Ok, inseamna ca nu aveam toate datele. :lol:
Ok, inseamna ca nu aveam toate datele. :lol:
ii batem cu diferenta de 2 goluri cel putin!am emotii in privinta lui Radoi,doar ce a revenit pe teren si mi-e sa nu se razbune "lumea" pe el din cauza scorului :twisted:
ne vedem la stadion
fularsteau2
Sunt de acord.Vin eu la Viena sau vii tu la Bucuresti sa vedem împreuna Steaua vs Fulgerul AEK ?
dar biletele ar trebui puse in vanzare de joi pt ca vineri e 1 decembrie si nu cred ca e nimeni la casele(gheretele)de bilete.stie cineva ceva?
Ma pai ii rupem pe astia
ii batem la scor
4-0 steaua_ro spre cl
Jocul echipei nu prea indica un scor mare... momentan.
Castigam cu un 2-0.. cam asa :roll:
Steaua este mult mai buna echipa decat Poli. Va batem cu 3:0. Doresc salutare toti suorterii Steaua. Acest an va fi greu dar va castigam titlul, Dinamo va incepe face gresale, si va pierde puncte. Lupta Steaua.
Respect de Bulgaria.
si eu am fost in tur la meci, si nu numai cu suporterii am avut canflict ci si cu jandarmii care sa nu mai spunem ca nu ne-a luat apararea dar ne-au si lovit, de exemplu mie mi-au rupt mana!!!
Rushine Timisoara!!!steagcruce2
Arbitrii si observatorii meciului :
A: COLTESCU SEVASTIAN (Craiova)
A1: SZEKELY ZOLTAN (BAIA MARE)
A2: BUZARNESCU Florin (Craiova)
R: HELESTEANU ANTON (Iasi)
OBS: SATMARI Sorin (Bucuresti)
LAZARESCU Dan (Bucuresti)
Sunt conștient cã singurele echipe care au reușit sã învingã în Ghencea sunt Lyon si Real Madrid.Nu avem cum sã ne comparam cu Real.Meciul cu Steaua este unul greu.Plecãm cu șansa a doua.
Am descoperit unde e Poli campioana an de an...
la diviziA Sexy... Acum chiar ca T1 are dreptate cu pipitzele lui...
Felicitari "fulgeratoare" !!! :lol:
Lasa faza cu "fratii", am vazut ce "frati" sunt cind au incercat sa-l racoleze pe Iancu si sa lase Poli fara finantator.
frate ce faci acum,te debarasezi de ei ? nu stiu cum dar s-a mai intamplat odata la un meci cu Poli(nu cu bragadiru) sa nu va mai considerati frati cu celelalte necuvantatoare,asa ca,chestia asta nu mai tine.oricum nu MM este persoana de pe centura fotbalului ci voi cu intreg staff-ul si acel oras frumos ,pacat ca este locuit.sunteti mai rau decat acele fete care "castiga un ban cinstit".oricum eu nu sunt asa razboinic ca ceilalti care va vor capul, eu o sa va intampin cu flori in ziua meciului 4 la numar sper ca va ajung. ![]()
era sa uit in legatura cu "sustineti echipa locala" -voi sunteti cel mai bun exemplu de sustinere,daca nu ati mai avut echipa ati infiat-o pe cea de la periferie si asa nu avea prea multi suporteri.erau prea multe echipe prin Bucuresti si riscam sa facem un campionat zonal mai ales ca este aproape de promovare si otopeniul.mai dati-va si voi silinta la fotbal ca ne-am cam saturat de deplasari prin Bucuresti.
-va pup dulce :lol:
:arrow: un meci contra unei echipe de pluton Poli aek bragadiru Timisoara victorie
Steaua
5-0
Steaua este mult mai buna echipa decat Poli. Va batem cu 3:0. Doresc salutare toti suorterii Steaua. Acest an va fi greu dar va castigam titlul, Dinamo va incepe face gresale, si va pierde puncte. Lupta Steaua.Respect de Bulgaria.
