Ati avut ocazia anul trecut... si v'am aplicat o corectie in ambele meciuri.
BAH ce corectie ne-ati aplicat
. In tur cu eliminarea aia nemeritata a lui Marco, apoi la retur unde au lipsit oameni importanti din aparare+ ocazii mari ratate de Cruz.
A, sa nu mai zic de marea echipa Liverpool(avea dreptate cine spunea), una e sa lupti doar pe un front(UCL), alta e sa lupti pe 3
.
Pana la urma, ma
si pe Liverpool, si pe Tottenham:)).
siamo noi i campioni dell'italia siamo noi
Auzi,da' CL n-ati mai luat de pe vremea lui Helenio Herrera!Erai nascut atunci? 
P.S.CL...de fapt Cupa Campionilor!.
Cat despre Liverpool,sunt eu un pic rautacios,s-ar putea sa termine totusi pe locul 3 anul asta...si echipa de titlu ar avea,insa le lipeste ceva...(money,influenta...?).
P.S.MoWeed,sa nu incepem sa scriem juve cu j mic,pentru ca stiu si eu cateva glume legata de echipa voastra...
L.E.Interistule,priveste-l p-asta de la avatarul meu...mai stii de cate ori v-a dat gol?NASUL VOSTRU E DEL PIERO,nu Moggi!App,faptul ca si acum ne amintiti de Moggi,va face un pic frustrati...mereu am vazut Icter drept un fel Rapid din Italia...singuri impotriva tuturor! :laugh: