Uita-te la tot si ai sa vezi si ce tehnica are..si ce finalizare...eu recunosc ca del piero a fost si inca mai este un jucator foarte bun,dar gresesti in privinta lui torres cand spui ca nu este un geniu,videoclipul iti va destainui tot.
p.s. DelPiero10 oare germania isi va mai aduce aminte de el?![]()
