FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«1111213141523»
godsaveultras30.03.2010 08:41

 

si din nou un tango... :bananadance:

 

Mihai30.03.2010 11:10

Ma declar fanul sistemului politic din Argentina

godsaveultras31.03.2010 08:02

 

@Mihai in sfarsit vad si eu un om multumit de ceva :))

 

p.s. aceiasi dansatori,acelasi dans dar de data asta pe scena si ceva mai...pasional!

 

 

 

Maye31.03.2010 08:58

Ultras?

 

noname31.03.2010 09:16

 

Daca nu se bat, e nasol?!

Maye31.03.2010 09:26

Cred ca nu :)

rezistenta_ultras02.04.2010 09:39

Partizan - Maccabi ( baschet )

Maye02.04.2010 09:46

Am vazut ieri meciul.

Nu imi venea sa cred cum se auzea :mellow:

Bogdan02.04.2010 10:34

exista pe undeva prin Romania o sala de dimensiunile asteia de la partizan?

Dragos_G02.04.2010 10:46

o sa fie meci foarte tare in semifinale.. Olympiacos-Partizan Belgrad.

 

@Maye: pe ce program ai vazut meciul?

Maye02.04.2010 11:20
exista pe undeva prin Romania o sala de dimensiunile asteia de la partizan?

Nu.

 

o sa fie meci foarte tare in semifinale.. Olympiacos-Partizan Belgrad.

 

@Maye: pe ce program ai vazut meciul?

Stream live pe myp2p.eu

 

In Romania e posibil sa dea vreo reluare Eurosport 2. Noaptea se mai dau meciuri din Liga.

Maye02.04.2010 11:25

@Bogdan

 

De altfel asta e maximul in Romania :

 

Bogdan02.04.2010 13:11

cate locuri are? e mai mare ca polivalenta de la Bucuresti?

Maye02.04.2010 15:07

2500 de oameni intra.

*Alecs*02.04.2010 23:02
o sa fie meci foarte tare in semifinale.. Olympiacos-Partizan Belgrad.

 

O sa fie nebunie la Paris(acolo se joaca semifinalele si finala) pentru ca cei de la Partizan au o relatie de prietenie cu CSKA, care joaca in cealalta semifinala + ca sunt amici cu PAOK care vor veni cu siguranta sa-i sustina impotriva celor de la Olympiakos.

 

Partizan si Olympiakos s-au mai intalnit sezonul acesta in grupe. Victorie acasa pentru fiecare. O poza din Belgrad:

 

redtshirtsredwhorestheb.jpg

 

Se traduce ceva de genul : Curve rosii, cei in alb-negru le-o vor trage mamelor voastre mereu :)

 

Si un filmulet:

f234567k02.04.2010 23:21

Felicitari bai Mariusica pentru cum sustineti Sibiu-l vostru! Poate o sa revina si Inter, candva...

Maye02.04.2010 23:30

Sunt alti baieti care merita felicitarile alea mai mult.Dar merci oricum.

Inter nu va mai exista niciodata :)

The_Foxes03.04.2010 13:18

nu cred ca a mai fost postat prin alta parte, din ciclu "cartita, gabor printre noi"

 

Azzido03.04.2010 14:53

a mai fost postat. daca nu ma insel, chiar pe topicul asta

axl04.04.2010 22:12

 

godsaveultras07.04.2010 11:37

 

 

nicaieri nu-i ca acasa...

 

 

 

Mihai07.04.2010 15:33

Meciul decisiv, Partizan-Maccabi. Sa observam un lucru foarte important: cantecul patriotic este pus la statia de amplficare! Unde auzi asa ceva la noi?

Nationalismul si patriotismul sunt politica de stat!

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=cTBadsRpTa0

MoWeed07.04.2010 15:51
Meciul decisiv, Partizan-Maccabi. Sa observam un lucru foarte important: cantecul patriotic este pus la statia de amplficare! Unde auzi asa ceva la noi?

Nationalismul si patriotismul sunt politica de stat!

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=cTBadsRpTa0

Pai la noi se gaseau enspemii de destepti care sa se intrebe "ce treaba are cantecul patriotic cu meciul de baschet?"

De-a dreptul impresionant; la noi nu sunt atat de multi suporteri care sa se manifeste asa la peste 90% din meciuri

Dragos_G07.04.2010 15:56

- Torcia 1950 in Zagreb. In momentul asta se joaca returul din semifinala cupei.

 

 

 

 

PS: am observat ca au si timisorenii varianta la horto magiko.

 

 

 

 

godsaveultras07.04.2010 22:14

 

 

@MoWeed noi ca natie nu avem cultura la nimic! ii admiram pe altii si...cam atat

 

p.s. daca stie/cunoaste/intelege cineva limba sarba poate sa traduca versurile melodiei din clipul postat de Mihai?!multumesc

«1111213141523»