Mi-e prea greu sa aleg care-i cel mai bun cormoran. Sincer. Il votez pe Gerrard, dar Carragher si Xabi Alonso sunt la fel de importanti, iar Reina, Riise, Pennant, Kuyt, Crouch sunt si ei pe aproape. Torres e parca prea nou acolo sa-l desemnezi cel mai bun, dar e deja f bun.
Super echipa. Super spirit de echipa.
LE: Imi schimb optiunea. Cel mai bun cormoran e Benitez. Indiscutabil. Iar pe locul 2 e publicul. Abia apoi vin Gerrard&co.
