...derbedei care strică spectacolul fotbalistic...
...derbedei care strică spectacolul fotbalistic...
Coritiba.
De echipa asta nu auzisem pana acum vreo 2-3 luni cand au fost incidentele acelea puternice si au aparut pana la stirile Pro TV.
1.
2.
3.
Pacat insa ca au retrogradat. La cata pasiune e in tribune, meritau mult mai mult.
ce cacata era gaborita aia cand au dat navala sud-americanii pe teren ![]()
Si daca am avea un lider ar invata lumea sa cante? Atunci il propun pe Ducu Bertzi sau pe Hrusca...
Insa sunt sigur ca ei n-ar avea nici o sansa in fata lui Chuck Lidell sau Adi minune (depinde la ce ora se tin alegerile).
va rog ca la urmatorul meci sa va prezentati asa: http://www.pumahardchorus.com/
multumesc anticipat.
daca vreti , puteti adapta melodia sau chiar sa o schimbati.
p.s. : puteti selecta si Italia, mai avem pana sa ajungem la nivelul lor.
totusi nu am inteles mesajul campaniei.
oare promoveaza huliganii?
aia din anglia nu prea arata a cetateni.
Cu asta se ocupa Delije Sever acum 21 de ani.
varianta italiana la puma hardchorus http://www.youtube.com/watch?v=hGHLUc7ZmAs
Cred ca mesajul campaniei se refera la faptul ca nu se pune problema pe 14 februarie ce alegi, sa mergi la meci cu baietii sau sa stai acasa cu consoarta , si cumva au reusit sa le combine pe amandoua , gen te duci la meci si faci si o declaratie de dragoste. Pe de alta parte poate avea dubla semnificatie ..declaratia de dragoste adresandu-se zeului fotbal si nu femeilor
. Tare rau ideea oricum
Ajax-Twente
Chelsea-Arsenal
Daca s-a ajuns sa se dea cu torta si`n Anglia, pe Stamford Bridge, inseamna ca lumea s-a intors la 90 de grade.
Sper ca intr`o zi , tortele sa devina iar legale si spectacolele pirotehnice sa dea culoare stadioanelor !
LIBERTATE !!!!
Daca se supara ala un pic ii dadea cu tortza-n cap la portar
Daca s-a ajuns sa se dea cu torta si`n Anglia, pe Stamford Bridge, inseamna ca lumea s-a intors la 90 de grade.Sper ca intr`o zi , tortele sa devina iar legale si spectacolele pirotehnice sa dea culoare stadioanelor !
LIBERTATE !!!!
180 stelutz ![]()
bine ca n-a zis 360 ![]()
matematica nu a fost niciodata punctul lui forte.
Daca s-a ajuns sa se dea cu torta si`n Anglia, pe Stamford Bridge, inseamna ca lumea s-a intors la 90 de grade.
Si nu doar pe Stamford Bridge:
matematica nu a fost niciodata punctul lui forte.
nici cu gramatica limbii romane nu sta mai bine...
Ntz, ntz, ce ne dezbina ne-a Jiji. asta.
doar ca la ei intra direct politia peste ei si ii ridica
oare o fi penal ca la noi sa aprinzi o torta?
doar ca la ei intra direct politia peste ei si ii ridica
oare o fi penal ca la noi sa aprinzi o torta?
acum la noi e cam de puscarie , din cate am inteles intre 2 si 4 ani ![]()
eu as propune sa se dea inchisoare pe viata direct.
ce rost are sa o mai amanam? e clar ca se tortele si suporterii sunt cel mai rau lucru ce i se putea intampla Romaniei...
in rest toate sunt minunate
ultras2004: la cat s-au cumintit englezii in ultimii ani cred ca este si la ei destul de penal sa dai o torta.Nu stiu daca se ajunge la puscarie dar dosar penal sigur.Nu uitati ca mititica s-a inspirat de la englezi cu legea pulii.
ha ha ha.
ce glume naspa aveti.
am spus 90 .
deoarece 180 insemna legalizarea tortelor..
0 - torte ilegale 90 - "se sta pe ganduri" 180 - torte legale ![]()
ironiile voastre.
ha ha ha,asa zisii ultrasi italieni fug unii de altii.nu va mai plangeti ca romanilor le e frica de contact.
Da' cine s-a plans??? ![]()