FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool FC

«1323334»
red&blue_boy29.05.2013 05:53

Hai ca nu e asa rau. Si are doar 32 de ani, oficial. :P

Pentru un fundas central nu e asa mult. Era bun si la Villa , rezerva pentru Vlaar. :)

Anfield29.05.2013 23:29

A fost adus gratis și a venit aici deoarece dorea să ramană in Nord-Vestul Angliei, avand in vedere faptul că are copii la școală acolo.

MoWeed30.05.2013 05:08

Da, dar real cred ca are vreo 40 de ani. Ce naiba, nu mai erau fundasi buni de cumparat? Il inlocuiesc pe Carragher cu unul cam la fel de batran?

Ronnie30.05.2013 07:41
A fost adus gratis și a venit aici deoarece dorea să ramană in Nord-Vestul Angliei, avand in vedere faptul că are copii la școală acolo.

Mai pe romaneste, si-a gasit niste prosti care sa ii dea un salariu. Tare curios sunt ce e in mintea staffului vostru.

gio_stgloria30.05.2013 08:27

Un articol frumos despre Gerrard pe sport.ro, culmea.

 

http://www.sport.ro/true-story/legenda-des...onaldo-dar.html

Lorimer30.05.2013 11:06

Mai bine l-ar juca mai mult pe Coates.

 

Depinde si pe ce salariu a venit Toure. Eu astept sa vad ce mai cumpara Liverpool. Sunt totusi curios cine anume decide la ei aceste tranferuri.

Arsenal1886Steaua194730.05.2013 12:55

Iti dai seama ca nu are plafon de 10k/luna. Probabil cel putin 1 milion pe an castiga. Ceea ce e foarte mult pentru un jucator de varsta lui avand in vedere si randamentul din ultimii 2-3 ani pe care l-a dat.

drvladyk30.05.2013 15:10
Sunt totusi curios cine anume decide la ei aceste tranferuri.

 

Cred ca folosesc un clarvazator ceva...

Lorimer30.05.2013 17:47

Pa Iago Aspas l-a urmarit cineva?

David04.09.2013 21:34
«1323334»