Ar trebui sa faci o cerere catre federatia engleza de fotbal in care sa specifici ca echipele care vor castiga cu 1 la 0 sa fie depunctate. Fac anti-joc.
cred ca Manchester ar putea sa se impuna fara probleme,au o aparare beton,asa ca nu stiu de ce nu incearca sa faca si un pic de spectacol..sa nu mai imi vina amar in gura dupa ce ma uit la meciuri.
pacat ca a stat torres atat de mult pe tusa,sper sa revina la forma pe care a aratat-o sezonul trecut.
@redondo..si dupa februarie?
Da, Liverpool a meritat pe deplin victoria. Chelsea nu a avut nici-o ocazie de gol in meciurile de pe Anfield...
Nici pe Stamford nu au avut nicio ocazie in tur.