FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Timisoara 3 - 1 (2 - 0)

«1567»
catalina patty06.12.2006 18:17

super gol a dat Vali !!! mi-a placut meciul !!! :)

lorena22.12.2006 18:37

Haiiiii Steaua!!!

 

 

Steaua E MAI BUNA CA POLII!!!!

 

 

 

HAHAHHAHAHAH!!!!!!!![/b]

 

NU E CHIAR ASA DE BUNA SEVILIA CHIAR DACA E PRIMA IN SPANIA.ORI CUM Steaua E MAI BUNA DOAR A JUCAT IN Champions League SI SEVILIA NU A JUCAT.

 

 

HAI Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!

Phire22.12.2006 19:11

@ Lorena

 

Vezi c-ai gresit topicul la ultimul mesaj...

«1567»