Sa rtecunoastem ca LAZIO n-a jucat nimic , in special in prima repriza cand d-abia ,d-abia scoteam mingea din propria jumatate !
Mi s-a parut ca atat a asteptat arbitrul , sa nu jucam cine stie ce , ca sa ne de-a la cap mai mult !
Nu poti acorda 11 m pentru Roma-merda si pentru noi nu , fazele fiind identice in proportie de 95% !!daca ai dai pentru ei , da si la noi si cu asta basta ; nu ma leg prea mult de arbitru , oricine greseste insa jocul lazialilor a fost mediocru ; atmosfera una si mai mediocra...parca se juca Varese - Sambenedetese acum cativa ani prin Liga 3 
roma-merda a castigat pe merit , ne-au prins , ne-au ars , a semanat parca cu al nostru dinam0 - Steaua la capitolul penalty-uri.
Mergem mai departe , avem la Cesena si se poate , aia joaca prost acasa , trebuia sa vina si o infrangere dar nu la derby , asta e...roma-roma/va fan cullo !!! 
FORZA LAZIO !!!!!!!!!!!!!!