FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool FC

«18910111234»
DelPiero1023.08.2008 22:14

Oricum,voi va axati doar pe CL.pt ca in campionat terminati de obicei la vreo 20+ fata de primul loc...=)),mentalitate de echipa mica...

alexynho23.08.2008 22:16

E bun ca macar ne axam pe ceva, decat sa le incercam pe toate, si sa nu reusim nimic :)

MoWeed23.08.2008 22:16

Dar, spre deosebire de voi am reusit sa fim cea mai buna echipa din Europa de 5 ori.

Voi va mizati pe campionat si in cupele europene sunteti slabi. Mentalitate de echipa mica...

Mai stii ce s-a intamplat in ultimul meci direct in CL?

DelPiero1023.08.2008 22:17

Las ca stiu acum toti ce 'puteti',n-o sa mai prindeti nici sferturile anul asta in CL...si locul 4(daca nu se supara Tottenham) in Anglia...

P.S.De cand n-ati mai luat titlul?

alexynho23.08.2008 22:20

Aici ai dreptate ;).. ca acum un an, 2, 3 :)

MoWeed23.08.2008 22:20

Asa se zice in fiecare sezon de CL ca n-are cum, ca avem bulan sau mai stiu eu ce vrajeli. Cum mama naibii de reusim an de an sa avem o prezenta buna in Liga Campionilor. Sper sa picam cu Juve ca sa-i eliminam sa te mai aud atunci.

Noi nu l-am mai luat de 18 ani, dar spre deosebire de altii am fost cinstiti si nu am facut blaturi

DelPiero1023.08.2008 22:21

DE CAND N-ATI MAI LUAT TITLUL CUMETRE?Ca se distreaza United la orice ora cu voi...:))

P.S.Juve a platit pt ce-a facut,insa si asa ramane cea mai mare echipa a Italiei!Pe voi va ajunge United din urma...

MoWeed23.08.2008 22:23

Mai au de mancat United pana sa ajunga la gloria europeana de la Liverpool.

Juve a platit pentru ce a facut, dar asta nu inseamna ca nu a facut. Decat blatisti mai bine pe locul 4 :shutup2:

alexynho23.08.2008 22:23

Pana atunci, tot Liverpool este cea mai titrata echipa din Anglia, asa ca ciocu' mic.

**alex**23.08.2008 22:28

Decat sa va certati mai bine uitati-va la astea :

 

cantec dedicat lui Torres

cantec dedicat lui celsii :)

 

 

MoWeed23.08.2008 22:31

**** off Chelsea FC you aint got no history

5 european cups and 18 leagues

that's what we call history!!

**alex**23.08.2008 22:34

Da.. astea sunt versurile.. la noi adaptate ar suna : M**eee rapid ceefeeree, voi nu aveti istorieee si continuarea nu-mi mai vine.. dar visez cam multe, nu?

MoWeed23.08.2008 22:36

M**e Rapid CFR

10 ani ati stat in B

Acum ati venit in A

Sa-i sugi lu Steaua p**a

**alex**23.08.2008 22:37

La un cantec deja existent n-are sens sa i se schimbe linia melodica..

MoWeed23.08.2008 22:38

Ca tot vorbeam de Chelsea, un banner genial

banner.jpg

alexynho23.08.2008 22:41

Baieti... chiar nu cred ca e necesar sa discutam despre Chelsea, pe topicul lui Liverpool. In plus... pentru mine, echipele rivale sunt numai Everton si Manchester United. Restul nu ma intereseaza.

MoWeed23.08.2008 22:43

Pai n-am vorbit despre ei, ci am dat exemple de scandari impotriva lor.

Normal ca numai Everton si United sunt rivale, restul sunt doar meciuri obisniute

DelPiero1023.08.2008 22:51

Cred ca si eu ca Everton va e rivala,doar va luptati pt locul 4 SI cu ei... ))

MoWeed23.08.2008 22:54
Cred ca si eu ca Everton va e rivala,doar va luptati pt locul 4 SI cu ei... ))

In caz ca nu stiai Everton si Liverpool au in jur de 100 de ani de rivalitate. In anii 80 dominau fotbalul englez, fiind de departe cele mai bune echipe din Anglia.

E ca un Steaua-dinam0, oricare ar fi locurile din clasament este "eternul derby" sau ca un Juventus-AC Torino care este considerat cel mai mare derby pentru fanii ambelor echipe

DelPiero1023.08.2008 22:55

Stiam draga NoWeed,insa,daca nu observi,sunt si eu ironic la adresa echipe voastre...atata tot!

MoWeed23.08.2008 22:58

Pana una alta, in ultimii 4 ani se poate spune ca am dominat UEFA CL, asa ca ciocul mic. Juventus este departe de gloria europeana de la Liverpool. In Europa avem un palmares mult superior voua(campionatele nu se compara, deoarece Premier League nu e dominat de blaturi), asa ca ar trebui sa vorbesti cu mai mult respect despre echipa asta...

Cand o sa ii bateti voi pe Inter in Serie A, atunci sa mai vorbesti...

DelPiero1023.08.2008 23:00

Pai i-am batut in ultimul meci,cu 2-1...icter e o mizerie! :biggrin:

MoWeed23.08.2008 23:03
Pai i-am batut in ultimul meci,cu 2-1...icter e o mizerie! :biggrin:

Cine a luat campionatul? Sa te aud....

Inter este alaturi de Roma una din ultimele echipe mari cinstite din Serie A. Eu nu zice ceva despre o echipa cinstita cand ma stiu cu musca pe caciula.

 

 

Dar hai sa incetam cu off-topicul. Antrenorul vostru n-a fost in stare sa ia Premier League cu investitii de peste 100 de milioane in jucatori, pe cand in Italia a iesit pe 3 cu o nou-promovata. Asta e diferenta dintre campionate.

alexynho23.08.2008 23:04

Ce glumet esti mai draga DelPiero... te'ai uitat prea mult la Vacanta Mare ?

 

Revenind la fotbal, MoWeed a punctat perfect. Nu compara campionatele. Anglia intotdeauna a fost o putere in fotbalul european, indiferent de numele echipei (cazul: Nottingham Forrest sau Aston Villa), in timp ce in Italia, in afara de cele 3, nicio alta echipa nu a reusit sa castige Cupa Campionilor sau Champions League'ul.

DelPiero1023.08.2008 23:07

Nu va suparati dragilor pe mn...hai ca va urez sa luati campionatul asta,desi stiti si voi ca nu se poate asta!

«18910111234»