FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«191011121323»
1on04.02.2010 19:24

...derbedei care strică spectacolul fotbalistic...

dragos_ghinea04.02.2010 20:07

Coritiba.

De echipa asta nu auzisem pana acum vreo 2-3 luni cand au fost incidentele acelea puternice si au aparut pana la stirile Pro TV.

 

1.

 

2.

 

3.

 

Pacat insa ca au retrogradat. La cata pasiune e in tribune, meritau mult mai mult.

spiridusu04.02.2010 20:36

ce cacata era gaborita aia cand au dat navala sud-americanii pe teren :))

zoloz200509.02.2010 10:20
Si daca am avea un lider ar invata lumea sa cante? Atunci il propun pe Ducu Bertzi sau pe Hrusca...

 

Insa sunt sigur ca ei n-ar avea nici o sansa in fata lui Chuck Lidell sau Adi minune (depinde la ce ora se tin alegerile).

 

 

va rog ca la urmatorul meci sa va prezentati asa: http://www.pumahardchorus.com/

multumesc anticipat.

 

daca vreti , puteti adapta melodia sau chiar sa o schimbati.

 

p.s. : puteti selecta si Italia, mai avem pana sa ajungem la nivelul lor.

spiridusu09.02.2010 15:18

totusi nu am inteles mesajul campaniei.

 

oare promoveaza huliganii? :) aia din anglia nu prea arata a cetateni.

cristian01409.02.2010 15:52

 

Cu asta se ocupa Delije Sever acum 21 de ani.

cozmin10.02.2010 14:10

varianta italiana la puma hardchorus http://www.youtube.com/watch?v=hGHLUc7ZmAs

Cred ca mesajul campaniei se refera la faptul ca nu se pune problema pe 14 februarie ce alegi, sa mergi la meci cu baietii sau sa stai acasa cu consoarta , si cumva au reusit sa le combine pe amandoua , gen te duci la meci si faci si o declaratie de dragoste. Pe de alta parte poate avea dubla semnificatie ..declaratia de dragoste adresandu-se zeului fotbal si nu femeilor :)) . Tare rau ideea oricum

godsaveultras10.02.2010 14:14
*Alecs*10.02.2010 14:28

Ajax-Twente

 

Chelsea-Arsenal

 

 

SteLuTzZz10.02.2010 19:45

Daca s-a ajuns sa se dea cu torta si`n Anglia, pe Stamford Bridge, inseamna ca lumea s-a intors la 90 de grade.

Sper ca intr`o zi , tortele sa devina iar legale si spectacolele pirotehnice sa dea culoare stadioanelor !

 

LIBERTATE !!!!

cozmin10.02.2010 19:50

Daca se supara ala un pic ii dadea cu tortza-n cap la portar

Costi10.02.2010 22:09
Daca s-a ajuns sa se dea cu torta si`n Anglia, pe Stamford Bridge, inseamna ca lumea s-a intors la 90 de grade.

Sper ca intr`o zi , tortele sa devina iar legale si spectacolele pirotehnice sa dea culoare stadioanelor !

 

LIBERTATE !!!!

180 stelutz :))

cozmin11.02.2010 08:26

bine ca n-a zis 360 :))

albanezul11.02.2010 09:18

matematica nu a fost niciodata punctul lui forte.

*Alecs*11.02.2010 09:37
Daca s-a ajuns sa se dea cu torta si`n Anglia, pe Stamford Bridge, inseamna ca lumea s-a intors la 90 de grade.

 

Si nu doar pe Stamford Bridge:

 

rezistenta_ultras11.02.2010 12:27
matematica nu a fost niciodata punctul lui forte.

nici cu gramatica limbii romane nu sta mai bine...

Stanici11.02.2010 15:06

Ntz, ntz, ce ne dezbina ne-a Jiji. asta.

ultras200412.02.2010 11:09

doar ca la ei intra direct politia peste ei si ii ridica

 

oare o fi penal ca la noi sa aprinzi o torta?

DanezuPTM12.02.2010 14:48
doar ca la ei intra direct politia peste ei si ii ridica

 

oare o fi penal ca la noi sa aprinzi o torta?

 

 

acum la noi e cam de puscarie , din cate am inteles intre 2 si 4 ani :)

Azzido12.02.2010 18:30

eu as propune sa se dea inchisoare pe viata direct.

ce rost are sa o mai amanam? e clar ca se tortele si suporterii sunt cel mai rau lucru ce i se putea intampla Romaniei...

in rest toate sunt minunate

 

 

spiridusu14.02.2010 10:34

ultras2004: la cat s-au cumintit englezii in ultimii ani cred ca este si la ei destul de penal sa dai o torta.Nu stiu daca se ajunge la puscarie dar dosar penal sigur.Nu uitati ca mititica s-a inspirat de la englezi cu legea pulii.

noname17.02.2010 12:32
SteLuTzZz17.02.2010 16:44

ha ha ha.

ce glume naspa aveti.

am spus 90 .

deoarece 180 insemna legalizarea tortelor..

0 - torte ilegale 90 - "se sta pe ganduri" 180 - torte legale :))

ironiile voastre.

AGRESSIVO198+119.02.2010 13:04

 

ha ha ha,asa zisii ultrasi italieni fug unii de altii.nu va mai plangeti ca romanilor le e frica de contact.

Stefan8819.02.2010 17:49

Da' cine s-a plans??? :blink:

«191011121323»