Martin Tudor si khamutowski ..cam pe acelasi loc.Locul 1.restul nu conteaza
Martin Tudor si khamutowski ..cam pe acelasi loc.Locul 1.restul nu conteaza
Am votat Martin Tudor desi il consider de valoarea apropiata de a lui Hamutovski sau Cernea.
Totusi imi amintesc cu placere si de Ritli, desi ceva mai vechi.
Votul meu merge la Hamutovski.Dar cel mai bun portar de la Steaua dupa '89 ramane Stangaciu.
L-as adauga aici si pe Zoli Ritli !
Hamutovski....da' nu e departe nici Martin Tudor....
Hamu`
Cred ca Hamu cu toate ca a avut si el cateva gafe...Tudor a aparat bine dar parca nu a jucat cat Hamu :?:
Ciudat e ca apare Tibi Lung(mare portar asta :lol: ) si nu e si Cernea 8O
Vasili Hamutovski...evident
Lupta se da intre cei doi : Vasili Khamutovsky si Martin Tudor ... balanta este echilibrata dupa parerea mea
... ar trebui ca unul dintre ei sa se intoarca , deoarece Andrey sa nu se culce pe o ureche si sa stie ca este primul portar al Stelei ... putina concurenta nu strica niciodata
Cred ca cel mai bun portar pe care l-a avut Steaua pana acum este Martin Tudor deoarece are mai multe meciuri jucate decat ceilalti.
Nu numarul de meciuri conteaza ci prestatia din teren(nu ca Martin Tudor nu ar fi jucat bine).
Cei mai buni portari ai Stelei din 2000 pana in prezent sunt Martin Tudor si Vasili Hamutovski
un portar cum e Carlos nu se poate compara cu Hamutovski Carlos a avut multe exagerat de multe greseli iar Hamu extraordinar de mult interventii bune si a dat o mare incredere apararii din cate stiu eu cand era Hamu nu ne aparam in careu ca acum
a fost un portar care a dat o mare incredere echipei si cred ca el ar fi cea mai buna solutie in poarta noastra eu sper ca hama sa ajunga iar in poarta noastra .Forzza Steaua forever Steaua
pe Hamutovski l`am votat si eu normal !!
si nu , nu vine Martin Tudor din nou la noi ... Gigi a zis ca nici nu se pune problema :? ..pacat
Carlos nu mai apara poarta Stelei dar el continua sa apara in Ziare si Reviste romanesti cu noi declaratii despre Steaua? de ce ?
@unikt1
ai vazut tu?in ce revista si ce a mai zis acum?m-ai facut tare curioasa... :roll:
@unikt1ai vazut tu?in ce revista si ce a mai zis acum?m-ai facut tare curioasa... :roll:
Sa nu imi zici ca eshti fana Carlos ca bag divortz!![]()
Oricum.. Khamu a fost de departe cel mai bun!
@eferma
sunt fana(desi e mult spus fana) a barbatului Carlos, in niciun caz, al portarului Carlos!una e sa-mi placa ca barbat si alte e sa-l votez :lol: m-a surprins si pe mine faptul ca are 8 voturi :lol:
Martin Tudor a fost clar cel mai constant si mai bun portar din 2000 incoace!
Eu zic ca, Cornel Cernea e cel mai bun portar al Stelei din 2000 pana acum. Andrey nu e prea bun si nu stiu de ce nu in baga pe Cernea in locul lui. Pacat ca nu e si Cernea pot sa il votez pe Cernea. Eu l-am votat pe Hamutovski pentru ca dintre Carlos, Hamutovski, Martin Tudor, Tibi Lung si Nae am auzit eu doar de Carlos si de Hamutovski si eu sunt de parere ca Hamutovski a aparat poarta Stelei mai bine decat a facut-o Carlos.
Ba tu dupa ce planeta esti? Pai Cernea a aparat cateva meciuri cum poti sa spui ca-i cel mai bun din 2000 pana acum?
Clar .. ei 2 ![]()
Hamu...cel mai bun...nu prea a gafat, a fost constant in evolutii...per total un portar bun...cred ca peste Andrey, insa sa mai avem putina rabdare cu el
Cine spune alt nume decat Martin Tudor se uita la fotbal de prea putin timp.
Eu zic ca Hamu, chiar daca si Tudor a fost pe placul meu....
Consider ca amandoi, Tudor si Hamu, sunt (sau macar au fost, acum e greu sa ma pronunt) de valori apropiate. Ambii au facut sezoane excelelente cu parade senzationale imediat dupa sosirile in Ghencea, pentru ca spre finalul perioadelor respective, sa ajunga sa "le mai si comita"