FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri amicale în perioada de pregatire.

«1234510»
Virgil18.01.2007 17:34

Se pare ca stadionul din Tiraspol ofera conditii mai bune joc.La Chisinau nici vremea nu e prea buna,zice GSP-ul.

c.ronaldo1719.01.2007 12:35

S-a bagat GSP-ul pe Meteo :lol: ?

forever_STEAUA19.01.2007 14:27

Steaua joacă, de la ora 16, cu ocupanta locului secund în Elveţia, FC Sion.

 

Cosmin Olăroiu a început partida cu următoarea formaţie: Cernea - Stancu, Ghionea, Baciu, P. Marin - Rădoi, Paraschiv - Nicoliţă, Boştină, G. Coman - V. Badea.

 

 

De ce joaca doar cu un varf?

 

LAter edit: Si totusi a deschis scorul un mijlocas...defensiv :twisted:

 

min. 20 - (1-0 ) Paraschiv deschide scorul pentru Steaua, printr-un sut fara sperante pentru portarul elvetienilor

I.N.Money19.01.2007 15:21

2-0 Marius Croitoru !

forever_STEAUA19.01.2007 15:44

A inscris in minutul 51 Croitoru printr-un sut din interiorul careului, sub bara transversala

 

 

min. 61 - iese P. Marin si intra Ochirosii

c.ronaldo1719.01.2007 17:49

Cu Thereau si Badea ce se intampla? Ca vad doar pe Rusu ala...

seriy19.01.2007 22:02

Fratilor eu sunt fan stelist si traiesc in Chisinau. Eu la fel cred ca e o rusine ca Steaua sa joace la Tiraspol. Mi-a stricat complet dispozitia atunci cind am aflat ca se va juca la Tiraspol. Atata timp am asteptat meciul asta, si la urma....va rog daca cineva puteti, trimiteti o scrisoare la conducere si spuneti-le sa nu accepte in nici un caz. Meciul contra Moldovei trebuie sa fie disputat in Moldova, nu la Tiraspol !!!

AmuntBoy19.01.2007 22:36

1. Nu intelegi ca federatia voastra organizeaza meciul?

E clar...am inteles ca se decide cu o saptamana inainte...daca e vreme buna se va juca la Chisinau.

 

2. Daca se joaca la Tiraspol, va strangeti mai multi cu o masina mica sau un microbuz si va duceti la meci...sunt doar 75 Km...nu o fi asa prapad.

 

Bafta!

c.ronaldo1720.01.2007 06:33

Eu fac 400 de km ca sa vad pe viu un meci al Stelei, iar tu te plangi de cativa km acolo.

axl2320.01.2007 08:30

ca sa ajungi de la chisinau la tiraspol nu dureaza mult, dar moldovenii sunt tratati cam nasol in zona aia, ar fi o excursie cu grad ridicat de risc. imi pare rau ca meciul nu se joaca la chisinau.

seriy20.01.2007 08:50

c.ronaldo17 tu vii la tiraspol pentru a vedea meciul Stelei pe viu. Intra te rog pe messenger sa vorbim.Iata id-ul meu s***@***

c.ronaldo1720.01.2007 11:09

Eu ma refeream ca ma duc de la Bacau la Bucuresti(400km aproximativ) sa vad un meci al Stelei, nici decum cel de la Tiraspol. Oricum am vazut Moldova in amicalul de anul trecut de la Bacau cu Romania. Ce gol a dat Dicanu si atunci :roll: .

Virgil23.01.2007 07:53

st3.jpg

 

Stadionul din Tiraspol.

axl2323.01.2007 07:57

@virgil

asta-i stadionul pe care se va juca? mie imi pare ca se vorbea ca se joaca pe un stadion acoperit, cu vreo 3000 de locuri, gazon artificial, aprobat de opc, etc. sau e acelasi da' in poza asta e dat acoperisul jos? nu inteleg.

Virgil23.01.2007 07:59

Asta e stadionul pe care urmeaza sa jucam cu echipa Moldovei.Un stadion cu 9.300 locuri.

axl2323.01.2007 08:08

ok, eram confuz da' m-am lamurit. acum cateva zile am vazut tot pe fcsteaua o poza a unui alt stadion, acoperit, si am crezut ca pe el se va juca, mai ales ca scria "acesta este stadionul pe care se va juca cu moldova". :D

Virgil23.01.2007 08:10

E vorba cumva de acesta ?

 

chisinau_zimbru.jpg

 

E stadionul din Chisinau,cu o capacitate de 10.500 de locuri si apartine clubului Zimbru.

axl2323.01.2007 08:13

nu, era vorba tot de unul din tiraspol, acum caut forumul sau articolul in care am vazut poza. imi pare ca era facuta acolo o comparatie intre stadioane, chisinau si tiraspol, si asta din tiraspol era acoperit dar avea putine locuri, cateva mii, 3 sau 5, nu sunt sigur.

Virgil23.01.2007 08:18

Bolshaya Sportivnaya Arena/13.460 locuri

 

tiraspol_bolshaya2.jpg

 

tiraspol_bolshaya1.jpg

axl2323.01.2007 08:24

da, nu reusesc sa-l gasesc, se prea poate sa ma fi inselat, probabil am vazut poza intr-un ziar de sport si am facut involuntar legatura cu site-ul vostru.

 

cred ca de asta era vorba, numai ca poza vazuta de mine era din interior.

http://members.virtualtourist.com/m/p/m/27f6f2/

p.s.:daca as fi stiut cum sa pun poza aici as fi pus-o. :D [/img]

Motanu D23.01.2007 10:42

p.s.:daca as fi stiut cum sa pun poza aici as fi pus-o. :D

 

Pai pui ceve de genul:

[br][/br][img=http://p.vtourist.com/2619122-Things_To_Do-Municipiul_Tiraspol.jpg][br][/br](imaginea de la adresa postata de tine mai sus)[br][/br]

 

Ai grija sa pui adresa imaginii, nu a unui document/script ce afiseaza imaginea.

axl2323.01.2007 11:09

e clar, am incercat de vreo 5 ori, nu-mi iesi si basta, ma las de pus poze. :D

Motanu D23.01.2007 13:01

ok, uite cum faci:

1. Te duci pe pagina unde este imaginea

2. Click dreapta pe imagine

3. Selectezi Copy link location

4. Dai paste la adresa in postul tau de pr forum

5. Incadrezi adresa intre

 

Asta e totul.

seriy23.01.2007 13:39

cum sa pun poza de la mine din calculator aici pe site?am o poza cu mine la stadionul Zimbru sa va arat cum arata chiar stadionul,nu e asa cum vil inchipuiti voi (inca mai sper s se joace meciu`la Zimbru sa ma pot duce si yo ) :D !!!

axl2323.01.2007 17:10

27f6f2

 

se vede?

«1234510»