FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Nord

«1121314151633»
SteLuTzZz15.04.2009 06:26

stanici .. imi surande ideea :))))

 

albanezul16.04.2009 13:44
tu de ziua ta stai pe forum asa de dimineata? :)

da..bine..era luni.si na,cum ma duc si la munca nu aveam ce face.dar a trecut si ziua mea.a trecut distractia.

Astristul20.04.2009 19:07

Pentru deplasarea de la Ploiesti impotriva celor de la CS Otopeni, eu zic sa cititi ultimele comentarii de la acest videoclip:

 

http://www.youtube.com/watch?v=44qnaef4ab8

 

Frustrati sunt multi ...

 

forzateaua

Daniel-Ionut21.04.2009 06:28
Pentru deplasarea de la Ploiesti impotriva celor de la CS Otopeni, eu zic sa cititi ultimele comentarii de la acest videoclip:

 

http://www.youtube.com/watch?v=44qnaef4ab8

 

Frustrati sunt multi ...

 

forzateaua

 

Le dau cel mult 14 ani de caciula :)

Astristul21.04.2009 09:26

Ideea e ca asta era "vorbita" inca din tur, dupa incidentele de la meciul Steaua II - FC Ploiesti cand au fost ceva incidente intre cele 2 galerii, iar "papagalii galbeni" doresc razbunare pentru meciul ala.

Stanici21.04.2009 10:32

Mai bine lasam discutiile si mergem la Ploiesti.

Azzido23.04.2009 04:50

"felicitari" baietilor de la Shadows!...stiti voi de ce

:chair:

ultras200423.04.2009 05:03

penibili!!

 

sa-l vezi pe Gigi ca iese acum la declaratii

 

"pai ce sa ceri de la niste oameni care nu stiu sa scrie corect"

Andreiasu23.04.2009 07:02

feli-citari

David_Steaua200723.04.2009 07:47

Pacat,mesajul era bun,dar daca se chinuiau sa-l scrie si corect...:((

Oricum,e clar ca o sa fim taxati la faza asta (nu de rapidisti, ca aia sigur nu-si dau seama, ci de ceilalti "prieteni")

Asta e...

Stanici23.04.2009 08:13

Ia mai da-i in plm si pe cainiii plii, ma. Voaii, elevatii pizdii, sunt 5 in total si mai si guita. Prefer de zece ori o cratima lipsa si 20000 de oameni in tribune decat cum e in groapa aia infecta.

Azzido23.04.2009 09:21

@Stanici

asta nu scuza cu nimic neatentia sau necunoasterea celor care au facut mesajul.

faze de genul asta nu au ce sa caute la noi pe stadion.

noname_fu23.04.2009 10:15

Greselile sunt omenesti... S-a intamplat si la case mai mari. Shadows merita respect pt tot ce fac, in conditiile date.

Andreiasu23.04.2009 10:36
Ia mai da-i in plm si pe cainiii plii, ma. Voaii, elevatii pizdii, sunt 5 in total si mai si guita. Prefer de zece ori o cratima lipsa si 20000 de oameni in tribune decat cum e in groapa aia infecta.

 

Preferi 20 de mii de oameni ca cei de aseara?

lbj23.04.2009 11:13

andreiasu, adevar graiesti :)

SSK23.04.2009 11:21

Ideea mesajului si faptul ca a aparut la Nord depasesc cu mult greseala de la acel "du-te". Parerea mea.

Stanici23.04.2009 11:22
Preferi 20 de mii de oameni ca cei de aseara?

 

 

Oameni ca cei din jurul meu de aseara.

bodanelu23.04.2009 11:46

@lbj, tu-i intaratai cel mai mult pe "huuuaaa" :))

SSK23.04.2009 12:25
Oameni ca cei din jurul meu de aseara.

 

Daca ar fi toti ca cei din jurul meu de aseara, jur ca n-as mai veni in Ghencea. Gretos ce se intampla la unele meciuri la T2.

 

LDS23.04.2009 12:27

Pãi dacã mai scãpau și cratima pe banner-ul cu pricina, fãceau scurtcircuit la cerebel urangutanii din Lojã și nu mai pricepeau tâlcu' mesajului...

 

Oricum, felicitãri bãieților, a fost de departe cel mai inspirat mesaj al serii.

bodanelu23.04.2009 12:40
Daca ar fi toti ca cei din jurul meu de aseara, jur ca n-as mai veni in Ghencea. Gretos ce se intampla la unele meciuri la T2.

T2 ca T2... dar iti dai seama ce e sub loja...

rezistenta_ultras23.04.2009 12:46
Ideea mesajului si faptul ca a aparut la Nord depasesc cu mult greseala de la acel "du-te". Parerea mea.

du-ti ideea pana la capat daca tot ai ceva de spus...lasa replicile "fine" ca suntem satui...

 

referitor la greseala de gramatica...cred ca le-ati dat suficient in cap...probabil si ei regreta,dar nu pot da timpul inapoi.

nu e nici prima,nici ultima greseala din peluzele de la noi.

Kellerman23.04.2009 12:49
du-ti ideea pana la capat daca tot ai ceva de spus...lasa replicile "fine" ca suntem satui...

 

referitor la greseala de gramatica...cred ca le-ati dat suficient in cap...probabil si ei regreta,dar nu pot da timpul inapoi.

nu e nici prima,nici ultima greseala din peluzele de la noi.

 

acum vezi de ce coregrafiile facute de firme de specialitate sunt mai bune ?

 

 

felicitari peluzei nord, acum ne iau cainii si ciorile la misto pentru greseala, keep it up !

Stanici23.04.2009 12:54
acum vezi de ce coregrafiile facute de firme de specialitate sunt mai bune ?

 

 

felicitari peluzei nord, acum ne iau cainii si ciorile la misto pentru greseala, keep it up !

 

 

Ma, tu te auzi?!! Cel mai bine ar fi, de fapt, sa punem bani si sa ii platim pe altii sa realizeze coregrafii. De fapt, ce ar fi sa platim pe altii sa se duca in locul nostru la meci, sa cante? Noi o punem de-un gratar intre timp. Cat despre faza cu cratima, am mai zis. Cateii sa isi vada de treaba lor, ca sunt 5 in total iar tiganii chiar nu au dreptul sa isi dea cu parerea.

Respect Shadows, bravo, baieti!

noname_fu23.04.2009 12:55
du-ti ideea pana la capat daca tot ai ceva de spus...lasa replicile "fine" ca suntem satui...

 

referitor la greseala de gramatica...cred ca le-ati dat suficient in cap...probabil si ei regreta,dar nu pot da timpul inapoi.

nu e nici prima,nici ultima greseala din peluzele de la noi.

 

 

Eu cred ca n-ai citit bine... SSK voia sa spuna ca nu este mai importanta o greseala decat mesajul corect si curajos. Asta cred si eu, mai ales tinand cont ca a fost facut de un grup care a incercat sa faca in scurta perioada de activitate mai multe decat grupuri cu vechime mare.

«1121314151633»