()
atunci care mai era rostul lui ?? sa'l vada cine daca nu vor sa fie public ?
atunci care mai era rostul lui ?? sa'l vada cine daca nu vor sa fie public ?
Era un proiect al unei fete parca, la facultate. :-??
atunci care mai era rostul lui ?? sa'l vada cine daca nu vor sa fie public ?
era un proiect de facultate care nu avea niciun rost sa ajunga pe net
Prea vroia sa semene cu un episod din Real Football Factories.
nu se compara..
E ceva arsenal aici
Si pe romanianultras zicea unu ca aia de la UTA nu aveau cum sa aiba 30 de torte. E prea mult ![]()
@rezistenta_ultras am pus si eu filmuletul ala cu "Acesti copii ai Bucurestiului" si l-am sters ulterior pentru ca s-a sters si de pe romanianultras. Cica nu trebuia sa apara pe net.![]()
da,e un proiect de licenta care a scapat pe net fara acordul "actorilor" si al "regizorului"...dar daca tot e pe bloguri,am zis sa fie si aici...
s-a retras de pe roultras dar prea tarziu,se gaseste pe alte site-uri.
Care este mai frumos?
1. PAO:
2. Borac Banja Luka:
1.pao imi place mai mult decat al 2 foarte frumoase filmuletele
Primul.
Al 2-lea, pentru ca in primul mi se pare a fi ceva din aia si organizat de club, vad si artificii in spate, plus ca daca nu era pista aia de atletism tortele erau in teren, daca va uitati la cei de la Borac nu au aruncat nicio torta.
Si mama ce va mai place sa ii laudati pe greci... ![]()
Pai de ce nu i-ai lauda? Sunt peste noi la toate capitolele... Ai vazut torte, uite aici o comparatie despre cum cantam noi o melodie si cum o canta ei:
vs
despre atitudinea pe strazi nici nu cred ca are rost sa mai vbim
Dar ma intreb:Noi de ce nu avem amplificatoare?...Ca asta e problema cei care stau acolo mai jos incep sa cante ceva si pana isi dau seama cei de sus ce se canta se opresc cei de jos si asa mai departe...
Dar ma intreb:Noi de ce nu avem amplificatoare?...Ca asta e problema cei care stau acolo mai jos incep sa cante ceva si pana isi dau seama cei de sus ce se canta se opresc cei de jos si asa mai departe...
Intreaba-l pe jj
Intreaba-l pe jj
Dar a cerut cineva sa se monteze amplificatoare?
Ar trebui sa facem o cerere pentru amplificator
ca sa ne intelegem mai ales ca,pe langa motivul care l-am dat mai sus ma uitam ca la Peluza Nord erau cel putin 2-3 grupuri a cate 5-10 persoane care cantau lucruri total diferite! Daca tot vor sa fie 10 lideri de galerie si nu facem rost de amplificator macar sa-si ia statii dalea de comunicatii si sa se imparta grupurile in fiecare colt al peluzei si sus si jos.
Dar a cerut cineva sa se monteze amplificatoare?
pe noi nu ne lasa sa intram pe stadion si tu vrei amplificatoare ![]()
Eu sau robert?
Am dezvoltat subiectul ![]()
Pai de ce nu i-ai lauda? Sunt peste noi la toate capitolele... Ai vazut torte, uite aici o comparatie despre cum cantam noi o melodie si cum o canta ei:
vs
despre atitudinea pe strazi nici nu cred ca are rost sa mai vbim
mai e si dorinta tuturor de a ajunge cat mai repede la sfarsitul cantecului, de zici ca e intrecere...
Dinamo a dat peste scaraoschi in carne si oase ![]()
![]()