FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«1101112131423»
AGRESSIVO198+119.02.2010 18:33

@Stefan

 

sunt destui care se plang ca nu exista contact fizic,ori fug unii ori ceilalti,dar in schimb ii venereaza pe italieni.

albanezul19.02.2010 19:32
@Stefan

 

sunt destui care se plang ca nu exista contact fizic,ori fug unii ori ceilalti,dar in schimb ii venereaza pe italieni.

eu mereu am zis ca italienii sunt pisatei,drept dovada faptul ca s-a ajuns la cutite.(fac aviz la cunoscuta factiune romana BISL-basta infami solo lame)

niciodata nu i-am apreciat foarte mult,doar pentru ce erau odata..de mult de tot.

acum sunt mult prea jos.

Daniel-Ionut20.02.2010 15:07
Si nu doar pe Stamford Bridge:

 

Da' eu nu inteleg de ce era bezna pe stadion :)

Nu au platit lumina sau... :hmmm:

DanezuPTM23.02.2010 15:16
eu mereu am zis ca italienii sunt pisatei,drept dovada faptul ca s-a ajuns la cutite.(fac aviz la cunoscuta factiune romana BISL-basta infami solo lame)

niciodata nu i-am apreciat foarte mult,doar pentru ce erau odata..de mult de tot.

acum sunt mult prea jos.

 

 

nu e primul exemplu in care dau dovata ca sunt niste cacati in 3 minute pana sa vina garda aveau timp sa se rupa intre ei si nu numai .... pacat

Maye23.02.2010 15:37
Da' eu nu inteleg de ce era bezna pe stadion :)

Nu au platit lumina sau... :hmmm:

Pentru ca de fiecare data cand City joaca acasa , la intrarea pe stadion se stinge lumina si se canta "Blue Moon" , imnul Cetatenilor.

Dragos_G12.03.2010 08:54

http://www.youtube.com/watch?v=ZpJJArh_7_0&feature=sub

 

Incredibil cum se aud turcii!

Cat de urata e limba turca dar ce frumos canta ei, mai ales imnul (?) de la jumatatea filmuletului, ce frumos se aude..

Marius14.03.2010 09:04

sa fie haooooooossssss :yeahh:

 

 

Stanici14.03.2010 09:07

MAI ... hooooligans!! :))

AG14.03.2010 09:09

situatie e cam critica la herta.. vorba ta.. haos

noname18.03.2010 17:20

 

trista si melodia, tristi si noi.

godsaveultras18.03.2010 21:55
trista si melodia, tristi si noi.

 

 

trist...dar adevarat!

 

anti gigi18.03.2010 22:34
zoloz200519.03.2010 14:48

:)

noname19.03.2010 14:57

ca vad ca va place in aeroport:

 

crysty1419.03.2010 15:05

 

mult suflet si multa pasiune!

_yang21.03.2010 15:55
Razvypitesti21.03.2010 21:44

bravo lor, bulgarilor, tot respectul, asa trebuie sa le faci jucatorilor cand isi bat joc!

godsaveultras22.03.2010 23:19

 

o lectie pentru multi fuga asta la dusuri a jucatorilor de la cska, insa comentariul cainelui asta spurcat e criminal. "zboara scaune dinspre teren spre tribune" =))) manipulare pe fata!

*Alecs*23.03.2010 12:04
Astristul23.03.2010 21:13

Poftim "inteligenta":

godsaveultras26.03.2010 12:11

 

unii tristi si prin avion...

 

 

dar parca tot in aeroport e mai mare tristetea pana la urma!

 

 

 

 

*Alecs*26.03.2010 16:45

Lasati tristetea. Va invit la carnaval! :worthy:

 

Inainte de meci:

 

Intrarea jucatorilor de la Boca Juniors pe teren vazuta din peluza:

 

Intrarea jucatorilor de la Boca Juniors pe teren vazuta de la nivelul gazonului:

 

Primul gol:

 

Al doilea gol:

 

Finalul partidei, Boca de mi vida:

 

 

ultra_ss29.03.2010 20:34

pe mine nu ma atrag deloc astia din america de sud, adica nu stiu cu confeti cu astea mi se pare banal.... haideti sa facem coregrafii din hartie glasata

S.S.Lazio29.03.2010 21:24

fiecare se exprima cum poate , nu crezi ? europenii cu torte fumigene,placute pt coregrafia respectiva ..ei cu confetti , role !

DanezuPTM30.03.2010 05:35
fiecare se exprima cum poate , nu crezi ? europenii cu torte fumigene,placute pt coregrafia respectiva ..ei cu confetti , role !

 

 

uite aici torte in america de sud cum nu vezi in europa

 

«1101112131423»