FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Adrian Neaga

«123459»
cornisa5824.11.2007 21:16

Felicitãri Ricã, ai omorãt maidanezii! :biggrin:

Cel mai bun joc a lui Neaga de la întoarcerea lui la Steaua

Wally24.11.2007 21:50

Fara indoiala cel mai bun meci al lui Rica de la revenirea la Steaua. Pentru acest gol ii iert toate nereusitele...

**alex**24.11.2007 22:12

Eee Rica Neaga, Rica Rica Neaga!

Eee Rica Neaga, Rica Rica Neaga!

cristian01424.11.2007 22:22

A venit Rica acasa, sa f*** spartani in masa!

Stelist_24.11.2007 22:58

Maaama, ce dribling frate!

 

La min 81... un dribling tipic brazilian.

 

Forza Joga Bonito! Forza Rica!

IONUTZ-CIPRIAN25.11.2007 07:46

A aratat in acest meci ce poate sa faca, ar fi frumos sa joace asa in fiecare meci, cine stie, poate a spart gheata!

 

Felicitari!

cornisa5825.11.2007 18:46

Cu aceastã determinare vreau sã-l vãd întotdeauna! Cat mai multe goluri în campionat, dar și în Ligã!

steaua_gloria05.12.2007 18:47

Adrian Neaga este cea mai mare deceptie a acestui an. Poate o sa-si revina, insa este greu.

mountytoma24.12.2007 12:46

Neaga la Iasi, la descultii aia? am citit insa ca rica vrea cu orice pret sa ramana la Steaua, ceea ce dovedeste ca e baiat destept. sunt sigur ca daca pleaca Dica il vom revedea pe acel rica dinainte de plecarea in coreea!

cu Ghionea si plesan in teren langa Neaga, cu Dica in strainatate si Radoi la spital, Steaua ne poate aduce din nou bucurii!

se7en24.12.2007 13:37

sunt sigur ca aceasta pauza ii va prinde bine.

 

nu stiu daca stiti, dar in Coreea sezonul dureaza tot anul, din ianuarie pana la sfarsitul anului... si cum el a venit la noi in vara inseamna ca a avut vreo luna pauza tot anul.

radoi8604.01.2008 23:14

Alta stire care sper sa fie intoxicare a prosportului: Rica la milogi!

 

Sper ca Rica sa nu calce pe urmele lu' Bostina sau Oprita si sa tradeze si el culorile ros-albastre!

Wally04.01.2008 23:35

N-ar fi exclus sa fie adevarat...

steaua_gloria04.01.2008 23:39

Bai, ce dracu e asta? Rica, nu la astia!

 

Sunt 3 echipe la care eticheta nu te lasa sa pleci:

 

Rapid, Dinamo, CFR.

 

Mai bine il lasa ciobanul la Steaua.

baraJa05.01.2008 03:59

Hai ca incercam sa nu mai "punem botul" la tot ce ce scrie in presa!

IONUTZ-CIPRIAN05.01.2008 13:49

Asa cred si eu... cred ca este doar un zvon, nu l-as vedea pe RICA la Rapid!

Stanici05.01.2008 14:01
INFIRMARE. Neaga nu o sa plece la vreo echipa din Bucuresti. Nu pot sa spun mai multe, doar ca Rica nu e jigodie, cum l-au infierat unii rumegatori de gazete.
AlcaponneAISS05.01.2008 14:51

Rica este un jucator foarte bun... dar la felul cum a fost folosit pana acum... el nu este genul de mijlocas... el sa fie folosit in fata... are rezistenta, sut bun si viteza... nu stiu de ce nu ii da o sansa!

 

Nu pleca, Rica!

DelPiero1005.01.2008 15:37

Nu cred in acest zvon... Rica nu pleaca la Rapid...

steaua_gloria09.03.2008 13:03

Mai joaca la Steaua? :hmmm:

 

Mai joaca la Steaua? :hmmm:

Raspund tot eu: in visele lui :mellow:

mountytoma09.03.2008 22:07
Mai joaca la Steaua? :hmmm:

 

Raspund tot eu: in visele lui!

 

 

Si in visele mele Neaga joaca la Steaua. Piciorul lui stang incaltat in bocanc de Armata Rusa stie mai mult fotbal decat Nicolita si Surdu inmultiti cu 11 si ridicati la patrat.

 

Din pacate si din fericire, el nu e un pupincurist ca altii, numai dobitocul de creditor il tine departe de echipa. Pentru ca nu stiu daca v-ati prins, dar Lacatus face echipa dupa ce ii spune creditorul, pe cine vrea neaparat in echipa! Si pe cine NU! Iar pe aceasta ultima lista este mereu Neaga, asa cum au fost si Elton, Andrey, Bostina etc.

 

Spre binele lui Rica, ii doresc sa-si gaseasca echipa in strainatate, ca pana il ajunge blestemul nostru pe creditor, s-ar putea ca Neaga sa se retraga din activitate din motive de varsta!

blaga andrey16.03.2008 06:44
Mai joaca la Steaua? :hmmm:

 

 

Raspund tot eu: in visele lui :mellow:

Dar si in visele mele. Neaga cred ca este un jucator foarte bun dar nu a fost folosit cum trebuia si nu a avut ocazia sa-si arate adevarata valoare. Daca nu era Neaga, mai castiga Steaua cu Dinamo? fular-campionii

cristian01416.03.2008 08:24

"La 8 luni dupã ce a renunțat la un salariu de 700.000 de euro în Coreea de Sud, Ricã a jucat ieri în Liga a III-a din România."

GSP.ro

 

Pacat de Rica, un stelist adevarat si un jucator talentat. Insa in conditiile actuale, gandind obiectiv, nu are loc in primul 11. Sper sa-i mai acorde Lacatus o sansa si sa-l readuca la forma de altadata.

mountytoma16.03.2008 22:50
[Pacat de Rica, un stelist adevarat si un jucator talentat. Insa in conditiile actuale, gandind obiectiv, nu are loc in primul 11. Sper sa-i mai acorde Lacatus o sansa si sa-l readuca la forma de altadata.

 

Daca Rica nu are loc in lot, ce cauta Surdu acolo? Daca e sa ii comparam, nu cred ca iese Surdu mai bine la nimic. Doar ca e preferatul creditorului. Daca Lacatus ar face TOATA echipa, Neaga ar juca. Insa joaca Banel, joaca Surdu, etc..

**alex**17.03.2008 12:26

Ma doare sufletul cand vad ca Neaga nici macar lotul nu-l mai prinde, iar inlocuitorul sau este Pepe Moreno sau Surdu.

mountytoma23.03.2008 22:45

Rica a primit azi o sansa cu UTA si cred ca a reusit sa arate ceva. Sper sa joace mult mai des!

«123459»