FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun portar al Stelei din anul 2000 pana in prezent

«123459»
cozmin04.12.2006 10:57

Martin Tudor si khamutowski ..cam pe acelasi loc.Locul 1.restul nu conteaza

sorin_g05.12.2006 18:13

Am votat Martin Tudor desi il consider de valoarea apropiata de a lui Hamutovski sau Cernea.

Totusi imi amintesc cu placere si de Ritli, desi ceva mai vechi.

ZZ TOP05.12.2006 18:31
Votul meu merge la Hamutovski.

Dar cel mai bun portar de la Steaua dupa '89 ramane Stangaciu.

 

L-as adauga aici si pe Zoli Ritli !

steauahooligan08.12.2006 14:33

Hamutovski....da' nu e departe nici Martin Tudor....

JeLeS08.12.2006 14:42

Hamu`

Dani200509.12.2006 05:12

Cred ca Hamu cu toate ca a avut si el cateva gafe...Tudor a aparat bine dar parca nu a jucat cat Hamu :?:

 

 

Ciudat e ca apare Tibi Lung(mare portar asta :lol: ) si nu e si Cernea 8O

redandblue09.12.2006 09:19

Vasili Hamutovski...evident

alexynho16.12.2006 08:31

Lupta se da intre cei doi : Vasili Khamutovsky si Martin Tudor ... balanta este echilibrata dupa parerea mea :) ... ar trebui ca unul dintre ei sa se intoarca , deoarece Andrey sa nu se culce pe o ureche si sa stie ca este primul portar al Stelei ... putina concurenta nu strica niciodata

c.ronaldo1716.12.2006 15:46

Cred ca cel mai bun portar pe care l-a avut Steaua pana acum este Martin Tudor deoarece are mai multe meciuri jucate decat ceilalti.

Bogdan4Steaua16.12.2006 16:08

Nu numarul de meciuri conteaza ci prestatia din teren(nu ca Martin Tudor nu ar fi jucat bine).

Andreea stelista16.12.2006 16:22

Cei mai buni portari ai Stelei din 2000 pana in prezent sunt Martin Tudor si Vasili Hamutovski

blue ice17.12.2006 11:01

un portar cum e Carlos nu se poate compara cu Hamutovski Carlos a avut multe exagerat de multe greseli iar Hamu extraordinar de mult interventii bune si a dat o mare incredere apararii din cate stiu eu cand era Hamu nu ne aparam in careu ca acum

a fost un portar care a dat o mare incredere echipei si cred ca el ar fi cea mai buna solutie in poarta noastra eu sper ca hama sa ajunga iar in poarta noastra .Forzza Steaua forever Steaua

Ioana1918.12.2006 00:10

pe Hamutovski l`am votat si eu normal !!

 

si nu , nu vine Martin Tudor din nou la noi ... Gigi a zis ca nici nu se pune problema :? ..pacat

unikt128.03.2007 09:06

Carlos nu mai apara poarta Stelei dar el continua sa apara in Ziare si Reviste romanesti cu noi declaratii despre Steaua? de ce ?

alice4steauaBUC28.03.2007 10:32

@unikt1

ai vazut tu?in ce revista si ce a mai zis acum?m-ai facut tare curioasa... :roll:

eferman28.03.2007 11:28
@unikt1

ai vazut tu?in ce revista si ce a mai zis acum?m-ai facut tare curioasa... :roll:

 

Sa nu imi zici ca eshti fana Carlos ca bag divortz!:)

Oricum.. Khamu a fost de departe cel mai bun!

alice4steauaBUC28.03.2007 19:49

@eferma

sunt fana(desi e mult spus fana) a barbatului Carlos, in niciun caz, al portarului Carlos!una e sa-mi placa ca barbat si alte e sa-l votez :lol: m-a surprins si pe mine faptul ca are 8 voturi :lol:

Promoe10.04.2007 20:29

Martin Tudor a fost clar cel mai constant si mai bun portar din 2000 incoace!

costinsteaua11.04.2007 11:13

Eu zic ca, Cornel Cernea e cel mai bun portar al Stelei din 2000 pana acum. Andrey nu e prea bun si nu stiu de ce nu in baga pe Cernea in locul lui. Pacat ca nu e si Cernea pot sa il votez pe Cernea. Eu l-am votat pe Hamutovski pentru ca dintre Carlos, Hamutovski, Martin Tudor, Tibi Lung si Nae am auzit eu doar de Carlos si de Hamutovski si eu sunt de parere ca Hamutovski a aparat poarta Stelei mai bine decat a facut-o Carlos.

Rossoblu11.04.2007 11:56

Ba tu dupa ce planeta esti? Pai Cernea a aparat cateva meciuri cum poti sa spui ca-i cel mai bun din 2000 pana acum?

cRiss4Steaua11.04.2007 12:02

Clar .. ei 2 :D

Wally11.04.2007 17:33

Hamu...cel mai bun...nu prea a gafat, a fost constant in evolutii...per total un portar bun...cred ca peste Andrey, insa sa mai avem putina rabdare cu el

Melku15.04.2007 10:55

Cine spune alt nume decat Martin Tudor se uita la fotbal de prea putin timp.

Yoyoyoi15.04.2007 18:57

Eu zic ca Hamu, chiar daca si Tudor a fost pe placul meu....

weeezer_2015.04.2007 20:16

Consider ca amandoi, Tudor si Hamu, sunt (sau macar au fost, acum e greu sa ma pronunt) de valori apropiate. Ambii au facut sezoane excelelente cu parade senzationale imediat dupa sosirile in Ghencea, pentru ca spre finalul perioadelor respective, sa ajunga sa "le mai si comita"

«123459»