Publicul va fi al 13-lea jucator pt Iasi .
Cu care dintre arbitri ati rezolvat sa fie al 12-lea vostru jucator ? Macar sa stim, sa nu ne facem nervi degeaba.
Sa nu cumva sa apareti prin sectoarele noastre ca va asteapta surprize.
Ati pus pioneze pe scaune si vreti sa tineti placerea doar pentru voi ?
Suntem cei mai buni din moldoveni suntem ieseni si intotdeauna vom striga Politehnicaaaa
Baieti buni, iesenii astia. Propun moderatorilor sa gaseasca o promotie, ceva, vreo oferta speciala la inscriere, sa intre cat mai multi ieseni pe site, ne mai distram si noi un pic, mai uitam de stressul cu Liga Campionilor.
