FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Nord

«1313233»
stelistul197717.11.2021 15:53
La 16.11.2021 at 10:35, Korado a spus:

Sunt Fericit.....Nord....Si ma simt BINE...SUD...

Acuma este doar Sunt Fericit....SUD....nord ai ramas la fcsb...de ce?

poate nu vor sa imparta aceeasi peluza cu tradatori , bijnitari, drogati, bulangii, travestiti. 

«1313233»