mah...eu am auzit de Owen ... insa nu cred ca vorbesti despre el , pentru ca el s-a lansat la Liverpool .
.... astept sa imi spui si mie cine e Owan ![]()
mah...eu am auzit de Owen ... insa nu cred ca vorbesti despre el , pentru ca el s-a lansat la Liverpool .
.... astept sa imi spui si mie cine e Owan ![]()
e clar ca marea majoritate tin cu echipele astea mari care castiga mai mereu..si aveti dreptate ca putini sunt cei care tin cu echipe mai modeste ...eu personal sunt fan Roma deoarece acolo evolueaza jucatorul meu preferat (Totti) si pt ca de mic am urmarit meciurile Romei..imi plac si suporterii si tot...si chiar daca e echipa mica tot sper ca va castiga campionatul cat mai repede cu putinta...si dc nu..poate si Champions League
Michael Owen a fost atacant, a jucat si la nationala
iete mah ca a aflat ca-l cheama Owen si nu Owan cum a scris ea
....da fato sigur a jucat la Manchester?![]()
toata lumea stie sa zica un nume de echipa mare internationala chit ca nu stie mai nimic despre ea si aici ma refer la istorie...de ex la Manchester majoritatea stiu istoria din 98 incoa ...
Ce tot va luati ma de ea?! Owen este in tratative cu United. Poate are puteri supranaturale si ghiceste viitorul.
PS: Owen de la Bayern e pe cale sa vina la United. Numai ca e mijlocas din ce stiu eu. :cry:
Nu sunt fata...Ioana este numele meu de familie , nu ghicesc vitorul.... si scuze de greseala din nume. Da, aveti dreptate imi cer iertare.
Ronaldo..ea se refera la micheal owen :roll: in fine...ala de la bayern de un an de zile tot trebuie sa vina , in iarna asta nu ma astept sa vina ..poate de la vara
din cate am vazut pe aici ....nici un parmegian
. echipa de suflet din Il Calcio. AC PARMA
Liverpool si Inter!
Romania: Astra Ploiesti (in afara de Steaua) ![]()
Italia: SS LAZIO
Spania: Real Madrid CF
Anglia: Arsenal Londra
Germania: 1.FC Kaiserslautern
Olanda: Ajax Amsterdam
------------------------------------------
Franta: Olympique Marseille
Scotia: Glasgow Rangers
Brazilia: Sao Paulo FC
Argentina: River Plate
Cele de deasupra liniei sunt echipe la care tin foarte mult.
Cele de de sub linie sunt echipe pe care le urmaresc parcursul, si ma intereseaza.
Dar NO.1 ramane tot Steaua !!! steag2 spre cl
Milan :mrgreen: si Manchester(si as tine si mai mult dak ar pleca cristiano Ronaldo de acolo mai repede
)
In momentul de fata cred ca stelistii tin cu Milan si Liverpool, in nici un caz cu Manchester ![]()
^da mai dar eu ziceam in general ![]()
a...si da...mai tin cu Ajax ![]()
In momentul de fata cred ca stelistii tin cu Milan si Liverpool, in nici un caz cu Manchester![]()
Normal, tin ca ambele sa ajunga in finala de la Atena, iar Liverpool s-o castige (desi tin cu Arsenal) ![]()
Voi fi mereu fanul FCB...dar desigur,acum doresc sa castige UCL Liverpool sau Mlan(asta desi simpatizez cu Manchester dintre echipele ramase...dar na,ura pentru Dinamo e mai mare decat simpatia mea pentru United...)
As Roma, este intr-o urcare de forma...pacat de meciul ala 7-1 ![]()
Ce nasol, a intors ManU meciul de la 2-1 pentru Milan... Da tot italienii cred ca sunt favoriti...
asta sper si eu, un clasic 1-0 in italia si jumatate de problema e rezolvata.
Momentan ca toti stelisti,tin cu Milan si Liverpool,cateii stiu de ce,iar in general cu JUVENTUS!!
Fortat de imprejurari tin cu Liverpool dar din afara sunt fan deportivo la Coruna... nu mai sunt ce or fost dar .... respect
Leeds United...League One ne asteapta...pacat:(
![]()
![]()
!!JUVENTUS!!
Fortat de imprejurari , ManUTD si Milan , dar in general , FC Barcelona .. dar in 1 rand
S T E A U A ~ _ ^ steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2
man united? vrei sa spui Liverpool.
cu niciuna in afara de Steaua