06.12.2006 18:17
super gol a dat Vali !!! mi-a placut meciul !!! ![]()
super gol a dat Vali !!! mi-a placut meciul !!! ![]()
Haiiiii Steaua!!!
Steaua E MAI BUNA CA POLII!!!!
HAHAHHAHAHAH!!!!!!!![/b]
NU E CHIAR ASA DE BUNA SEVILIA CHIAR DACA E PRIMA IN SPANIA.ORI CUM Steaua E MAI BUNA DOAR A JUCAT IN Champions League SI SEVILIA NU A JUCAT.
HAI Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!
@ Lorena
Vezi c-ai gresit topicul la ultimul mesaj...