FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool FC

«1101112131434»
DelPiero1024.08.2008 16:24

Juve nu va fi niciodata frustrata din cauza Interului!Asta e imposibil,e ca si cum ai spune ca Steaua e frustrata din cauza lu' dinamu sau Rapid!:)) Nu vreau sa continui aceasta polemica,nu AICI,daca vrei,putem continua pe topicurile celor doua echipe...

c.ronaldo1727.08.2008 20:53

MoWeed, ce faci taticu` cu Liverpool? 0-0 in minutul 80 cu nea` Boloni?!

 

PS: nu m-am putut abtine :tongue:

MoWeed27.08.2008 20:54

@c.ronaldo17

 

Mai e pana in minutul 90

c.ronaldo1727.08.2008 20:58

Si mai e mult pana in minutul 120 :)

MoWeed27.08.2008 21:50

Na ca nu a trebuit sa asteptam decat pana in minutul 119!

Kuyt a pecetluit calificarea in grupe. Sper sa picam in grupe cu CFR :naughty:

c.ronaldo1727.08.2008 21:51

Eu as vrea sa picam noi cu Liverpool, la forma la care sunt, cred ca putem profita.

MoWeed27.08.2008 21:53

Stai linistit ca dupa revenirea lui Lucas, Mascherano si Babel de la Olimpiada jocul va arata altfel. Mai e ceva timp pana la meciuri; daca-si intra in forma va fi greu pentru Steaua sa scoata un rezultat bun

MoWeed29.08.2008 07:32

Liverpool

PSV Eindhoven

Marseille

Atletico Madrid

 

O grupa foarte grea! Cu marseille am avut probleme anul trecut si Altetico Madrid era cea mai buna echipa din urna a 4-a valorica

f234567k29.08.2008 08:18
Liverpool

PSV Eindhoven

Marseille

Atletico Madrid

 

O grupa foarte grea! Cu marseille am avut probleme anul trecut si Altetico Madrid era cea mai buna echipa din urna a 4-a valorica

Ca de obicei, Liverpool o sa se califice cu emotii, in ultimul meci:).

alexynho29.08.2008 09:11

Poate... insa decat sa defilam, si sa iesim in urmatoarea runda, mai bine ne chinuim in grupe, si ajungem pana in semi-finale (chiar finala)...

DelPiero1029.08.2008 10:32
Stai linistit ca dupa revenirea lui Lucas, Mascherano si Babel de la Olimpiada jocul va arata altfel. Mai e ceva timp pana la meciuri; daca-si intra in forma va fi greu pentru Steaua sa scoata un rezultat bun

Pleaca mah cu Liverpool-ul tau de aici...noi suntem peste Standard,si s-au chinuit in draci!As fi preferat Liverpool lui Bayern de 10 ori...

MoWeed29.08.2008 10:41

Bah, pana una alta nu am picat cu ei.

Mi-se pare mult mai accesibila grupa asta decat cea cu Liverpool, PSV si Atletico

DelPiero1029.08.2008 11:41

Chiar nu cred asta!Insa fiecare cu pararea lui...uite de ce nu cred,totusi:

Bayern>Liverpool(doar o parere)

Lyon>PSV

Atletico e peste Fiorentina,deci asta e cam singurul avantaj!In oricare grupa am fi fost,am fi fost outsideri...dar am increderea ca putem sa ne depasim zestrea de 4 puncte obtinuta acum un an!

MoWeed13.09.2008 13:57

Victorie meritata astazi cu United; a 2-a repriza a existat o singura echipa pe teren.

Foarte bine a jucat si Riera la debut

DelPiero1013.09.2008 17:22

Ati batut mah...ma mir,era si cazul!Nu ma asteptam sa bateti fara Gerrard,insa se pare ca United este mai depedenta de Ronaldo decat sunteti voi de Stevie...

c.ronaldo1713.09.2008 17:32

A jucat mai bine Liverpool, victorie meritata.

 

Nu stiu daca Manchester e chiar asa de dependenta de Ronaldo, in primul sfert de ora, United a controlat jocul si putea inscrie cel putin inca o data. s-au crezut castigatori inainte de meci.

MoWeed13.09.2008 18:26
Ati batut mah...ma mir,era si cazul!Nu ma asteptam sa bateti fara Gerrard,insa se pare ca United este mai depedenta de Ronaldo decat sunteti voi de Stevie...

O sa-ti mai dea Liverpool ocazii sa te miri. A lipsit si Torres :confused:

DelPiero1014.09.2008 11:51

A lipsit si Torres?Pai felicitari mah cormonarilor,uite ce baiat bun sunt... :biggrin:

c.ronaldo1721.09.2008 12:31
O sa-ti mai dea Liverpool ocazii sa te miri.

 

Si veni prima ocazie, Liverpool 0-0 Stoke. :kisstogether:

MoWeed21.09.2008 15:17
O sa-ti mai dea Liverpool ocazii sa te miri.

 

Si veni prima ocazie, Liverpool 0-0 Stoke. :kisstogether:

Cand nu intra, nu intra.

Posesia a fost de 75-25 pentru Liverpool, raportul cornerelor 20-0 si raportul suturilor pe poarta 10-1. Asta e, se mai intampla

alexynho29.09.2008 20:38

Important este ca am invins in ambele derby'uri. Totusi.. asta este Liverpool... egal cu Hull, victorie cu Man Utd... sau egal cu Stoke si victorie cu Everton :-j...

 

LE: Va place clasamentul in Anglia ?...

 

1. Chelsea

2. Liverpool

3. Aston Villa

4. Arsenal

5. West Ham

6. Hull City

7. Blackburn

8. Manchester City

9. Portsmouth

10. Wigan

11. Manchester United

12. West Bromwich

13. Sunderland

14. Everton

15. Fulham

16. Middlesbrough

17. Bolton

18. Stoke City

19. Newcastle

20. Tottenham

 

ingrosate sunt acele mici mari surprize.

MoWeed30.09.2008 06:28

@alexynho

 

N-am jucat cu Hull inca, inainte de meciul cu United am jucat cu Aston Villa.

La surprize as trece si pe Aston Villa; cine se astepta sa fie ei pe 3?

c.ronaldo1730.09.2008 13:09

2007/2008

1.Manchester United

2============

3.===restul=====

4.============

 

2006/2007

1.Manchester United

2============

3.===restul=====

4.============

sabin130730.09.2008 13:21

Dupa mine sondajul nici nu are sens. Steven Gerrard in opinia mea e cel mai bun mijlocas din lume, cel mai complet.. creierul, coloana vertebrala si inima lui Liverpool.:)

MoWeed19.10.2008 07:57

Dupa victoria in extremis cu Wigan, Liverpool se mentine la egalitate de puncte cu Chelsea inainte de meciul direct dintre cele 2 echipe.

Cu o victorie in etapa urmatoare Liverpool ar trece pe locul 1

 

PS: Multumesc moderatorilor care nu l-au lasat pe c.ronaldo17 sa inchida topicul

«1101112131434»