Pentru echipa noastra,anul 2007 va debuta cu reunirea lotului pe 8 ianuarie în vederea efectuarii vizitei medicale.
In ziua urmatoare Steaua va decola spre Italia, pentru un stagiu de pregatire la Coverciano(9-20 ianuarie)în care va disputa si câteva meciuri amicale.
Vom urmari si comenta întregul traseu al Stelei fotbalului românesc,inclusiv perioada de pregatire în Cipru(Larnaca 23 ianuarie - 6 februarie),pâna la amicalul cu Moldova (7 februarie la Chisinau)si meciurile decisive cu FC Sevilla în UEFA Cup.Incepând cu aceste meciuri si continuând cu returul de foc al campionatului intern,fiecare meci va avea topic propriu.
Bun venit lui Andrey si Croitoru sub culorile ros-albastre !
Ne exprimam regretul ca fundasul central Bogdan Panait se va întoarce pe drumul de unde a plecat,pentru a reveni la FC Vaslui.
