FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun portar al Stelei din anul 2000 pana in prezent

«1456789»
MadFroG05.08.2007 23:10

Tibi Lung

dica_10steaua05.08.2007 23:16
Tibi Lung

Noi vorbeam serios..

MadFroG05.08.2007 23:42

Si eu

Alex_9106.08.2007 07:26

Hamutowski-A fost cel mai bun portar al Stelei .

-=Danny=-06.08.2007 09:41

Ai dreptate Alex , Hamotosky A FOST cel mai bun portar al Stelei , dar acum l-a detronat Robinson Zapata ( Rufai ) , care o sa apere toate penaltiurile din Finala CL , in care va ajunge Steaua anul asta , si o sa il detroneze pana si pe Ducadam !!!!!

Dragoshel06.08.2007 09:44
si o sa il detroneze pana si pe Ducadam !!!!!

 

ma tu iti dai seama ce scrii la tastatura aia?? , adica tu compari pe zapata cu Duckadam?

-=Danny=-06.08.2007 09:50

Imi cer scuze daca te-am suparat , dar nici o data nu stii ....

stifler_cale06.08.2007 09:53

Hamutovski a fost cel mai bun portar....avea reflexe bune si o priza perfecta...dadea siguranta echipei...si Martin Tudor a fost bun..sa vedem acum ce poate RUFAY steagsimplu

stifler_cale06.08.2007 09:55
ma tu iti dai seama ce scrii la tastatura aia?? , adica tu compari pe zapata cu Duckadam?

 

cum a spus si el...niciodata nu se stie..trebuie sa vedem ce poate...dar sa fim seriosi Duckadam s-a afirmat mai mult la Barcelona...in rest era doar inca un portar bun al Stelei

Dragoshel06.08.2007 09:59

pai cand o ajunge zapata sa apere in finala Champions League, si sa apere 4 penaltyuri in finala, si sa fie omul meciului, atunci sa il compari cu Duckadam.

stifler_cale06.08.2007 10:47
pai cand o ajunge zapata sa apere in finala Champions League, si sa apere 4 penaltyuri in finala, si sa fie omul meciului, atunci sa il compari cu Duckadam.

pai ar trebui sa asteptam sa ajunga Steaua in finala...dar trebuie sa recunosti ca Duckadam nu a fost un portar extraordinar de bun...a avut noroc in finala..

Dragoshel06.08.2007 10:48

noroc, nenoroc, a aparat 4 bucati:D

Wally06.08.2007 12:02

Noroc, nenoroc, ieri mi-a fost frica pret de cateva secunde(pana a transformat Rooney) ca Van Der Sar o sa il egaleze pe Helmut! Bine ca nu s-a intamplat asta...

I.N.Money06.08.2007 13:12

Nu a fost niciun noroc,Duca era cunoscut pentru calitatea sa de a stopa loviturile de departajare.In meciul cu Roma,din 84 daca imi amintesc bine a fost inca un prilej in care el si-a arata clasa.

stifler_cale06.08.2007 15:36
noroc, nenoroc, a aparat 4 bucati:D

eu ma bucur ca a aparat..dar am spus ca nu era un portar extraordinar...oricum eu astept sa vad ce poate zapata...desi eu i-as mai fi dat o sansa lui Andrey

ultra_steaua_ole_ole_ole08.08.2007 11:02

vasily hamutovsky si Martin Tudor

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 11:06

Hamutowsky si Martin Tudor .. dar yo l`am votat pe hamutowsky . pentru ca nu pot vota 2 ..:(

ultra_steaua_ole_ole_ole08.08.2007 11:19

hamutovsky cel mai bun

vlad_2006_steaua10.08.2007 14:51

ei mai buni portari ai Stelei fara discutii au fost Vasily Hamutovsky si Martin Tudor si zapatta incepe sa faka o figura frumoasa steag2 fularsteaua2 fularsteaua2

PavelAndrei10.08.2007 15:03

Hamu indiscutabil :biggrin:

cris11.08.2007 05:07

Hamu dar imi place si Zapata , in meciul cu Zaglebie eu consider ca a fost fault la portar si nu cred ca a avut o evolutie rea , oricum sper sa ne dovedeasca de ce este in stare .

IONUTZ-CIPRIAN11.08.2007 06:35

SUBSCRIU in legatura cu ZAPATA,insa parerea mea este ca Martin Tudor a fost un portar bun!!

simonik21.08.2007 11:32

Carlos? :O cred ca glumesti cine a votat Carlos? 8-|

Wally21.08.2007 11:51

17 voturi pentru Carlos? Cine a votat cred ca a votat la panarama ca altfel nu pot sa-mi explic...

c.ronaldo1721.08.2007 12:15

@Simonik & Wally

 

Fetele l'au votat pe Carlos.

«1456789»