19.09.2013 21:17
Nu-i suport eu pe polonezi, dar in ultima perioada astia de la Legia sunt cam miezul. Cu toate astea, desi Italia se cam duce de rapa, tot mai misto e stilul italian si nu corcitura hool-casual..
Nu-i suport eu pe polonezi, dar in ultima perioada astia de la Legia sunt cam miezul. Cu toate astea, desi Italia se cam duce de rapa, tot mai misto e stilul italian si nu corcitura hool-casual..