dupa ce zice tipul ala care a postat filmuletzul oamenii fac toata treaba cu gecile lor nu cu placute!!!! asta e la fel de weird ca si coordonarea! cum dracu cu gecile?
dupa ce zice tipul ala care a postat filmuletzul oamenii fac toata treaba cu gecile lor nu cu placute!!!! asta e la fel de weird ca si coordonarea! cum dracu cu gecile?
dupa ce zice tipul ala care a postat filmuletzul oamenii fac toata treaba cu gecile lor nu cu placute!!!! asta e la fel de weird ca si coordonarea! cum dracu cu gecile?
pei cred ca am gasit raspunsul sunt 3 culori galben rosu si negru tricouri negre geci rosu fata galben verso si le intor pam pam
le dau jos si le pun in cap sunt rapizi oamenii ![]()
Nu este vorba de geci sau tricouri,sunt 2 placute dintre care una bicolora ( galben si rosu ) iar cealalta neagra.
Am facut si eu asta in ultima "tabara de 23 August" din 1988.Daca observati cuvintele scrise cu negru apar mai rar in comparatie cu fundalul care este predominant rosu sau galben - tocmai pentru a avea timp sa te sincronizezi cu "vecinul"
Cei mai batrani care au prins aceste tabere stiu despre ce este vorba.
Ehh...ce vremuri ![]()
Fane, ia uite ce zic astia:
South korea: boys cheering for their soccer teams. the most amazing thing is that they do this with their CLOTHES (not holding up cards). they have a jacket that is one color on the back, one on the front, and that they can open or close to show a third color shirt on the inside. One school has also figured out how to use their pants to make shading.
Daca privesti in Full Screen se vede ca n-au placute, executa un fel de balet, doua pe fata, doua pe dos, ridica-te, intoarce-te, stai jos.
@Axl
Te cred,dar pe vremea mea asemenea coregrafii se facea din placute de plastic colorate pe ambele fete.
@Axl
Te cred,dar pe vremea mea asemenea coregrafii se facea din placute de plastic colorate pe ambele fete.
fane , rogu-te , pune si tu un link sa vada si ochiu' meu ce fel de coregrafii iti plac..... ![]()
am vazut si eu filmul pus de axl si intardevar este o sincronizare de ma lasat cu gura cascata oricum eu port un mare respect suporterilor lui panathinaikos
Vojvodina Novi Sad
@audiopixel
De unde e poza aia?
din polonia de la un meci al lui wisla krakow
Suntem in urma cu tot ce inseamna fenomenul ultras
Nu suntem in urma. Pur si simplu, nu e nimic nou sub soare ![]()
@audiopixel
De unde e poza aia?
De la centenarul Wislei Cracovia.
Si noi am facut-o la un simplu meci cu tiganii... Avantaj noi ![]()
Ei au facut-o prin 2006 parca.Oricum,mai au si altele.Cel putin la fel de interesante ![]()
are cineva filmat momentul in care cei de la Peluza Sud intra in transa
si canta : LALALALALALLALA M*** Dinamo...LALALALLALALALAL M*** Dinamo...?!?!?!
sau daca e postat pe youtube sau undeva pls lasati si voi un link....eu nu am gasit... ![]()
Incercand sa cultiv fenomenul si aici peste ocean. Incet, incet se invata.









invazie in sectorul oaspete:




Si cateva filmulete:
http://www.youtube.com/watch?v=Oz5ElzWgpYQ...feature=related
asta de la minutul 1:30
rapid viena in belgia
nu stiu daca s-a mai postat, dar ..in Chile :
Proteste anti Becali inainte de Steaua-Fiorentina
fumigene si niste cantece familiare:), plus proprietarul echipei aruncandu-si geaca in sectiunea noastra:)) Apropos, omul e miliardar si cauta sa cumpere o echipa prin Europa. A dat in jur de 100 de milioane pe echipa de aici, care nu se compara cu Steaua ca traditie, istorie, renume....O sa incercam sa il facem sa fie interesat de Steaua:)
http://www.youtube.com/watch?v=muv9iZ6oc7s...re=channel_page
incercand sa obisnuim cetatenii nostri cu steagurile si altele
http://www.youtube.com/watch?v=aTTCaStN40s...re=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=9urSzN8j9AA...re=channel_page