FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun portar al Stelei din anul 2000 pana in prezent

«1345679»
JDERUL12.06.2007 09:01

1.Hamutovski

2.Martin Tudor

3.Cernea - inca mai apara, dar pentru nu stiu cat timp?

4.Andrey

Danny12.06.2007 14:50

Cel mai bun portar al Stelei ESTE SI A FOST Hamotosky , si s-ar putea sa revin din nou la Steaua... peste 5 luni! :Dfular-campionii steagsimplu fular-campionii

axl2312.06.2007 17:08

Da, l-am vazut si eu pe Hamotosky la TV.

Danny12.06.2007 17:57

Bai alex, de cand nu te-am mai vazut vorbind pe forum? Unde ai fost? :D

La vreun amical a lu Steaua?

Ia zi-ne si noua cum a jucat! :D

c.ronaldo1712.06.2007 18:46

@Danny

 

De fapt nu e alex, e axl. Cred ca i-a fost dor de tine axl.... :twisted:

forever_STEAUA13.06.2007 07:21

Iar eu cred ca sunteti OFF TOPIC !

stelist43v3r13.06.2007 07:41

Din pacate Steaua a avut foarte putini portari de valoare. cred ca Hamutovski a fost cel mai bun dintre cei mentionati.

 

Eu inca astept un urmas al lui Duckadam, Voinescu sau Toma. steag1

Danny14.06.2007 19:24

Ce se mai aude de Hamotosky, ca parca zicea ca ar veni la Steaua daca are nevoie de portar!

c.ronaldo1714.06.2007 19:28

Mah copii, voi mereu vreti sa se auda cate ceva. De aceea si ziarele baga vrajeli, ca sa se "auda ceva". Aveti rabdare 5 luni pana isi termina contractul cu rusii, desi parerea mea ca rezerva de portar a Belarusului nu ar putea face fata la o echipa de Liga Campionilor.

Danny14.06.2007 19:51

Pai da, dar noi copiii nu avem rabdare, noua ne plac stirile bomba!

Vreau pe Hamotosky si vreau pe Protasov, si vreau si alt finantator, vreau pe Vieri, vreau pe lituanianu ala solid si vreau prea multe...

c.ronaldo1714.06.2007 19:56

Vreau unu' care sa taca! :twisted:

MurySteaua20.06.2007 12:02

fularsteau2 Hamutovski cu siguranta a fost cel mai bun si din cate am inteles de la iarna sar putea sa revina la Steaua ....

forever_STEAUA20.06.2007 12:06

@MurySteaua

 

Hamu a zis ca s-ar intoarce la Steaua... Dar pana la a si veni e cale lunga...

amarel23.06.2007 13:53

1-Martin Tudor

2-hamutovsky

Danny23.06.2007 18:15

Hamotosky a fost si este cel mai bun portar ..... dar sper din adancul sufletului ca ana peste 5 luni , sa fie iar al Stelei !!!!! fular-campionii steagcruce2 dica10 spre cl steagcruce2 fular-campionii

Alex_9124.06.2007 19:54

Hamotosky sper sa vi la Steaua peste 5 luni pentru ca esti un bun portar. Dar sper sa stai rezerva la Steaua pentru ca nu poti sa-i iei locu lui Cernea :biggrin:

_yang25.06.2007 09:15
@Zama

Dubla cu West Ham a fost in alt an,nu in acelasi cu dubla cu Aston Villa...

 

 

In sezonul imediat urmator.

I.N.Money25.06.2007 10:55

De fapt peste 2 sezoane,in sezonul imediat urmator ne-a scos Panathinaikos din preliminarile Ligii,iar in primul tur al Cupei UEFA ne-a invins Valencia,cu Adi Ilie in mare forma.

Z3US03.07.2007 13:58

Hamutovski si Tudor...Dar cred ca Hamutovski a castigat lupta de departe...Hamu intoarcete :((

stoianadrian29.07.2007 04:30

M. Tudor a fost unul dintre cei mai buni portari ai Stelei din ultimii 10 ani, alaturi de el Hamutovski.

steaua_gloria29.07.2007 11:54

1. Hamutowski

2. Martin Tudor

Pe ei ii stiu foarte bine steagcruce2

dica_10steaua29.07.2007 19:31

Hamutovsky si poate Ritli.

cristi_mold29.07.2007 19:37

Clar Zoltan Ritli. Unul dintre cei mai buni portari pe care i-a avut Steaua vreodata, dupa Top Voinescu si Duckhadam

i-m BaD...03.08.2007 09:06

Hamutovski

unickull05.08.2007 20:41

Hamutovski

Sa vedem ce face Zapata

«1345679»