Clubul FC Liverpool a anuntat astazi ca a ajuns la un acord pentru preluarea gruparii din Premier League de catre George Gillett si Tom Hicks.
Cei doi miliardari americani si-au unit fortele pentru achizitionarea "cormoranilor", desi sunt patronii unor echipe rivale din NHL, campionatul de hochei nord-american.
Sper ca acum sa vad si eu cateva investitii la echipa ... nu m-ar deranja un Huntelaar sau un Sneijder la echipa . ![]()
