Felicitãri Ricã, ai omorãt maidanezii! :biggrin:
Cel mai bun joc a lui Neaga de la întoarcerea lui la Steaua
Felicitãri Ricã, ai omorãt maidanezii! :biggrin:
Cel mai bun joc a lui Neaga de la întoarcerea lui la Steaua
Fara indoiala cel mai bun meci al lui Rica de la revenirea la Steaua. Pentru acest gol ii iert toate nereusitele...
Eee Rica Neaga, Rica Rica Neaga!
Eee Rica Neaga, Rica Rica Neaga!
A venit Rica acasa, sa f*** spartani in masa!
Maaama, ce dribling frate!
La min 81... un dribling tipic brazilian.
Forza Joga Bonito! Forza Rica!
A aratat in acest meci ce poate sa faca, ar fi frumos sa joace asa in fiecare meci, cine stie, poate a spart gheata!
Felicitari!
Cu aceastã determinare vreau sã-l vãd întotdeauna! Cat mai multe goluri în campionat, dar și în Ligã!
Adrian Neaga este cea mai mare deceptie a acestui an. Poate o sa-si revina, insa este greu.
Neaga la Iasi, la descultii aia? am citit insa ca rica vrea cu orice pret sa ramana la Steaua, ceea ce dovedeste ca e baiat destept. sunt sigur ca daca pleaca Dica il vom revedea pe acel rica dinainte de plecarea in coreea!
cu Ghionea si plesan in teren langa Neaga, cu Dica in strainatate si Radoi la spital, Steaua ne poate aduce din nou bucurii!
sunt sigur ca aceasta pauza ii va prinde bine.
nu stiu daca stiti, dar in Coreea sezonul dureaza tot anul, din ianuarie pana la sfarsitul anului... si cum el a venit la noi in vara inseamna ca a avut vreo luna pauza tot anul.
Alta stire care sper sa fie intoxicare a prosportului: Rica la milogi!
Sper ca Rica sa nu calce pe urmele lu' Bostina sau Oprita si sa tradeze si el culorile ros-albastre!
N-ar fi exclus sa fie adevarat...
Bai, ce dracu e asta? Rica, nu la astia!
Sunt 3 echipe la care eticheta nu te lasa sa pleci:
Rapid, Dinamo, CFR.
Mai bine il lasa ciobanul la Steaua.
Hai ca incercam sa nu mai "punem botul" la tot ce ce scrie in presa!
Asa cred si eu... cred ca este doar un zvon, nu l-as vedea pe RICA la Rapid!
Rica este un jucator foarte bun... dar la felul cum a fost folosit pana acum... el nu este genul de mijlocas... el sa fie folosit in fata... are rezistenta, sut bun si viteza... nu stiu de ce nu ii da o sansa!
Nu pleca, Rica!
Nu cred in acest zvon... Rica nu pleaca la Rapid...
Mai joaca la Steaua? ![]()
Mai joaca la Steaua?![]()
Raspund tot eu: in visele lui ![]()
Mai joaca la Steaua?
Raspund tot eu: in visele lui!
Si in visele mele Neaga joaca la Steaua. Piciorul lui stang incaltat in bocanc de Armata Rusa stie mai mult fotbal decat Nicolita si Surdu inmultiti cu 11 si ridicati la patrat.
Din pacate si din fericire, el nu e un pupincurist ca altii, numai dobitocul de creditor il tine departe de echipa. Pentru ca nu stiu daca v-ati prins, dar Lacatus face echipa dupa ce ii spune creditorul, pe cine vrea neaparat in echipa! Si pe cine NU! Iar pe aceasta ultima lista este mereu Neaga, asa cum au fost si Elton, Andrey, Bostina etc.
Spre binele lui Rica, ii doresc sa-si gaseasca echipa in strainatate, ca pana il ajunge blestemul nostru pe creditor, s-ar putea ca Neaga sa se retraga din activitate din motive de varsta!
Mai joaca la Steaua?
Raspund tot eu: in visele lui
Dar si in visele mele. Neaga cred ca este un jucator foarte bun dar nu a fost folosit cum trebuia si nu a avut ocazia sa-si arate adevarata valoare. Daca nu era Neaga, mai castiga Steaua cu Dinamo? ![]()
"La 8 luni dupã ce a renunțat la un salariu de 700.000 de euro în Coreea de Sud, Ricã a jucat ieri în Liga a III-a din România."
GSP.ro
Pacat de Rica, un stelist adevarat si un jucator talentat. Insa in conditiile actuale, gandind obiectiv, nu are loc in primul 11. Sper sa-i mai acorde Lacatus o sansa si sa-l readuca la forma de altadata.
[Pacat de Rica, un stelist adevarat si un jucator talentat. Insa in conditiile actuale, gandind obiectiv, nu are loc in primul 11. Sper sa-i mai acorde Lacatus o sansa si sa-l readuca la forma de altadata.
Daca Rica nu are loc in lot, ce cauta Surdu acolo? Daca e sa ii comparam, nu cred ca iese Surdu mai bine la nimic. Doar ca e preferatul creditorului. Daca Lacatus ar face TOATA echipa, Neaga ar juca. Insa joaca Banel, joaca Surdu, etc..
Ma doare sufletul cand vad ca Neaga nici macar lotul nu-l mai prinde, iar inlocuitorul sau este Pepe Moreno sau Surdu.
Rica a primit azi o sansa cu UTA si cred ca a reusit sa arate ceva. Sper sa joace mult mai des!