Hai ca nu e asa rau. Si are doar 32 de ani, oficial. ![]()
Pentru un fundas central nu e asa mult. Era bun si la Villa , rezerva pentru Vlaar. ![]()
Hai ca nu e asa rau. Si are doar 32 de ani, oficial. ![]()
Pentru un fundas central nu e asa mult. Era bun si la Villa , rezerva pentru Vlaar. ![]()
A fost adus gratis și a venit aici deoarece dorea să ramană in Nord-Vestul Angliei, avand in vedere faptul că are copii la școală acolo.
Da, dar real cred ca are vreo 40 de ani. Ce naiba, nu mai erau fundasi buni de cumparat? Il inlocuiesc pe Carragher cu unul cam la fel de batran?
A fost adus gratis și a venit aici deoarece dorea să ramană in Nord-Vestul Angliei, avand in vedere faptul că are copii la școală acolo.
Mai pe romaneste, si-a gasit niste prosti care sa ii dea un salariu. Tare curios sunt ce e in mintea staffului vostru.
Un articol frumos despre Gerrard pe sport.ro, culmea.
http://www.sport.ro/true-story/legenda-des...onaldo-dar.html
Mai bine l-ar juca mai mult pe Coates.
Depinde si pe ce salariu a venit Toure. Eu astept sa vad ce mai cumpara Liverpool. Sunt totusi curios cine anume decide la ei aceste tranferuri.
Iti dai seama ca nu are plafon de 10k/luna. Probabil cel putin 1 milion pe an castiga. Ceea ce e foarte mult pentru un jucator de varsta lui avand in vedere si randamentul din ultimii 2-3 ani pe care l-a dat.
Sunt totusi curios cine anume decide la ei aceste tranferuri.
Cred ca folosesc un clarvazator ceva...
Pa Iago Aspas l-a urmarit cineva?