FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun portar al Stelei din anul 2000 pana in prezent

«1234569»
c.ronaldo1716.04.2007 11:46

Ceea ce conteaza acum este ca Andrey e la Steaua doar de "umplutura" (citat din MITICA) :roll:

Bogdan4Steaua16.04.2007 11:53

Ceea ce conteaza este ca multi dintre voi se lasa pacaliti de presa. Cu portughezul Carlos ati avut rabdare, desi a facut gafe peste gafe. Pe Andrey il taxati mult mai scump desi nu a gresit decisiv.

 

Sigur, ne-am dori un portar mai bun, dar ganditi-va cat a costat Andrey si cat i-a costat pe dinamovisti Lobont. Avem portar pe masura investitiei.

c.ronaldo1716.04.2007 11:57

Eu as fi mers pe o solutie romaneasca, care sa il stim de mult timp. Crezi ca cei de la Charlton il mai luau in probe daca ar fi vazut cum a jucat Carlos in meciurile cand a gresit? Fi sigur ca nu sta nimeni sa se uite la gafe...

Bogdan4Steaua16.04.2007 12:01

Pe undeva este si un blestem pentru Gigi. Cand a plecat Hamu de la Steaua, Gigi a spus ca bielorusul "nu are valoare de Steaua". A venit Carlos si ne-am convins daca are sau nu valoare.

 

Eu l-as readuce pe Martin Tudor, daca este posibil. Sunt sigur ca regreta si acum plecarea la CFR Cluj, unde este momentan a treia optiune.

focus16.04.2007 13:54

Cine nu face greseli cu Olaroiu pe banca?

Am ajuns sa cred ca portughezul Carlos ar fi fost un portar bun dar nu in echipa antrenata de Olaroiu!

steaua_cristian22.04.2007 12:42
Carlos este cel mai bun portar al Stelei dupa 2000.

Lol, cred ca uiti cateva mii de gafe!

nashu22.04.2007 21:14

Dupa parerea mea Martin Tudor a fost cel mai bun portar al Stelei din cati s-au perindat pe aici!

LoveNesta23.04.2007 17:06

Hamutovski ....da mie mi se pare f bun si Cernea :mrgreen:

Dragoshel24.04.2007 17:42

Dupa cum se vede, Hamutovski a fost cel mai bun portar, are si votul meu, sper sa revina la Steaua.

IONUTZ-CIPRIAN25.04.2007 14:28

L-am votat pe Martin Tudor,poate ca mi-a placut mai mult cum si-a facut treaba,oricum si Hamutovski,a fost un portar foarte bun!!

inches25.04.2007 14:37

Hamu, dar nici unu dintre cei citati, nu ajung la nivelul lui Lobont sau Coman.

dax4713.05.2007 19:39
Dupa parerea mea Martin Tudor a fost cel mai bun portar al Stelei din cati s-au perindat pe aici!

 

Corect ! Insa as mai adauga si pe Cornel Cernea ! Astia doi sunt cei mai buni portari ai Stelei din 2000 incoace.

se7en14.05.2007 16:49

Martin Tudor, de la el incoace am avut numai pancote.

G.H.O.S.T.14.05.2007 18:29

Martin Tudor - si cu sufletul si cu jocul mereu pentru Steaua. Al 2lea ar fi Hamutovski si din pacate, desi nu l-am vazut prea mult pe teren, Nae era un portar foarte bun. Din pacate nu a avut motivatie si nici sansa de a juca meci de meci mai mult.

fabian199715.05.2007 18:22

Hamutovski a fost cel mai bun portar din 2000 incoace! :twisted: :twisted: :twisted:

Danny03.06.2007 17:47

Ce repede se uita trecutul... pacat... cum nu va mai amintiti de Hamutovski? Ce oameni frate... Nu va mai amintiti ce bun era Hamutovski(si inca mai e)? Nici nu se compara cu Carlos, si cu toate carpele astea.

c.ronaldo1703.06.2007 18:08

Eu raman la parerea ca(,) Cernea este.

Danny03.06.2007 18:16

Da si Cernea e bun, dar eu vorbeam de portarii din trecut.

Ank_fan_badea_steaua03.06.2007 18:55

Hamutovski clar a fost cel mai bun portar... s-ar putea sa vina din nou la Steaua... sa speram...

 

Forza Steaua! fularsteaua2fular-campionii

ulivius03.06.2007 19:08
Zoltan Ritli
cris04.06.2007 04:27

Hamutovski si Tudor sunt cei mai buni portari , nici nu se pune problema de Carlos sau Lung .

steaua7iunie194705.06.2007 15:54

steagcruce2 steaua_ro fularsteau2 fratilor dupa parerea mea cel mai bun portar al Stelei din 2000 pana in prezent si nu numai (cred ca e cel mai bun din 1989 pana in prezent) este Vasili Hamutovski. Eu unul il voi respecta toata viata pentru ceea ce a facut pentru Steaua si sper ca intr-o buna zi sa se intoarca la echipa ros-albastra! Il asteptam cu bratele deschise! FORZZA Steaua! Multa bafta in continuare, Khamu! Si inca ceva......mi-as dori tare mult ca la EURO sa se califice Romania si Belarus!

Prodigy_andrey06.06.2007 03:55

Hamutovski

c.ronaldo1706.06.2007 05:42
Da si Cernea e bun, dar eu vorbeam de portarii din trecut.

Citeste mai bine numele topicului.

cris12.06.2007 05:03

L-am vazut ieri la TV pe Hamu zicand ca s-ar intoarce la Steaua daca clubul ar avea nevoie de el , sincer mie imi place mult de el , dar imi aduc aminte cum trecea Becali fara sa il bage in seama cand a plecat de la club si tare ma indoiesc ca il vrea inapoi . Intoarcerea lui ar fi benefica pentru Steaua dar inca o data ii Becali la mijloc care strica tot.

«1234569»