a.. deci au dat-o in garda ![]()
Pics?
a.. deci au dat-o in garda ![]()
Pics?
si de prin America: San Jose Ultras
Excelent ce-ati reusit sa faceti acolo (considering it's the US), congrats ![]()
Ce bataie urata cu scaune... zici ca se bat cu perne ![]()
ooo,noroc domnu radu:) I-am rupt si pe ei saptamana trecuta cand au venit aici. postau pozele cu ei batuti pe internet si cu police report...asa ti-o iei cand dai din gura aiurea pe internet. cam ca pe romanianultras.com
s-au invatat minte ![]()
Mama ce i-au ingramadit.
batalia dracului ![]()
Zici ca erau legiune romana, in formatie testoasa.
Rusii aia s-au batut din cauze politice.
De fapt au fost cei de la Zenit care i-au batut pe aia pentru ca sunt antifa.
si de prin America: San Jose Ultras
Astia nu-s aia de ne-au sustinut in protest anti-Jiji ? au afisat un banner anti-cioban. ![]()
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...america-4794995
sincronul grecilor, de la sfarsitul meciului, e militaresc.....la noi se pleaca de la stadion cu 10 minute inainte, sa nu care cumva sa risipeasca timpul aiurea, dupa ce au finalizat si ultima punga de seminte....
EPIC! ![]()
Mi-ar place sa picam cu PAOK in grupe daca ne calificam, sau cu Lech Poznan. Mi se par cele mai frumoase galerii din lume, si pot spune ca am avea ceva de invatat.
si de luat ![]()
De la derbyurile noastre:
Cu Seattle
Si cu LA
la acest meci nu a fost uitat cineva "drag" noua tuturor. detalii si imagini la momentul potrivit.
Ma scuzati ca fac off-topic,am si eu o intrebare pentru Dan : Ati reusit sa-l convingeti pe patronul acela al vostru care era dispus sa investeasca la un club din Europa,sa-si arunce macar o privire asupra Stelei ?
Ma scuzati ca fac off-topic,am si eu o intrebare pentru Dan : Ati reusit sa-l convingeti pe patronul acela al vostru care era dispus sa investeasca la un club din Europa,sa-si arunce macar o privire asupra Stelei ?
Am avut o discutie de vreo 15 minute cu el, si chiar daca e de vreo 3 ani in fotbal, stia deja de coruptia si scandalurile din ligile est europene. Nu are nici o intentie sa bage bani acolo. Steaua, ca brand si istorie reprezinta mult, dar la urma urmei tot din divizia lui Mitica, Sandu, Borcea, Pinalty etc face parte. Asta e american evreu si vroia sa o ia pe urmele lui Glazer si a altora ca el, cumparandu-si o echipa in Anglia. Pana la urma nu s-a finalizat tranzactia.
De la derbyurile noastre:Cu Seattle
Si cu LA
la acest meci nu a fost uitat cineva "drag" noua tuturor. detalii si imagini la momentul potrivit.
...si cand e momentul potrivit???!! ![]()
Ps. Bravo Dane, succes pe viitor!
veri imported papagal ![]()
Papagalu` meu face mai frumos ![]()