La Ritli ma distra de minune felul in care se uita la minge dupa ce o degaja;))Cred ca fiecare portar care a fost in poarta Stelei a lasat ceva bun in spate,inclusiv Carlos care impreuna cu Vali Badea ne-a dus in UCL
Carlos ne-a scos din cupele europene nu ne-a bagat acolo ! Era bun la jocul cu piciorul , eu sincer l-as fi bagat in locul lui Nicolita ...
:steag_steaua_ro: Sunt mai multi buni portari de cand s-a inventat clubul nostru:Voinescu,Duckadam,Hamutovski,SI ASA MAI DEPARTE.....LA Steaua toti au fost jucatori de valoare. I LOVE Steaua.Steaua THE BEST.D.J.BASSSA.
NU Uita de Vasile Iordache , poate cel mai bun portar din istoria Stelei ...