Multumim pentru incurajari !
Doar atat am pentru cei de la Poli : Un mesaj din Bucuresti...Un mesaj din toata tara... :lol:
Una peste alta, cred ca merita sa fie primiti cum se cuvine si suporterii si jucatorii lor. :evil:
e : "un mesaj din Bucuresti....*******
"sa se-auda-n toata tara...**** Poli Timisoara"
mai documenteaza-te
Pe forumul gazetei de la venirea lui Iancu, adica de 2 ani incoace la fiecare inceput de campionat, vine timisorenii si scriu mesaje: gen "anul asta bucurestiul va cadea", anul asta e anul "timisoare". Ei traiesc din speranta si traiesc din amicale: gen Juventus ce fericire era ca au jucat cu Juve!
Cateodata stau si ii multumesc lui Dumnezeu ca m-a introduc in lumea ros-albastra. In jur sunt doar mizerii si tot felul de specimene.
Mandru ca sunt stelist,
Alex din Toronto
dupa o victorie cu rapid sau Dinamo cu Poli t as dorio cel mai mult !! :twisted:
Pe strazi, pe unde se-aduna brigazi ...
Eu s-ar putea sa ajung pe la 2 pe la stadion o sa mai gasesc si eu bilete?
Daca ajungi la 2..adica la 14:00, ai cele mai mari sanse sa prinzi bilet ![]()
]Începând de vineri, 1 decembrie, Steaua va pune în vânzare biletele pentru meciul cu Poli Timisoara. Tichetele pot fi achizitionate de la casele de bilete de la stadionul Ghencea
Programul caselor de bilete este:
Vineri 1 decembrie 12:00 - 18:00
Sîmbãtã 2 decembrie 10:00 - 17:00.
Prețuri bilete:
Fotolii 50 RON
Tribuna O 30 RON
Tribuna I 10 RON
Tribuna II 5 RON
Peluze 3 RON
Preturi normale.Ca la un meci cu Jiul sau cu Unirea.
Victoras Iacob are sanse mari sã fie retinut în lotul de 18 pentru partida cu Poli Timisoara.Iacob a început antrenamentele cu echipa în urmã cu 10 zile si nu este încã sutã la sutã pregãtit din punct de vedere fizic, dar Olãroiu doreste sã-l trimitã teren mãcar cîteva minute cu Poli pentru a putea evolua si miercurea viitoare, în confruntarea de la Lyon, din grupele Champions League.
23 de meciuri a ratat Victoras Iacob în acest sezon, dupã accidentarea suferitã în meciul cu Universitatea .
Avem trei supervârfuri de atac : Iacob,Badea,Thereau.In ordinea sosirii lor la Steaua.
Si înca un jucator care uneori face cât doua vârfuri de atac : Dica.
bilete cred ca poti prinde si inaintea meciului cu o ora pt ca bilete sunt ca doar nu joaca Steaua-real sa nu mai fie bliete deci daca ajungi la 14.00 gasesti SIGUR
Ma bucura nespus revenirea lui V. Iacob. Sa fie intr-un ceas bun. Cand insa imi aduc aminte ca la P*li Temeszvar joaca criminalul de Alexa ma apuca groaza.
Nu trebuie sa se mai repete incidente de genul celui cu Nesu la Iasi, cand l-a rupt un idiot, i-am uitat numele.
FORTA Steaua!!!!
cum era de asteptat, Goian va putea juca, pedeapsa i-a fost redusa... Dar daca va gresi iar i se va adauga si suspendarea care i-a fost anulata adica inca o etapa pe langa ce s-ar decide la o eventuala abatere...
Si Oprita cred ca l-ai uitatVictoras Iacob are sanse mari sã fie retinut în lotul de 18 pentru partida cu Poli Timisoara.
Avem trei supervârfuri de atac : Iacob,Badea,Thereau.In ordinea sosirii lor la Steaua.
Si înca un jucator care uneori face cât doua vârfuri de atac : Dica.
@ Mircea zion
oprita e atacant? :roll: