Sper sa faca un egal.ar fi chiar frumos.Desi trebuie sa recunosc ca e cam greu...Totusi Lyon e una dintre cele mai bune echipe din Europa.Si in plus fatza de meciul din Ghencea,jucatorii Stelei trebuie sa aiba tupeu nu ca data trecuta...Dar sunt sigura ca vor avea .De obicei Steaua joaca mai bine in deplasare asa ca..astept un egal cel putin:D.Thereau cred ca o sa faca in meci bun pentru ca vrea sa-si demontreze valoareasi in fatza fracezilor lui...
