Pai cand a venit la Steaua era singuru jucator care avea experientza in Champions League, acuma are toata echipa
Cand spui toata echipa te gandesti si la Neaga, Rada, Emegara, Badoi, Golanski...
Pai cand a venit la Steaua era singuru jucator care avea experientza in Champions League, acuma are toata echipa
Cand spui toata echipa te gandesti si la Neaga, Rada, Emegara, Badoi, Golanski...
Pai Rada si cu Badoi erau obisnuiti oricum, pentru ca au jucat cu Rapidul si sferturi de Cupa UEFA, exceptie Neaga, Emeghara si Golanski.
Neaga si Golanski usor usor incep sa prinda gustul si Emeghara, cand isi va reveni, o sa se obisnuiasca si el!
Mie imi pare ca joaca din ce in ce mai bine!
A facut un meci destul de bun cu Germania!
Sper sa nu se accidenteze iar findca avem nevoie de el!
spre24 spre cl
Cine l-a prostit pe baiatul asta se sa faca fotbalist? ![]()
[...]
O nulitate. Si din punct de vedere fotbalistic, si din punct de vedere al caracterului. Vorba lui Jderul: e culmea ca Ov. Petre sa se planga la patron ca nu are ce invata de la Hagi.
"Te iubim"...
@raul 1988
Tu te uiti sigur la alte meciuri, nu la meciurile Stelei in care joaca Ov.Petre... iar la nationala nu stiu ce cauta...
Cine l-a prostit pe baiatul asta se sa faca fotbalist?![]()
Tu nu vezi ca "joaca ceas"?
Joaca asemeni unui ceas stricat...
Barfitorule!... ![]()
SIFONARULE, HAI NOROC sa te duci la fund, si sa-l iei si pe amicul tau de linie si inaltime, Lovinache!
Ov. Petre, ESTI O [...]!
Mie imi place asta: "Ovidiu Petre, da-i cu praf!" sau "hai flit"!
E incredibil, Hagi i-a dat incredere, l-a bagat in echipa, l-a luat cu el peste tot si sa-i raspunda in felu` asta?! In orice caz, nu Ov. Petre este responsabil pentru plecarea lui Hagi, Becali si rezultatele de pe teren sunt...
"Ovidiu Petre, da-i cu praf!" sau "hai flit"
Praf de mers, nu?
Sa speram ca pleaca... am ramane cu o petarda in minus...
Lasa-te tata de fotbal sau macar du-te la alta echipa ca mai mult strici jocul echipei decat contribui cu ceva...
Mda... cu toate ca a fost huiduit, Petre a facut azi un meci bun... dar e sifonar(asta daca e adevarata povestea)!
Daca va juca mai bine decat atata, cred ca va fi uitata faza cu "sifonul"!
Daca va juca mai bine decat atata, cred ca va fi uitata faza cu "sifonul"!
Eu nu cred.
Ovidiu P-i-etre nu are ce trebuie pentru a juca la Steaua... eu unul m-as bucura sa uite toata lumea... dar asta se poate face doar daca il ia frumusel de mana pe Lovin, si se duc amandoi la FC Sanatatea Oradea sau la FC Industria Sarmei, sa joace la mijloc!... Le voi tine pumnii acolo! Au tot ce le trebuie pentru acele echipe!
Probabil Ovidiu nu-i capabil de performanta dar imi pare necinstit si lipsit de lealitate sa-l injuram bazandu-ne numai pe o declaratie a ciobanului sef, cand declara ca face transferuri de 30 de milioane sau stadion nou il credeam?
Toata lumea stia ca Hagi o sa ne duca in Intertoto daca mai ramanea la echipa. Macar Ov.Petre a avut curajul sa faca ceva, sa ne scuteasca pe noi de alte umilinte. Cat despre prestatia lui in teren, eu zic ca el poate fi folositor echipei.
In meciul cu Vasluiul el a oprit macar 5-6 atacuri si si-a trimis echipa pe contraatac. Si nu uitati, el si cu Zaharia au asigurat calificarea in turul 3 preliminar.
Nu merita un astfel de tratament, sau il trimitem si pe asta la Dinamo?
Ma alatur si eu autorilor ultimelor doua posturi si consider ca tratamentul aplicat lui Ovidiu nu e corect. S-a inteles Argaseala cu liderii galeriei sa nu scandeze impotriva lui Gigi si le-a casunat pe Ovidiu. Daca nu era impins de cioban sa plece, in cel mai scurt timp probabil ca l-am fi ajutat noi suporterii. In loc sa devina o victima a propriilor metode de a antrena, Gica Hagi (pe care il respect de altfel) a ajuns un martir. E greu sa stai sa gandesti si sa intelegi cum stau lucrurile. E simplu sa te aliezi celorlalti si sa desfiintezi psihic un jucator. E singurul mijlocas la inchidere valid si in meciul cu Vasluiul si-a facut treaba bine.
Mda, pe Becali nu-l fluiera nimeni, asa ca injuram si noi pe cine mai prindem la mana, un jucatori, un maseur, un copil de mingi...
Sper sa joace mai bine.