FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Nord

«18910111233»
puyol29.10.2008 14:18

stiti ceva daca poate face figuri si cu bilete pt meciurile din europa?

CatalinBerceni29.10.2008 20:09
stiti ceva daca poate face figuri si cu bilete pt meciurile din europa?

 

Parerea mea ca ar trebui sa facem si noi o figura....nu numai la nivel de peluza ci pe tot stadionul ...sa mergem tot campionatul la meciuri si sa stam pe scaune si sa mancam seminte daca el crede ca noi nu insemnam nimic pentru club......asta incepand de la meciul cu Dinamo...sa nu se faca deplasarea...

Bodanel29.10.2008 20:31

@catalinberceni

 

Eu zic sa stai tu acasa. Cat am crescut am sperat sa ma mut in Bucuresti si sa merg la meciurile Stelei. Acum ca mi s-a implinit visul o sa merg la fiecare meci(am abonament) si o sa-l injur pe cioban. Banii pe abonament oricum au intrat deja in contul sau.

puyol29.10.2008 20:41

Catalin,asta ar insemna sa-i faceti pe plac

spiridusu29.10.2008 20:50

cea mai buna solutie...e reclamatie la UEFA ... se iau masuri destul de drastrice in cazuri dastea vezi polonia si croatia...problema e ca nu are cine sa faca reclamatie trebuie sa fie o persoana din fotbal un suporter nu are nicio putere face reclamatie degeaba...ma refer la faza cu biletele

ultra_ss29.10.2008 21:12
@catalinberceni

 

Eu zic sa stai tu acasa. Cat am crescut am sperat sa ma mut in Bucuresti si sa merg la meciurile Stelei. Acum ca mi s-a implinit visul o sa merg la fiecare meci(am abonament) si o sa-l injur pe cioban. Banii pe abonament oricum au intrat deja in contul sau.

 

imi palce cum gandesti, dar cu injuratu nu rezolvi nimic ar trebui ceva mai ingenios sal doara pe cioban ca sa obisnuit cu injuraturile

Azzido30.10.2008 05:23
@Azzido

 

Mare paguba-n ciuperci......si ce-am avea de pierdut ?

am avea de pierdut posibilitatea de a merge la meciurile Stelei, fapt ce ma sperie.

sper totusi sa nu fie dracul chiar atat de negru

Bodanel30.10.2008 07:29
imi palce cum gandesti, dar cu injuratu nu rezolvi nimic ar trebui ceva mai ingenios sal doara pe cioban ca sa obisnuit cu injuraturile

 

stai linistit ca nu aveam de cand doar sa-l injur insa mai sunt si alte forme prin care ii putem ura de bine.

 

CatalinBerceni30.10.2008 14:20

facem cheta pentru alt club? :steag_cruce_invers:

AdiM30.10.2008 14:51

copiii spun lucruri tampite...

CatalinBerceni30.10.2008 14:59
copiii spun lucruri tampite...

 

Ce ti se pare o asa aberatie? oricum "Steaua" actuala este o societate pe actiuni creata in 2000 de cioban....... care se preface ca este mandria Romaniei, din punct de vedere fizic Steaua actuala are 3 titluri nu doua stele-n piept...adevarata glorie este inca in vitrina clubului infiintat de ministerul apararii

AdiM30.10.2008 15:06

in fond putem sa renuntam si la Romania, ca nu ne reprezinta politicienii, ne luam 100 de metrii patrati de teren pe malu Dunarii si ne facem Romania noastra, asta sa se duca dracu, nu?

CatalinBerceni30.10.2008 15:33
in fond putem sa renuntam si la Romania, ca nu ne reprezinta politicienii, ne luam 100 de metrii patrati de teren pe malu Dunarii si ne facem Romania noastra, asta sa se duca dracu, nu?

Nu vad de ce sa tii atat de mult in ceva ce este fals...nu este Steaua care a luat cupa campionilor...in acte este alta firma....care a preluat doar jucatorii si locul fostului club, stadionul este inchiriat, si cam atat....

 

1on30.10.2008 16:14
in fond putem sa renuntam si la Romania, ca nu ne reprezinta politicienii, ne luam 100 de metrii patrati de teren pe malu Dunarii si ne facem Romania noastra, asta sa se duca dracu, nu?

Nu-i chiar așa. Politicienii aceia, chiar dacã nu ne reprezintã, sunt aleși de popor. Pe oier nu l-a ales nimeni.

noname_fu30.10.2008 21:54
Politicienii aceia, chiar dacã nu ne reprezintã, sunt aleși de popor. Pe oier nu l-a ales nimeni.

 

Bine zis 1on! Steaua nu era un orfan salvat de Gigi... Steaua are mii de frati, tati, mame si ce vreti voi. Noi suntem familia Stelei. Nu ea familia ciobanului.

MarkCortez30.10.2008 22:28
tinand cont de ultimele scandari impotriva ciobanului, parca vad ca o sa ne faca probleme cu biletele.

nu m-ar mira...

 

Zi-mi si mie te rog numerele la loto. Ca la ce intuitie ai avut, ghicesti 5 lejer.

 

Azzido31.10.2008 07:44
Zi-mi si mie te rog numerele la loto. Ca la ce intuitie ai avut, ghicesti 5 lejer.

Nu stiu daca tine de intuitie, era o chestie previzibila

Daca o sa castig vreodata la loto, sa fii sigur ca o sa primesti si tu o parte din castig :smile:

MarkCortez13.11.2008 22:47

Imi place ca a murit acest topic. Chiar asa mare sa fie resemnarea ?

cannavaro14.11.2008 13:24

Problemele peluzei se discuta la stadion, nu pe internet.

f234567k02.12.2008 00:38

Felicitari celor ce au aprins torta aceea dupa golul lui Kapetanos.

puyol02.12.2008 14:44

ce s-a intamplat atunci cand filmau astia in peluza? parea sa fie si niste medici care acordau asistenta medicala... sau ceva de genu

f234567k02.12.2008 17:27

A cazut unul care era cam ametit cu fata direct in scari.

ultra_ss03.12.2008 16:09

E vorba de ala din sud ? L-au ingrijit medicii?

korynna03.12.2008 16:12

S-a intamplat la Nord.

ultra_ss03.12.2008 19:23

@korynna a fost un betiv si in sud da unu prost rau

«18910111233»