ultimu acela cu lech poznan este superb...pur si simplu uimitor..
ultimu acela cu lech poznan este superb...pur si simplu uimitor..
Este meciul Lech Poznañ - £KS £ód¼ ... aceasta este partea I .. gasiti toate partile pe youtube! O sa descoperiti ca ei canta in stilul asta cel putin 50 de min! Sunt de apreciat pentru multitudinea de moduri cu care fac spectacol in peluza
Din ciclul "admirati prezenta ultra' " sau "Sa radem cu sclavii din pch" :
cum sa canti ba "VA FUTE Dinamo" cat de gay suna =)))))))))))
http://www.megaupload.com/?d=L6O4GZ8D l'ultimo ultras
Poate să-l urce cineva pe tracker?
se gaseste pe isohunt.com
Cre' c-o să-l urc io, până la urmă. Dacă-s doritori. Dacă nu, nu.
PS: Are cineva și-o subtitrare in engleză sau franceză... sau română? Eu n-am găsit nimic.
ce e ala ? film ? gen gse ?
Cre' c-o să-l urc io, până la urmă. Dacă-s doritori. Dacă nu, nu.
PS: Are cineva și-o subtitrare in engleză sau franceză... sau română? Eu n-am găsit nimic.
mai bine stai cu dictionarul in mana...subtitrari nu prea se gasesc
l-am luat eu si m-am uitat putin prin el asa pe sarite.. sunt cateva batai pe la inceput, in rest nu prea are legatura cu fotbalul doar ca poarta ala tricou de brigada... sunt curios ce o sa inteleg din el ca in italiana stiu doar vaffanculo si merda ![]()
l-am luat eu si m-am uitat putin prin el asa pe sarite.. sunt cateva batai pe la inceput, in rest nu prea are legatura cu fotbalul doar ca poarta ala tricou de brigada... sunt curios ce o sa inteleg din el ca in italiana stiu doar vaffanculo si merda![]()
foarte prost realizat filmul! unele scene sunt chiar penibile iar actorii nu au niciun farmec... un minus total pentru acest film!
E si pe filelist filmul , care aveti cont il gasiti acolo.
un Ultrà (http://www.imdb.com/title/tt0100835/) wannabe
In Anglia NU se injura ca la noi.
Ei nu este birjari.
Liga a 7a din Anglia , FC United of Manchester fans :
se vede ca cei mai fanatici suporteri ai lui Manchester au infiintat clubul acela... bravo lor.
sunt curios daca pustiul din primul rand, in rosu, s-ar fi suparat dak i-ar fi zis "marocanu" sa se dea 2 scaune mai in dreapta...
lasand la o parte faptul ca din postura noastra de suferinzi si civilizati sunt niste "taranusi, faceam o comparatie cu ce a fost la noi la ultimul meci de hochei. "ultrasii" se uitau pe pereti, cu mainile-n buzunar, cantau pe 3 voci cantece simple gen "ale ale Steaua ale", si noi ne gandeam sa-i invatam cantece noi, cu 2 strofe ![]()
Bai oameni buni eu mai mult citesc pe aici mai ajung si eu pe la meciuri cand am liber de la munca de obicei la Peluza Sud acolo stau de la meciul cu Standard nu ma bag eu aiurea ca musca-n lapte dar la noi in Romania e o problema mare cu fenomenul asta nu din cauza oamenilor care frecventeaza stadioanele,ci din cauza alora care vin la stadion ca e la moda acolo e problema si trebuie rezolvata asta cat mai repede.Ce sa faci daca aia chiar sunt tarani,virgini sa agate "rozete"proaste
scuze de off
Si lbj degaba te zbati ca ei nu inteleg chiar le trebuie date cate 2 perechi de palme.Apropo e simpatica linia melodica la melodia marocanilor astora
e o manea, nu e simpatica... dar e de admirat felul cum tin ritmul toti desi e unul greu si lalait. noi stim numai sa ragem si sa urlam.
Ne-am pierdut simtul latin ca si noi ar trebui sa o lalaim ![]()