FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ovidiu Petre

«134567»
steaua_gloria05.12.2007 18:43

Jucatorul in care Victor Piturca are atata incredere... si eu la fel, dar din pacate, a dezamagit anul acesta.

steaua_gloria06.02.2008 22:10

A cam comis-o in meciul cu Israel. Dupa mine el a stricat tot spectacolul si frumusetea ce ar fi trebuit sa urmeze. In fine, sper sa-si faca treaba in continuare.

cornisa5803.03.2008 07:03

Bravo, Ovidiu... pentru golul inscris!

mountytoma03.03.2008 07:25

Felicitari pentru golul marcat Clujului!

 

Sper sa joace cat mai multe meciuri alaturi de Lovin, caci daca o fac la fel ca ieri, vom avea siguranta si echilibru in echipa!

MoWeed21.03.2008 22:31

La multi ani si la cat mai putine meciuri in tricoul Stelei!

stelistu_621.03.2008 22:52

La multi ani si tie, ba, sa nu zici ca-s nesimitit... glumeam. Sper sa joci cat mai bine, altfel te trimite ciobanu` la satelit.

vlad7522.03.2008 06:43
La multi ani si tie, ba, sa nu zici ca-s nesimitit... glumeam. Sper sa joci cat mai bine, altfel te trimite ciobanu` la satelit.

sau la Dinamo!

P.S.: La multi ani, Sarma! :drunk:

urse22.03.2008 07:47

La Multi Ani!

 

Apropo, voi ce meciuri vedeti in ultimul timp, se vede clar ca O.Petre joaca foarte bine la inchidere, acolo unde ii este si locul si chiar a dat si cateva goluri, norocoase ce e drept, dar a fost omul potrivit in locul potrivit.

alexynho22.03.2008 08:51

Haideti fratilor ca Petrica a jucat cel mai bine in acest retur. Nici Dayro, nici Mendoza, nici Zapata... ci Sarma. Felicitari Petre, hai la mai multe astfel de meciuri.

 

P.S. : La multi ani!

DelPiero1022.03.2008 12:29

Ce zic acum... nu credeam ca o sa zic asta vreodata!

 

Petre chiar a jucat bine pana acum! Hai ca am scapat! :happy: La Multi Ani, Petre!

JDERUL22.03.2008 15:04

La multi ani, Ovidiu!

**alex**22.03.2008 15:06

Sa-i multumim Oanei ca l-a adus pe calea cea dreapta. :happy:

Bya_622.03.2008 17:52

La multi ani! Si multa sanatate!

1092152kklusq5xskre0.gif

DelPiero1022.03.2008 17:58
Sa-i multumim Oanei :x ca l-a adus pe calea cea dreapta. :happy:

Te intrebi cum i-am putea multumi? :rolleyes:

axl22.03.2008 17:59

La multi ani Ovidiului, la mai multe goluri!

LARI22.03.2008 18:15

LA MULTI ANI, Ovidel!

 

Sper sa nu ne mai dai motive sa te huiduim! BAFTA IN TOATE!

puyol22.03.2008 18:28

La multi ani, Ov. Petre, un jucator care imi place foarte mult...

Ar fi bine sa renunti la reflexele de portar de handbal ca la meciul cu... UTA!

 

Multumim, Oana!

andrushk_steauagrl22.03.2008 19:46

La multi ani! :kisstogether::steagcruce:

**alex**22.03.2008 21:30
Te intrebi cum i-am putea multumi? :rolleyes:

 

O coregrafie speciala la meciul de maine.

 

La multi ani, Ovidiu!

DelPiero1022.03.2008 22:47

E bine si asa, dar eu ma gandeam la altceva! :laugh:

raducelbun08.05.2008 10:24

Este un bun inchizator.

fansteaua4627.08.2008 20:19

Bravo ! :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

CatalinBerceni29.08.2008 09:16

Este un bun inchizator si are un sut bun din prima, dar prea multe accidentari

F.Torres01.09.2008 12:32
Este un bun inchizator.

cred ca ai dreptate chiar prea multa dreptate

LARI25.09.2008 09:15

Genunchiul i s-a umflat iar, așa cã Petre se pregãtește de un nou control amãnunțit la clinica din Bologna.

 

«134567»