Juve nu va fi niciodata frustrata din cauza Interului!Asta e imposibil,e ca si cum ai spune ca Steaua e frustrata din cauza lu' dinamu sau Rapid!
Nu vreau sa continui aceasta polemica,nu AICI,daca vrei,putem continua pe topicurile celor doua echipe...
