FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun portar al Stelei din anul 2000 pana in prezent

«156789»
Wally21.08.2007 14:28

@C.Ronaldo Ai dreptate. Nu m-am gandit la asta.

1on21.08.2007 15:29

Carlos ca Carlos, da cine la votat pe Tibi Lung?

magic johnson21.08.2007 16:02

Asta m-am intrebat si eu. Si are doua voturi, nu unul. M-am mai gandit si mi-am dat seama - primu' l-a votat Piturca. Apoi si-a dat seama ca bate la ochi sa fie doar un vot si l-a pus si pe Fane Iovan sa il voteze. Alta explicatie nu poate sa fie.

benny0122.08.2007 13:21

Parerea mea este ca Hamutovski este clar,cel mai bun portar al Stelei pana in prezent.Insa si Vatca si Zapata trebuie urmariti,deoarece cred ca vor face meciuri bune.

ann23.08.2007 12:46

khamutovsky pe care l-a alungat Becali la fel ca pe Oleg

bubutza29.08.2007 13:48

Dintre cei mentionati , hamutovsky este de departe cel mai bun. Dar usor usor Zapata il va intrece steag3

ursu`05.09.2007 12:28

Pana in prezent cel mai bun portar al nostru, a fost Vasily Hamutovski , dar se pare ca si Zapata incepe sa-si arate valoarea....si sa speram ca va fi mai daca nu mai bun, macar la fel de bun ca si Hamutovski fularsteau2 fular-campionii

Acrhine06.09.2007 11:15

Hamutovski asta a fost cel mai bun

mark06.09.2007 11:34

Cel mai bun portar al Stelei din 2000 pana in prezent este detasat Hamutovski

Agy_2307.09.2007 23:07

Bun , rau cum o fi fost Carlos , cu el am jucat o semifinala de cupa europeana si tot cu el am ajuns in CL. Cu Hamutovski , bun portar ce`i drept am ajuns doar pana in optimile cupei UEFA. Nu ii putem compara. Hamutovski juca constant bine dar fara meciuri EXCEPTIONALE in care sa salveze cu adevarat echipa asa cum a facut`o Carlos la Sevilla cu Betis sau cu Standard , doua meciuri cruciale pentru noi. Carlos avea evolutii contradictorii. Cand facea meciuri formidabile ,dar si cand gafa impardonabil. Cu Hamu nu am jucat in CL pentru a vedea cu adevarat ce poate. Totusi per ansamblu Carlos mi s-a parut mai talentat , cu niste reflexe uimitoare si un joc de picior extraordinar dar viata extrasportiva l`a terminat , in timp ce Hamu era un portar mai muncitor , linistit care nu excela la vreun capitol(poate doar la paradele 1 contra 1 . Asta m`a impresionat la el.) dar nici praf nu era la vreunul.

cristian01407.09.2007 23:19

Dintre toti portarii, Hamutovski mi s-a parut cel mai constant. Pe langa asta e un portar talentat, de reflex, cuminte si modest.

Prodigy_andrey10.09.2007 08:10

Ce minge o scos hamutovsky cu noi :X clar de departe cel mai bun .......

razvan_stelist200712.10.2007 14:54

cred ca din ultimii portari ai Stelei cel mai bun este Hamutowski.este un portar valoros,bun si cu un reflex extraordinar.este si la nationala belarusului,cea ce dovedeste ca el a fost,cred eu mai valoros decat Carlos sau Martin Tudor

bercan bogdan12.10.2007 16:31

:steag_steaua_ro: Sunt mai multi buni portari de cand s-a inventat clubul nostru:Voinescu,Duckadam,Hamutovski,SI ASA MAI DEPARTE.....LA Steaua toti au fost jucatori de valoare. I LOVE Steaua.Steaua THE BEST.D.J.BASSSA.

Wally12.10.2007 17:42

Toti au fost jucatori de valoare. Mai ales Carlos...

Cristy060412.10.2007 19:41

:steag_steaua_ro: eu cred ca cel mai bun portar a fost Hamutovski.asta e parerea mea dar si Tudor si Cernea au auvt prestatii bune

RaMs3s12.10.2007 19:51

:steag_steaua_ro: Nu stiu cine a fost cel mai bun portar al Stelei din toate timpurile.....dar de acum....zapata imi place... un portar bun....si s-ar putea sa-l depaseasca pe Hamutovsky :steagcruce:

Cristocea_12.10.2007 20:24

Robinson Zapata. Lejer!

tzepelea19.10.2007 05:45

Cristocea,mare dreptate ai...nush ce ne-am fi facut fara el sezonu asta...

axl2319.10.2007 05:47

@tzepelea

Evident, ne-am fi bazat pe Cernea, care nici el nu-i un portar de lepadat atunci cand vrea.

tzepelea19.10.2007 08:30

@axl23

 

pacat ca el nu prea vroia...

ktalyn19.10.2007 08:59

Normal ca Duckadam e cel mai bun portar din istorie odata ce a castigat Cupa Campionilor, pe 2 cred ca se situeaza Zapata.

cozmin19.10.2007 11:27

eu cred ca si zsoltan ritli a avut un cuvant de spus in poarta Stelei..dar pe departe cei mai buni portari au fost toma si Voinescu..ei facand cea mai mare concurenta pe un post atat la Steaua cat si la nationala

Dani200520.10.2007 12:35

La Ritli ma distra de minune felul in care se uita la minge dupa ce o degaja;))Cred ca fiecare portar care a fost in poarta Stelei a lasat ceva bun in spate,inclusiv Carlos care impreuna cu Vali Badea ne-a dus in UCL

ReeBooK_Nr123.10.2007 15:06

Hamutovski a fost cel mai bun portar la Steaua din 2000 incoace.....acum dupa cum se vede si zapata ii bunicel

«156789»