FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«1789101123»
fredysteaua15.09.2009 18:42

ultimu acela cu lech poznan este superb...pur si simplu uimitor..

bobo_PH15.09.2009 19:37

 

Este meciul Lech Poznañ - £KS £ód¼ ... aceasta este partea I .. gasiti toate partile pe youtube! O sa descoperiti ca ei canta in stilul asta cel putin 50 de min! Sunt de apreciat pentru multitudinea de moduri cu care fac spectacol in peluza

 

 

The Game16.09.2009 19:02

Din ciclul "admirati prezenta ultra' " sau "Sa radem cu sclavii din pch" :

 

fredysteaua16.09.2009 19:56

cum sa canti ba "VA FUTE Dinamo" cat de gay suna =)))))))))))

lbj22.12.2009 19:25
1on22.12.2009 20:02
http://www.megaupload.com/?d=L6O4GZ8D l'ultimo ultras

Poate să-l urce cineva pe tracker?

dragos_ghinea22.12.2009 21:15

se gaseste pe isohunt.com

1on22.12.2009 22:44

Cre' c-o să-l urc io, până la urmă. Dacă-s doritori. Dacă nu, nu.

 

PS: Are cineva și-o subtitrare in engleză sau franceză... sau română? Eu n-am găsit nimic.

fredysteaua22.12.2009 23:17

ce e ala ? film ? gen gse ?

fcsb-4723.12.2009 08:10
Cre' c-o să-l urc io, până la urmă. Dacă-s doritori. Dacă nu, nu.

 

PS: Are cineva și-o subtitrare in engleză sau franceză... sau română? Eu n-am găsit nimic.

 

mai bine stai cu dictionarul in mana...subtitrari nu prea se gasesc

dragos_ghinea23.12.2009 10:21

l-am luat eu si m-am uitat putin prin el asa pe sarite.. sunt cateva batai pe la inceput, in rest nu prea are legatura cu fotbalul doar ca poarta ala tricou de brigada... sunt curios ce o sa inteleg din el ca in italiana stiu doar vaffanculo si merda :))

godsaveultras24.12.2009 09:14
l-am luat eu si m-am uitat putin prin el asa pe sarite.. sunt cateva batai pe la inceput, in rest nu prea are legatura cu fotbalul doar ca poarta ala tricou de brigada... sunt curios ce o sa inteleg din el ca in italiana stiu doar vaffanculo si merda :))

 

 

foarte prost realizat filmul! unele scene sunt chiar penibile iar actorii nu au niciun farmec... un minus total pentru acest film!

 

KuzMaN24.12.2009 10:20

E si pe filelist filmul , care aveti cont il gasiti acolo.

zoloz200525.12.2009 11:42
dayra28.12.2009 11:54

KERATOCONUS28.12.2009 14:42
dragos_ghinea11.01.2010 20:56
- destul de tineri baietii. mult mai tineri decat ma credeam. bine, cred ca este o deplasare si poate "veteranii" au avut alte treburi.
Maye15.01.2010 14:46

In Anglia NU se injura ca la noi.

Ei nu este birjari.

 

Maye16.01.2010 11:27

Liga a 7a din Anglia , FC United of Manchester fans :

 

puyol16.01.2010 15:28

se vede ca cei mai fanatici suporteri ai lui Manchester au infiintat clubul acela... bravo lor.

noname25.01.2010 23:44
lbj26.01.2010 00:31

sunt curios daca pustiul din primul rand, in rosu, s-ar fi suparat dak i-ar fi zis "marocanu" sa se dea 2 scaune mai in dreapta...

lasand la o parte faptul ca din postura noastra de suferinzi si civilizati sunt niste "taranusi, faceam o comparatie cu ce a fost la noi la ultimul meci de hochei. "ultrasii" se uitau pe pereti, cu mainile-n buzunar, cantau pe 3 voci cantece simple gen "ale ale Steaua ale", si noi ne gandeam sa-i invatam cantece noi, cu 2 strofe :|

zoint26.01.2010 01:13

Bai oameni buni eu mai mult citesc pe aici mai ajung si eu pe la meciuri cand am liber de la munca de obicei la Peluza Sud acolo stau de la meciul cu Standard nu ma bag eu aiurea ca musca-n lapte dar la noi in Romania e o problema mare cu fenomenul asta nu din cauza oamenilor care frecventeaza stadioanele,ci din cauza alora care vin la stadion ca e la moda acolo e problema si trebuie rezolvata asta cat mai repede.Ce sa faci daca aia chiar sunt tarani,virgini sa agate "rozete"proaste

scuze de off

 

Si lbj degaba te zbati ca ei nu inteleg chiar le trebuie date cate 2 perechi de palme.Apropo e simpatica linia melodica la melodia marocanilor astora

noname26.01.2010 12:14

e o manea, nu e simpatica... dar e de admirat felul cum tin ritmul toti desi e unul greu si lalait. noi stim numai sa ragem si sa urlam.

zoint26.01.2010 12:35

Ne-am pierdut simtul latin ca si noi ar trebui sa o lalaim :))

«1789101123»