Oricum,voi va axati doar pe CL.pt ca in campionat terminati de obicei la vreo 20+ fata de primul loc...=)),mentalitate de echipa mica...
Oricum,voi va axati doar pe CL.pt ca in campionat terminati de obicei la vreo 20+ fata de primul loc...=)),mentalitate de echipa mica...
E bun ca macar ne axam pe ceva, decat sa le incercam pe toate, si sa nu reusim nimic ![]()
Dar, spre deosebire de voi am reusit sa fim cea mai buna echipa din Europa de 5 ori.
Voi va mizati pe campionat si in cupele europene sunteti slabi. Mentalitate de echipa mica...
Mai stii ce s-a intamplat in ultimul meci direct in CL?
Las ca stiu acum toti ce 'puteti',n-o sa mai prindeti nici sferturile anul asta in CL...si locul 4(daca nu se supara Tottenham) in Anglia...
P.S.De cand n-ati mai luat titlul?
Aici ai dreptate
.. ca acum un an, 2, 3 ![]()
Asa se zice in fiecare sezon de CL ca n-are cum, ca avem bulan sau mai stiu eu ce vrajeli. Cum mama naibii de reusim an de an sa avem o prezenta buna in Liga Campionilor. Sper sa picam cu Juve ca sa-i eliminam sa te mai aud atunci.
Noi nu l-am mai luat de 18 ani, dar spre deosebire de altii am fost cinstiti si nu am facut blaturi
DE CAND N-ATI MAI LUAT TITLUL CUMETRE?Ca se distreaza United la orice ora cu voi...![]()
P.S.Juve a platit pt ce-a facut,insa si asa ramane cea mai mare echipa a Italiei!Pe voi va ajunge United din urma...
Mai au de mancat United pana sa ajunga la gloria europeana de la Liverpool.
Juve a platit pentru ce a facut, dar asta nu inseamna ca nu a facut. Decat blatisti mai bine pe locul 4 ![]()
Pana atunci, tot Liverpool este cea mai titrata echipa din Anglia, asa ca ciocu' mic.
Decat sa va certati mai bine uitati-va la astea :
**** off Chelsea FC you aint got no history
5 european cups and 18 leagues
that's what we call history!!
Da.. astea sunt versurile.. la noi adaptate ar suna : M**eee rapid ceefeeree, voi nu aveti istorieee si continuarea nu-mi mai vine.. dar visez cam multe, nu?
M**e Rapid CFR
10 ani ati stat in B
Acum ati venit in A
Sa-i sugi lu Steaua p**a
La un cantec deja existent n-are sens sa i se schimbe linia melodica..
Baieti... chiar nu cred ca e necesar sa discutam despre Chelsea, pe topicul lui Liverpool. In plus... pentru mine, echipele rivale sunt numai Everton si Manchester United. Restul nu ma intereseaza.
Pai n-am vorbit despre ei, ci am dat exemple de scandari impotriva lor.
Normal ca numai Everton si United sunt rivale, restul sunt doar meciuri obisniute
Cred ca si eu ca Everton va e rivala,doar va luptati pt locul 4 SI cu ei... ))
Cred ca si eu ca Everton va e rivala,doar va luptati pt locul 4 SI cu ei... ))
In caz ca nu stiai Everton si Liverpool au in jur de 100 de ani de rivalitate. In anii 80 dominau fotbalul englez, fiind de departe cele mai bune echipe din Anglia.
E ca un Steaua-dinam0, oricare ar fi locurile din clasament este "eternul derby" sau ca un Juventus-AC Torino care este considerat cel mai mare derby pentru fanii ambelor echipe
Stiam draga NoWeed,insa,daca nu observi,sunt si eu ironic la adresa echipe voastre...atata tot!
Pana una alta, in ultimii 4 ani se poate spune ca am dominat UEFA CL, asa ca ciocul mic. Juventus este departe de gloria europeana de la Liverpool. In Europa avem un palmares mult superior voua(campionatele nu se compara, deoarece Premier League nu e dominat de blaturi), asa ca ar trebui sa vorbesti cu mai mult respect despre echipa asta...
Cand o sa ii bateti voi pe Inter in Serie A, atunci sa mai vorbesti...
Pai i-am batut in ultimul meci,cu 2-1...icter e o mizerie! :biggrin:
Pai i-am batut in ultimul meci,cu 2-1...icter e o mizerie! :biggrin:
Cine a luat campionatul? Sa te aud....
Inter este alaturi de Roma una din ultimele echipe mari cinstite din Serie A. Eu nu zice ceva despre o echipa cinstita cand ma stiu cu musca pe caciula.
Dar hai sa incetam cu off-topicul. Antrenorul vostru n-a fost in stare sa ia Premier League cu investitii de peste 100 de milioane in jucatori, pe cand in Italia a iesit pe 3 cu o nou-promovata. Asta e diferenta dintre campionate.
Ce glumet esti mai draga DelPiero... te'ai uitat prea mult la Vacanta Mare ?
Revenind la fotbal, MoWeed a punctat perfect. Nu compara campionatele. Anglia intotdeauna a fost o putere in fotbalul european, indiferent de numele echipei (cazul: Nottingham Forrest sau Aston Villa), in timp ce in Italia, in afara de cele 3, nicio alta echipa nu a reusit sa castige Cupa Campionilor sau Champions League'ul.
Nu va suparati dragilor pe mn...hai ca va urez sa luati campionatul asta,desi stiti si voi ca nu se poate asta!