FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool FC

«1141516171834»
Dany's04.12.2008 21:25

Super Video Fernando Torres

 

Uita-te la tot si ai sa vezi si ce tehnica are..si ce finalizare...eu recunosc ca del piero a fost si inca mai este un jucator foarte bun,dar gresesti in privinta lui torres cand spui ca nu este un geniu,videoclipul iti va destainui tot.

p.s. DelPiero10 oare germania isi va mai aduce aminte de el?:)

DelPiero1004.12.2008 21:51

Nu stiu,insa Germania isi va aminti sigur si de Alex. :) Si fanii lui Inter... :))

P.S.O parere personala,eu cred ca Villa e mai bun decat Torres.Asta sa comparam jucatori pe acelasi profil si din generatii relativ apropiate.

P.S.Daca as pune si videoclipuri cu Del Piero,cu siguranta n-ar avea rost...va las sa credeti ce vreti,fiecare cu opinia lui.

redondo04.12.2008 21:55

@Del Piero

Ambitios mai esti!

DelPiero1004.12.2008 21:58
@Del Piero

Ambitios mai esti!

Sunt Taur,d-aia! :))

redondo04.12.2008 22:00

Esti si mai mic...nu cred ca ai mai mult de 18-19 ani

DelPiero1004.12.2008 22:10
Esti si mai mic...nu cred ca ai mai mult de 18-19 ani

Am 20 de ani.Insa nu am inteles ce vrei sa spui prin asta.Sau poate dibuiesc ce vrei sa zici,insa sper sa nu fie asa...

redondo04.12.2008 22:12

Credeam ca esti mai mic.Stii cum e ...cei mici sunt mereu ambitiosi....dar esti OK. Eu am 27. Du-te pe topicul Juventus...continuam acolo mai bine.

Dany's06.12.2008 14:55

Astazi:Blackburn Vs Liverpool..la cum joaca Liverpool e cam greu de crezut ca o sa ia gol,dar ii va fi greu sa si dea,e pacat sa se piarda puncte,cum s-a pierdut cu stoke si west ham.

Bafta Baieti,Victorie!:)

redondo06.12.2008 17:05

Blackburn - Liverpool 1-3 goluri Xavi Alonso, Benayoun si (evident) Gerrard. Un nou pas spre titlu.

Dany's06.12.2008 17:18

Alonso'69,Benayoun'79,Gerrard '95/Santa Cruz '85

 

Blackburn 1 - 3 Liverpool

 

Inca o etapa pe 1.

 

redondo..este Xabi Alonso nu Xavi,informativ:P

 

PSV 1 - 3 Liverpool

 

Babel,Riera,D.N'Gog

 

Liverpool merge in optimi de pe locul 1 cu 14 p

Lari14.12.2008 21:26

Chelsea - West Ham: 1-1 si Liverpool a ramas lider!

 

Ce campionat fantastic! Pana nici antijocul nu e atat de hidos ca la noi.

 

O placere!

MoWeed15.12.2008 07:22

A avut noroc Liverpool etapa asta; mai rar se nimereste ca toate cele 3 mari candidatate la titlu sa faca egal...

 

Etapa viitoare Arsenal-Liverpool

c.ronaldo1715.12.2008 12:12

Din pacate au cam aparut si in Anglia echipe care fac anti-joc si se baga cu fundu-n poarta.

steaua_gloria15.12.2008 12:59

Lasa-ma cu Liverpool , ca si ei practica antijoc. ( vezi Liverpool -Marseille)

 

Dany's19.12.2008 10:08
A avut noroc Liverpool etapa asta; mai rar se nimereste ca toate cele 3 mari candidatate la titlu sa faca egal...

 

Etapa viitoare Arsenal-Liverpool

Da..foarte rar chiar,Liverpool a avut noroc si nu...chiar daca cele trei au facut egal,Liverpool a avut mult ghinion in meciu` cu Hull.S-au pierdut multe puncte importante cu echipe slabe.

 

p.s. Arata-mi o echipa care nu a facut anti-joc in cel putin un meci..sau o repriza.

redondo19.12.2008 12:42

II bate si pe Real.

Dany's20.12.2008 17:40

Asa ar fi logic.

redondo20.12.2008 20:31

Mereu Liverpool cade cu adversari grei inca din optimi.In ultimii 2 ani au fost Barcelona si Inter dar s-a calificat de fiecare data.

steaua_gloria21.12.2008 16:44

II rupe arsenal :bananadance:

MoWeed21.12.2008 18:21

Da, da i-a rupt cu antijocul din a 2-a repriza....

redondo21.12.2008 18:35

Nu e rau rezultatul

 

MoWeed26.12.2008 18:45

Liverpool-Bolton 3-0

 

26' [1 - 0] A. Riera

 

53' [2 - 0] R. Keane

 

58' [3 - 0] R. Keane

Guardian26.12.2008 19:07

se putea si mai bine :D

Dany's26.12.2008 21:35

Keane..2 goluri in 5 minute acum,1 cu Arsenal..e pe drumu` cel bun.

redondo26.12.2008 21:48

Dubla Keane,foarte bine.Imi place acest jucator.

«1141516171834»