17.11.2021 15:53
La 16.11.2021 at 10:35, Korado a spus:Sunt Fericit.....Nord....Si ma simt BINE...SUD...
Acuma este doar Sunt Fericit....SUD....nord ai ramas la fcsb...de ce?
poate nu vor sa imparta aceeasi peluza cu tradatori , bijnitari, drogati, bulangii, travestiti.
