FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ovidiu Petre

«123457»
raducelbun09.08.2007 07:47
Pai cand a venit la Steaua era singuru jucator care avea experientza in Champions League, acuma are toata echipa

Cand spui toata echipa te gandesti si la Neaga, Rada, Emegara, Badoi, Golanski...

PavelAndrei09.08.2007 07:50

Pai Rada si cu Badoi erau obisnuiti oricum, pentru ca au jucat cu Rapidul si sferturi de Cupa UEFA, exceptie Neaga, Emeghara si Golanski.

 

Neaga si Golanski usor usor incep sa prinda gustul si Emeghara, cand isi va reveni, o sa se obisnuiasca si el!

Raul198815.09.2007 14:02

Mie imi pare ca joaca din ce in ce mai bine!

A facut un meci destul de bun cu Germania!

Sper sa nu se accidenteze iar findca avem nevoie de el!

spre24 spre cl

**alex**17.09.2007 08:34

Cine l-a prostit pe baiatul asta se sa faca fotbalist? :mellow:

cristian01422.09.2007 18:34

[...]

Wally22.09.2007 18:43

O nulitate. Si din punct de vedere fotbalistic, si din punct de vedere al caracterului. Vorba lui Jderul: e culmea ca Ov. Petre sa se planga la patron ca nu are ce invata de la Hagi.

puyol22.09.2007 19:06

"Te iubim"...

stelist100%22.09.2007 19:23

@raul 1988

Tu te uiti sigur la alte meciuri, nu la meciurile Stelei in care joaca Ov.Petre... iar la nationala nu stiu ce cauta...

weeezer22.09.2007 21:12
Cine l-a prostit pe baiatul asta se sa faca fotbalist? :mellow:

 

Tu nu vezi ca "joaca ceas"?

Wally22.09.2007 21:22

Joaca asemeni unui ceas stricat...

danimarcu22.09.2007 21:58

Barfitorule!... :angry:

IONUTZ-CIPRIAN23.09.2007 07:05

SIFONARULE, HAI NOROC sa te duci la fund, si sa-l iei si pe amicul tau de linie si inaltime, Lovinache!

MALDINI_STEAUA23.09.2007 12:14

Ov. Petre, ESTI O [...]!

borcescu_coposan24.09.2007 07:54

Mie imi place asta: "Ovidiu Petre, da-i cu praf!" sau "hai flit"!

blindica27.09.2007 07:26

E incredibil, Hagi i-a dat incredere, l-a bagat in echipa, l-a luat cu el peste tot si sa-i raspunda in felu` asta?! In orice caz, nu Ov. Petre este responsabil pentru plecarea lui Hagi, Becali si rezultatele de pe teren sunt...

yo_marius_xxx27.09.2007 10:40
"Ovidiu Petre, da-i cu praf!" sau "hai flit"

 

 

Praf de mers, nu?

 

Sa speram ca pleaca... am ramane cu o petarda in minus...

Slider28.09.2007 09:29

Lasa-te tata de fotbal sau macar du-te la alta echipa ca mai mult strici jocul echipei decat contribui cu ceva...

Dani200529.09.2007 19:57

Mda... cu toate ca a fost huiduit, Petre a facut azi un meci bun... dar e sifonar(asta daca e adevarata povestea)!

IONUTZ-CIPRIAN30.09.2007 06:03

Daca va juca mai bine decat atata, cred ca va fi uitata faza cu "sifonul"!

borcescu_coposan30.09.2007 15:37
Daca va juca mai bine decat atata, cred ca va fi uitata faza cu "sifonul"!

 

Eu nu cred.

 

Ovidiu P-i-etre nu are ce trebuie pentru a juca la Steaua... eu unul m-as bucura sa uite toata lumea... dar asta se poate face doar daca il ia frumusel de mana pe Lovin, si se duc amandoi la FC Sanatatea Oradea sau la FC Industria Sarmei, sa joace la mijloc!... Le voi tine pumnii acolo! Au tot ce le trebuie pentru acele echipe!

axl2330.09.2007 15:40

Probabil Ovidiu nu-i capabil de performanta dar imi pare necinstit si lipsit de lealitate sa-l injuram bazandu-ne numai pe o declaratie a ciobanului sef, cand declara ca face transferuri de 30 de milioane sau stadion nou il credeam?

Raduccio01.10.2007 09:52

Toata lumea stia ca Hagi o sa ne duca in Intertoto daca mai ramanea la echipa. Macar Ov.Petre a avut curajul sa faca ceva, sa ne scuteasca pe noi de alte umilinte. Cat despre prestatia lui in teren, eu zic ca el poate fi folositor echipei.

 

In meciul cu Vasluiul el a oprit macar 5-6 atacuri si si-a trimis echipa pe contraatac. Si nu uitati, el si cu Zaharia au asigurat calificarea in turul 3 preliminar.

 

Nu merita un astfel de tratament, sau il trimitem si pe asta la Dinamo?

Virgil01.10.2007 10:33

Ma alatur si eu autorilor ultimelor doua posturi si consider ca tratamentul aplicat lui Ovidiu nu e corect. S-a inteles Argaseala cu liderii galeriei sa nu scandeze impotriva lui Gigi si le-a casunat pe Ovidiu. Daca nu era impins de cioban sa plece, in cel mai scurt timp probabil ca l-am fi ajutat noi suporterii. In loc sa devina o victima a propriilor metode de a antrena, Gica Hagi (pe care il respect de altfel) a ajuns un martir. E greu sa stai sa gandesti si sa intelegi cum stau lucrurile. E simplu sa te aliezi celorlalti si sa desfiintezi psihic un jucator. E singurul mijlocas la inchidere valid si in meciul cu Vasluiul si-a facut treaba bine.

andyro01.10.2007 11:46

Mda, pe Becali nu-l fluiera nimeni, asa ca injuram si noi pe cine mai prindem la mana, un jucatori, un maseur, un copil de mingi...

anr9401.10.2007 19:34

Sper sa joace mai bine.

«123457»