FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu ce echipe tin stelistii

«123459»
alexynho01.02.2007 08:41

mah...eu am auzit de Owen ... insa nu cred ca vorbesti despre el , pentru ca el s-a lansat la Liverpool .:).... astept sa imi spui si mie cine e Owan ;)

andreiu1602.02.2007 18:12

e clar ca marea majoritate tin cu echipele astea mari care castiga mai mereu..si aveti dreptate ca putini sunt cei care tin cu echipe mai modeste ...eu personal sunt fan Roma deoarece acolo evolueaza jucatorul meu preferat (Totti) si pt ca de mic am urmarit meciurile Romei..imi plac si suporterii si tot...si chiar daca e echipa mica tot sper ca va castiga campionatul cat mai repede cu putinta...si dc nu..poate si Champions League

IOANASTELIAN03.02.2007 11:56

Michael Owen a fost atacant, a jucat si la nationala

vood0o03.02.2007 20:25

iete mah ca a aflat ca-l cheama Owen si nu Owan cum a scris ea :)) ....da fato sigur a jucat la Manchester?:))

toata lumea stie sa zica un nume de echipa mare internationala chit ca nu stie mai nimic despre ea si aici ma refer la istorie...de ex la Manchester majoritatea stiu istoria din 98 incoa ...

c.ronaldo1704.02.2007 09:16

Ce tot va luati ma de ea?! Owen este in tratative cu United. Poate are puteri supranaturale si ghiceste viitorul.

 

PS: Owen de la Bayern e pe cale sa vina la United. Numai ca e mijlocas din ce stiu eu. :cry:

IOANASTELIAN04.02.2007 11:47

Nu sunt fata...Ioana este numele meu de familie , nu ghicesc vitorul.... si scuze de greseala din nume. Da, aveti dreptate imi cer iertare.

vood0o04.02.2007 12:14

Ronaldo..ea se refera la micheal owen :roll: in fine...ala de la bayern de un an de zile tot trebuie sa vina , in iarna asta nu ma astept sa vina ..poate de la vara

robert_1120.03.2007 16:14

din cate am vazut pe aici ....nici un parmegian :(. echipa de suflet din Il Calcio. AC PARMA

dica_10steaua19.04.2007 15:36

Liverpool si Inter!

Astristul22.04.2007 13:14

Romania: Astra Ploiesti (in afara de Steaua) :)

Italia: SS LAZIO

Spania: Real Madrid CF

Anglia: Arsenal Londra

Germania: 1.FC Kaiserslautern

Olanda: Ajax Amsterdam

------------------------------------------

Franta: Olympique Marseille

Scotia: Glasgow Rangers

Brazilia: Sao Paulo FC

Argentina: River Plate

 

Cele de deasupra liniei sunt echipe la care tin foarte mult.

Cele de de sub linie sunt echipe pe care le urmaresc parcursul, si ma intereseaza.

 

Dar NO.1 ramane tot Steaua !!! steag2 spre cl

LoveNesta23.04.2007 17:12

Milan :mrgreen: si Manchester(si as tine si mai mult dak ar pleca cristiano Ronaldo de acolo mai repede :D)

Wally23.04.2007 17:41

In momentul de fata cred ca stelistii tin cu Milan si Liverpool, in nici un caz cu Manchester :P

LoveNesta23.04.2007 19:11

^da mai dar eu ziceam in general :D

 

 

a...si da...mai tin cu Ajax :)

Astristul23.04.2007 20:24
In momentul de fata cred ca stelistii tin cu Milan si Liverpool, in nici un caz cu Manchester :P

Normal, tin ca ambele sa ajunga in finala de la Atena, iar Liverpool s-o castige (desi tin cu Arsenal) :P

Za Best23.04.2007 20:34

Voi fi mereu fanul FCB...dar desigur,acum doresc sa castige UCL Liverpool sau Mlan(asta desi simpatizez cu Manchester dintre echipele ramase...dar na,ura pentru Dinamo e mai mare decat simpatia mea pentru United...)

Dragoshel24.04.2007 05:54

As Roma, este intr-o urcare de forma...pacat de meciul ala 7-1 :(

weeezer24.04.2007 20:40

Ce nasol, a intors ManU meciul de la 2-1 pentru Milan... Da tot italienii cred ca sunt favoriti...

axl2324.04.2007 20:44

asta sper si eu, un clasic 1-0 in italia si jumatate de problema e rezolvata.

IONUTZ-CIPRIAN25.04.2007 14:49

Momentan ca toti stelisti,tin cu Milan si Liverpool,cateii stiu de ce,iar in general cu JUVENTUS!!

Xardas_HD30.04.2007 17:05

Fortat de imprejurari tin cu Liverpool dar din afara sunt fan deportivo la Coruna... nu mai sunt ce or fost dar .... respect

Steve_Gerrard01.05.2007 08:48

Leeds United...League One ne asteapta...pacat:(

 

fularultrasfular-campionii

se7en01.05.2007 18:13

!!JUVENTUS!!

cRiss4Steaua01.05.2007 19:42

Fortat de imprejurari , ManUTD si Milan , dar in general , FC Barcelona .. dar in 1 rand

S T E A U A ~ _ ^ steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

axl2301.05.2007 19:44

man united? vrei sa spui Liverpool.

dbd11.05.2007 22:01

cu niciuna in afara de Steaua

«123459»