FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«1161718192023»
Bogdan12.08.2010 07:00

a.. deci au dat-o in garda :))

 

Pics?

andyro12.08.2010 22:12
si de prin America: San Jose Ultras

http://www.youtube.com/watch?v=iEaycesWtjk

 

Excelent ce-ati reusit sa faceti acolo (considering it's the US), congrats :)

AG18.08.2010 07:17
Daniel-Ionut18.08.2010 07:19

Ce bataie urata cu scaune... zici ca se bat cu perne :D

Radu mic18.08.2010 08:20
ooo,noroc domnu radu:) I-am rupt si pe ei saptamana trecuta cand au venit aici. postau pozele cu ei batuti pe internet si cu police report...asa ti-o iei cand dai din gura aiurea pe internet. cam ca pe romanianultras.com

 

s-au invatat minte ;)

Maye18.08.2010 08:31

Mama ce i-au ingramadit.

S.S.Lazio18.08.2010 09:14

batalia dracului :))

Stanici18.08.2010 09:16

Zici ca erau legiune romana, in formatie testoasa.

lucianix18.08.2010 09:22
*Alecs*18.08.2010 10:47
Dragos_G18.08.2010 11:32

Rusii aia s-au batut din cauze politice.

De fapt au fost cei de la Zenit care i-au batut pe aia pentru ca sunt antifa.

Roby9118.08.2010 13:14
si de prin America: San Jose Ultras

http://www.youtube.com/watch?v=iEaycesWtjk

 

Astia nu-s aia de ne-au sustinut in protest anti-Jiji ? au afisat un banner anti-cioban. :D

 

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...america-4794995

lucvald-190218.08.2010 20:14

sincronul grecilor, de la sfarsitul meciului, e militaresc.....la noi se pleaca de la stadion cu 10 minute inainte, sa nu care cumva sa risipeasca timpul aiurea, dupa ce au finalizat si ultima punga de seminte....

*Alecs*19.08.2010 11:23

EPIC! :D

 

red&blue_boy20.08.2010 04:53
pytycrys20.08.2010 20:37

Mi-ar place sa picam cu PAOK in grupe daca ne calificam, sau cu Lech Poznan. Mi se par cele mai frumoase galerii din lume, si pot spune ca am avea ceva de invatat.

puyol20.08.2010 22:35

si de luat :))

Dan_Original_TB9624.08.2010 22:59

 

De la derbyurile noastre:

Cu Seattle

Si cu LA

 

 

la acest meci nu a fost uitat cineva "drag" noua tuturor. detalii si imagini la momentul potrivit.

Tanaru` Young24.08.2010 23:53

Ma scuzati ca fac off-topic,am si eu o intrebare pentru Dan : Ati reusit sa-l convingeti pe patronul acela al vostru care era dispus sa investeasca la un club din Europa,sa-si arunce macar o privire asupra Stelei ?

Dan_Original_TB9625.08.2010 01:50
Ma scuzati ca fac off-topic,am si eu o intrebare pentru Dan : Ati reusit sa-l convingeti pe patronul acela al vostru care era dispus sa investeasca la un club din Europa,sa-si arunce macar o privire asupra Stelei ?

Am avut o discutie de vreo 15 minute cu el, si chiar daca e de vreo 3 ani in fotbal, stia deja de coruptia si scandalurile din ligile est europene. Nu are nici o intentie sa bage bani acolo. Steaua, ca brand si istorie reprezinta mult, dar la urma urmei tot din divizia lui Mitica, Sandu, Borcea, Pinalty etc face parte. Asta e american evreu si vroia sa o ia pe urmele lui Glazer si a altora ca el, cumparandu-si o echipa in Anglia. Pana la urma nu s-a finalizat tranzactia.

Radu mic25.08.2010 08:14
De la derbyurile noastre:

Cu Seattle

Si cu LA

 

 

la acest meci nu a fost uitat cineva "drag" noua tuturor. detalii si imagini la momentul potrivit.

...si cand e momentul potrivit???!! :)

Ps. Bravo Dane, succes pe viitor!

RobYnho28.08.2010 09:28

rezistenta_ultras05.09.2010 14:05
puyol05.09.2010 14:19

veri imported papagal :))

Daniel-Ionut05.09.2010 14:21

Papagalu` meu face mai frumos :nono:

«1161718192023»