Asta e o situatie utopica. In prezent fotbalul este o afacere extraordinar de profitabila, si cand ne referim la Barca si Real ne referim la sume colosale de bani.
Desigur exista un precedent, si aici ma refer la Juventus Torino, care se lupta in Serie B pentru promovare si pentru a-si reface imaginea sifonata pe care a capatat-o in urma penalizarii, dar in aceasta situatie au existat dovezi clare, palpabile.
Haideti sa ramanem cu picioarele pe pamant, si sa fim realisti.
