FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SS LAZIO Roma

«1181920»
rtj19.09.2013 21:17

Nu-i suport eu pe polonezi, dar in ultima perioada astia de la Legia sunt cam miezul. Cu toate astea, desi Italia se cam duce de rapa, tot mai misto e stilul italian si nu corcitura hool-casual..

Banita22.09.2013 20:30
«1181920»