si din nou un tango... ![]()
si din nou un tango... ![]()
Ma declar fanul sistemului politic din Argentina
@Mihai in sfarsit vad si eu un om multumit de ceva ![]()
p.s. aceiasi dansatori,acelasi dans dar de data asta pe scena si ceva mai...pasional!
Ultras?
Daca nu se bat, e nasol?!
Cred ca nu ![]()
Partizan - Maccabi ( baschet )
Am vazut ieri meciul.
Nu imi venea sa cred cum se auzea ![]()
exista pe undeva prin Romania o sala de dimensiunile asteia de la partizan?
o sa fie meci foarte tare in semifinale.. Olympiacos-Partizan Belgrad.
@Maye: pe ce program ai vazut meciul?
exista pe undeva prin Romania o sala de dimensiunile asteia de la partizan?
Nu.
o sa fie meci foarte tare in semifinale.. Olympiacos-Partizan Belgrad.
@Maye: pe ce program ai vazut meciul?
Stream live pe myp2p.eu
In Romania e posibil sa dea vreo reluare Eurosport 2. Noaptea se mai dau meciuri din Liga.
@Bogdan
De altfel asta e maximul in Romania :
cate locuri are? e mai mare ca polivalenta de la Bucuresti?
2500 de oameni intra.
o sa fie meci foarte tare in semifinale.. Olympiacos-Partizan Belgrad.
O sa fie nebunie la Paris(acolo se joaca semifinalele si finala) pentru ca cei de la Partizan au o relatie de prietenie cu CSKA, care joaca in cealalta semifinala + ca sunt amici cu PAOK care vor veni cu siguranta sa-i sustina impotriva celor de la Olympiakos.
Partizan si Olympiakos s-au mai intalnit sezonul acesta in grupe. Victorie acasa pentru fiecare. O poza din Belgrad:
Se traduce ceva de genul : Curve rosii, cei in alb-negru le-o vor trage mamelor voastre mereu ![]()
Si un filmulet:
Felicitari bai Mariusica pentru cum sustineti Sibiu-l vostru! Poate o sa revina si Inter, candva...
Sunt alti baieti care merita felicitarile alea mai mult.Dar merci oricum.
Inter nu va mai exista niciodata ![]()
nu cred ca a mai fost postat prin alta parte, din ciclu "cartita, gabor printre noi"
a mai fost postat. daca nu ma insel, chiar pe topicul asta
nicaieri nu-i ca acasa...
Meciul decisiv, Partizan-Maccabi. Sa observam un lucru foarte important: cantecul patriotic este pus la statia de amplficare! Unde auzi asa ceva la noi?
Nationalismul si patriotismul sunt politica de stat!
Meciul decisiv, Partizan-Maccabi. Sa observam un lucru foarte important: cantecul patriotic este pus la statia de amplficare! Unde auzi asa ceva la noi?Nationalismul si patriotismul sunt politica de stat!
Pai la noi se gaseau enspemii de destepti care sa se intrebe "ce treaba are cantecul patriotic cu meciul de baschet?"
De-a dreptul impresionant; la noi nu sunt atat de multi suporteri care sa se manifeste asa la peste 90% din meciuri
PS: am observat ca au si timisorenii varianta la horto magiko.
@MoWeed noi ca natie nu avem cultura la nimic! ii admiram pe altii si...cam atat
p.s. daca stie/cunoaste/intelege cineva limba sarba poate sa traduca versurile melodiei din clipul postat de Mihai?!multumesc