FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu ce echipe tin stelistii

«1234569»
gabrieluno12.05.2007 16:40

Simpatizez AS Roma de cind au fost in Ghencea in 84'

 

 

 

steagsahmic steagsahmic

SebaSS13.05.2007 12:59

STEAUA > Barcelona > AC Milan

UCL.jpg

steaua_gloria10.08.2007 20:46

Imi place Barca.

MadFroG10.08.2007 21:00

Parca de la un timp , simt asa o bucurie cand aud numele Lazio .

Wally10.08.2007 21:38

@MadFroG cred ca vei simti marti o bucurie mai mare, iar pe 28/29 si mai mare...

cristian8626.08.2007 14:19
STE**AUA
-=Danny=-26.08.2007 14:36

Steaua e pe primu loc !!!! Ac Milan e pe al doilea loc !!!

PortarNr4331.08.2007 08:39

Tin cu Borussia Dortmund cam din 1996.

Visez de mult sa ajung pe Westfallenstadion si in ciuda faptului ca am amici care locuiesc in Dortmund ... n-am ajuns :mellow:

ann31.08.2007 08:40

Manchester United

carminastan31.08.2007 18:18

Real Madrid si Chelsea

pui de dac 11214.09.2007 12:31

Nu pot sa spun ca sunt suporter, dar de vreo 8-9 ani imi place Bayern Munchen

fcs_soldier14.09.2007 14:08

Topicul asta e penibil. Cum adica cu ce echipe tin stelistii mah, pai nu-i clar ca daca suntem stelisti tinem cu Steaua? Ati vazut voi ca pe site-ul suporterilor milanezi, interisti, napolitani sa fie topicuri in care sa se intrebe cu ce echipe tin suporterii lor? Cine e stelist trebuie sa tina doar cu Steaua si nu doar la fotbal, ci si la handbal, la rugby, la hockey, la clubul de gimnastica etc.

Nu vreau sa supar pe nimeni cu acest mesaj, dar as vrea sa ne schimbam mentalitalitatea!!!

 

 

 

 

...O singura echipa in sufletu` meu

lucvald-190214.09.2007 14:28
As Roma, este intr-o urcare de forma...pacat de meciul ala 7-1 :(

 

 

eu simpatizez cu Lazio ;)

recunosc ca aste se trage foarte mult din cauza suporterilor cu orientari de dreapta..si cam asta era la moda prin 92-93 cand incepuse TVR2 sa transmita Serie A...

Am remarcat ca este des intalnit acest curent la suporterii de pe nisa 27-30 de ani

 

ideea e ca..nu-i sustin...Steaua ramane singura din inima mea !

cRiss4Steaua15.09.2007 21:51

Steaua - Barcelona - Ac Milan !

Vialy_Sud10.10.2007 12:53

Personal nu pot sa spun ca tin sau imi place nici o echipa din "afara" ....insa in materie de suporteri ..imi plac suporterii echipei Millwall...si...ca urmare "tin" cu aceasta echipa ..imi doresc ca ea sa redevina ce a fost odata ..sa joaca in prima Liga din Anglia...sa joace cu Chelsea,West Ham ...etc....de dragul suporterilor..

GosSip11.10.2007 07:32

Barcelona & Liverpool

dee11.10.2007 14:37

"tin" e cam mult spus, tin cu echipele romanesti, pe cele straine eventual le simpatizez.

Copilaria mi-a fost marcata de Werder Bremen, insa din mai 1996 optiunea mea e ferma: Juventus Torino.

razvan_stelist200713.10.2007 09:39

vreau sa imi cer scuze fata de toti suporterii stelisti,dar mie imi place arsenal,dar si Manchester united,doua echipe englezesti foarte bune.

weeezer14.10.2007 13:06

1. Steaua

2. Arsenal

3. Inter, Real Madrid

cristian8614.10.2007 15:22

Cred ca denumirea topicului ar trebui schimbata in "Ce echipe simpatizeaza stelistii".

Jony_stelist14.10.2007 17:43

Corect, simpatizez cu Milan de vro 7 ani

Triphat17.10.2007 23:09
Personal nu pot sa spun ca tin sau imi place nici o echipa din "afara" ....insa in materie de suporteri ..imi plac suporterii echipei Millwall...si...ca urmare "tin" cu aceasta echipa ..imi doresc ca ea sa redevina ce a fost odata ..sa joaca in prima Liga din Anglia...sa joace cu Chelsea,West Ham ...etc....de dragul suporterilor..

 

Millwall ? vai de capul lor... :biggrin:

stelistu_611.12.2007 17:34

Liverpool, Lille :)

st_194724.12.2007 00:57

RSC LENS &CSKA SOFIA

stelistub02.01.2008 07:47

AC Milan echipa mea si pe al treilea loc Juve,astea dupa Steaua

«1234569»