@Stefan
sunt destui care se plang ca nu exista contact fizic,ori fug unii ori ceilalti,dar in schimb ii venereaza pe italieni.
@Stefan
sunt destui care se plang ca nu exista contact fizic,ori fug unii ori ceilalti,dar in schimb ii venereaza pe italieni.
@Stefan
sunt destui care se plang ca nu exista contact fizic,ori fug unii ori ceilalti,dar in schimb ii venereaza pe italieni.
eu mereu am zis ca italienii sunt pisatei,drept dovada faptul ca s-a ajuns la cutite.(fac aviz la cunoscuta factiune romana BISL-basta infami solo lame)
niciodata nu i-am apreciat foarte mult,doar pentru ce erau odata..de mult de tot.
acum sunt mult prea jos.
Si nu doar pe Stamford Bridge:
Da' eu nu inteleg de ce era bezna pe stadion ![]()
Nu au platit lumina sau... ![]()
eu mereu am zis ca italienii sunt pisatei,drept dovada faptul ca s-a ajuns la cutite.(fac aviz la cunoscuta factiune romana BISL-basta infami solo lame)niciodata nu i-am apreciat foarte mult,doar pentru ce erau odata..de mult de tot.
acum sunt mult prea jos.
nu e primul exemplu in care dau dovata ca sunt niste cacati in 3 minute pana sa vina garda aveau timp sa se rupa intre ei si nu numai .... pacat
Da' eu nu inteleg de ce era bezna pe stadionNu au platit lumina sau...
Pentru ca de fiecare data cand City joaca acasa , la intrarea pe stadion se stinge lumina si se canta "Blue Moon" , imnul Cetatenilor.
http://www.youtube.com/watch?v=ZpJJArh_7_0&feature=sub
Incredibil cum se aud turcii!
Cat de urata e limba turca dar ce frumos canta ei, mai ales imnul (?) de la jumatatea filmuletului, ce frumos se aude..
sa fie haooooooossssss ![]()
MAI ... hooooligans!! ![]()
situatie e cam critica la herta.. vorba ta.. haos
trista si melodia, tristi si noi.
trista si melodia, tristi si noi.
trist...dar adevarat!
![]()
ca vad ca va place in aeroport:
mult suflet si multa pasiune!
bravo lor, bulgarilor, tot respectul, asa trebuie sa le faci jucatorilor cand isi bat joc!
o lectie pentru multi fuga asta la dusuri a jucatorilor de la cska, insa comentariul cainelui asta spurcat e criminal. "zboara scaune dinspre teren spre tribune" =))) manipulare pe fata!
Poftim "inteligenta":
unii tristi si prin avion...
dar parca tot in aeroport e mai mare tristetea pana la urma!
Lasati tristetea. Va invit la carnaval! ![]()
Inainte de meci:
Intrarea jucatorilor de la Boca Juniors pe teren vazuta din peluza:
Intrarea jucatorilor de la Boca Juniors pe teren vazuta de la nivelul gazonului:
Primul gol:
Al doilea gol:
Finalul partidei, Boca de mi vida:
pe mine nu ma atrag deloc astia din america de sud, adica nu stiu cu confeti cu astea mi se pare banal.... haideti sa facem coregrafii din hartie glasata
fiecare se exprima cum poate , nu crezi ? europenii cu torte fumigene,placute pt coregrafia respectiva ..ei cu confetti , role !
fiecare se exprima cum poate , nu crezi ? europenii cu torte fumigene,placute pt coregrafia respectiva ..ei cu confetti , role !