FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool FC

«1111213141534»
c.ronaldo1719.10.2008 08:02

Fa un print la clasament, nu vei mai avea mult timp satisfactia asta! :clap:

redondo19.10.2008 09:40

Cred ca Gerrard este cel mai mare fotbalist pe care l-am vazut vreodata....si aici ma refer si la caracter si la tot ce-nseamna a fii idol.

DelPiero1019.10.2008 11:48
Dupa victoria in extremis cu Wigan, Liverpool se mentine la egalitate de puncte cu Chelsea inainte de meciul direct dintre cele 2 echipe.

Cu o victorie in etapa urmatoare Liverpool ar trece pe locul 1

 

PS: Multumesc moderatorilor care nu l-au lasat pe c.ronaldo17 sa inchida topicul

De abia bateti echipe de duzina si voi vreti titlul?Ha.Pai voi nu vedeti cum joaca United si Chelsea?Locul 4 este al vostru.

MoWeed19.10.2008 11:59

United aia pe care i-am batut?

DelPiero1019.10.2008 12:03

Stai sa vezi distractie pe Old Trafford,MoWeed,e chiar asa greu de recunoscut ca n-aveti echipa de titlu?Sa mai bagati voi niste bani,caci un Gerrard si Torres nu-s de ajuns pt a lua titlul in Anglia...

MoWeed19.10.2008 12:12

Asta vom vedea la finalul sezonului! Momentan suntem pe 2 la egalitate de puncte cu liderul si la 4 puncte de locul 3.

La Liverpool a fost mereu mai importanta valoarea grupului decat individualitatile din lot. Prin valoarea grupului am luat Champions League-ul in 2005

DelPiero1019.10.2008 12:21

Insa titlul este un maraton,si-n multe meciuri ai nevoie de individualitati pt a castiga.Voi aveti prea putine.Punct.Nu-ti face iluzii,n-o sa rezistati in lupta pentru titlu. ;)

c.ronaldo1719.10.2008 13:38

Liverpool e pe 2, la 4 puncte de locul 3 deoarece Manchester are un joc mai putin. :)

steaua_gloria26.10.2008 13:46

unde vedem si noi meciul pe net ?? :confused:

steaua_gloria26.10.2008 14:30

Chelsea-Liverpool 0-1 pauza

c.ronaldo1726.10.2008 15:37

Foarte bine ca a batut Liverpool. Acum Manchester United e favorita la titlu :)

redondo26.10.2008 15:39

Bravo baieti.E prematur sa vorbim de titlu dar cred ca anul acesta e al lui Liverpool.

MoWeed26.10.2008 15:55
Fa un print la clasament, nu vei mai avea mult timp satisfactia asta! :clap:

Asa e, nu mai suntem pe 2, suntem lideri :biggrin:

 

Prima infrangere a lui Chelsea acasa dupa aproape 5 ani in care nu au luat bataie. Cea mai ofensiva echipa din Premier League nu prea a miscat in atac.

MoWeed30.10.2008 14:32

Liverpool-Portsmouth 1-0

 

Gerrard min 75 din penalty.

 

 

Suspect cum tot continua "minunea" nu-i asa Ronnie?

c.ronaldo1730.10.2008 15:07

Numai in finalul meciului castiga bulanosii astia! :-s

DelPiero1030.10.2008 23:40
Liverpool-Portsmouth 1-0

 

Gerrard min 75 din penalty.

 

 

Suspect cum tot continua "minunea" nu-i asa Ronnie?

Sunteti pe primul loc din greseala,la fel ca dinamu.Am urmarit partida,noroc cu penaltiul...sunteti slabi,nu aveti fata de campioni.Eu zic sa va linistiti,ca nu veti fi campioni...oricum,e bine,aveti locul 4 asigurat! :yeahh:

MoWeed31.10.2008 07:27

Suntem pe primul loc pentru ca ne-am batut contracandidatele. Numai cu Stoke si Villa am pierdut puncte...

DelPiero1031.10.2008 09:37

S-au jucat 10 etape,calm down,mai e mult pana departe!Eu zic ca victoriile astea obtinute cu forcepsul,nu prevestesc ceva bun...

P.S.VAI,MARITE MODERATOR,ITI MULTUMESC CA NU M-AI LASAT SA MA FAC DE RAS.ITI MULTUMESC! :thumbsup: AS VREA,DACA SE POATE,SA-MI DAI SI NISTE MEDITATII DE LIMBA ROMANA,CE ZICI?

c.ronaldo1701.11.2008 08:24

Daca azi Liverpool bate pe Tottenham, atunci deveniti favoriti la campionat.

PS: Relax, am deja x pauza - 1 final pe bilet. :)

MoWeed01.11.2008 08:29

@Pinturicchio

 

Nu ti-am editat postarea pentru a face pe desteptul sau ceva de genul. Si eu mai gresesc ca orice om si nu observ. Asa ca, decat sa te anunt pe tine sa corectezi(nu erai pe mess) am editat eu postarea. Imi cer scuze daca ai inteles gresit.

 

@Ronnie

 

In cazul asta sper sa nu iti iasa biletul

DelPiero1002.11.2008 00:41

Am lasat totul in urma...am inteles ce-ai vrut sa faci.In alta orinde de idei...v-ati revenit! :clap: V-a batut ultima clasata...Tottenham-Liverpool 2-1.Eu ti-am zis ca norocu' nu tine la nesfarsit...valabil si pt dinamuistii din groapa.

MoWeed02.11.2008 07:57

Asta e, nu le poti castiga pe toate

Cracker04.11.2008 15:38

Liverpool 0-At.Madrid 1 Scor la pauza surpriza pusesem 1 solist pauza :( asta e

f234567k04.11.2008 23:18

Ce penalty! Sa va fie rusine!

DelPiero1005.11.2008 12:46

O echipa de rahat.I-a dominat Atletico de zici ca jucau cu Malaga...

«1111213141534»