FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Arges - Steaua 0 - 1 (0 - 0)

«123456»
sebylene08.09.2006 02:40

100.000 biletu`..intrare generala dar noi cred ca putem sa intram si 2 pe un bilet...nu stiu sigur..intrebam p`aia de la intrare dak` ne lasa..Forza Steaua

Ally_stelista08.09.2006 07:23

FC Arges...Cine-s astia?Mai are rost sa jucam cu ei?Sigur vom invinge...Nu prera cred ca argesenii vor pune piciorul p minge!!!E un fel d antrenament inaintea meciului din CL...

 

 

FORZA Steaua!!!!! fularsteau2 forzateaua steagsahmic steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 fular-campionii

forever_STEAUA08.09.2006 07:39

@Ally_stelista

 

Nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar intampla daca jucatorii nostri ar gandi ca tine...

Virgil08.09.2006 08:05

@ f_S

 

Desigur Ali(!) metaforizeaza.Nu cred ca e atât de naiva încât sa creada ca pitestenii nu vor apuca sa puna piciorul pe minge.

forever_STEAUA08.09.2006 08:12

@Virgil

 

Nu as fi atat de convinsa ...

Motanu D08.09.2006 08:13

Oricum, sunt sigur ca vor pune macar mana pe minge. Cand o vor scoate din plasa !

forever_STEAUA08.09.2006 08:17

@Motanu D

 

Si picioarele, dupa reluarile de la mijlocul terenului...

brada08.09.2006 09:28

bilete gasitzi da sa venitzi mai devreme la stadion va fi bataie pe ele ;) de galerie cum am spus nu va facetzi probleme jumate de stadion va fi stelist ...

inca ceva nu uitatzi ca argesu' nea pus probleme in timpul vremii si avem si o groaza de accidentatzi sa speram cai Spargeeem =)) can reclama :D vroiam cativa bajetzii de pe aci sa ne facem cateva steaguri mai mari 4pe 4 da Croitoru nu le poate face la timp pacat :( ne vedem acolo :D

Campionul@#08.09.2006 10:24

Pe la ce ora zici sa vin la stadion ca sa prind si yo bilete?FORZA Steaua.

ktalyn08.09.2006 10:27

Am auzit k Prepelita nu a fost retinut in lot...nu ca ar fi fost mare problema dak'r fi jucat el, sper sa inscriem repede si sa nu avem emotii la finalu' meciului!

 

Arges 0-2(3) Steaua!

sorin_77708.09.2006 10:52

Curios, oare de ce nu a fost convocat? Forma slaba pe care a aratat-o la meciul nationalei de tineret din Germania oare? Prepelita oricum nu poate sa faca un meci bun in fata noastra... Eu preferam sa joace...

Duckadam08.09.2006 11:09

Am eu un bilet de vanzare daca vrea cineva ca am luat prea multe. 10 ron. Id yahoo: dragoss1986

dragosviola08.09.2006 12:23

Prepe nu a fost retinut in lot pentru ca are prea multe fitze in capatzana si si-asa nu a jucat nimic... veniti de la 2 maxim 3 daca vreti sa gasiti bilete usor

Phire08.09.2006 13:41

Un meci care n-ar trebui sa ne puna mari probleme, daca jucatorii vor reusi sa se concentreze cum trebuie, si nu vor mai repeta greselile de la inceputul meciului cu FC Vaslui, cand au luat golul ala pentru ca se gandeau deja la meciul cu Standard.

Pe langa asta, sper sa nu mai avem accidentati, iar jucatorii sa nu mai ia cartonase, ca in campionat urmeaza jocul cu milogii.

 

Forza Steaua!!! steag1

Pitesteanul08.09.2006 13:53

Am crezut ca pe forum-ul asta se poate discuta cu oameni inteligenti, se pare insa ca intra doar copii care scriu anecdote gen: nu vor pune piciorul pe minge si alte bla,bla... Desi pe hartie Steaua pare avantajata nu uitati ca Argesul e o echipa care are nevoie de puncte si va lupta sa obtina macar un egal. In rest, sa ne amintim ce strigau suporterii stelisti dupa meciul cu FC Arges din returul trecut catre Olaroiu. Asa ca Forza Viola si va asteptam pe stadion.

Virgil08.09.2006 14:04

Pitestene,sunt suporteri de toate vârstele.Tu,ca persoana trecuta de vârsta copilariei,poti deosebi usor opiniile unui copil de acelea ale unui tânar,adult,vârstnic.Sunt convins ca poti discerne si atunci când unii glumesc sau sunt prea optimisti.

Respectam echipa voastra si sunt convins ca impreuna cu Steaua,va reusi un meci frumos in Trivale.

***alex***08.09.2006 14:20

Si daca o sa castigam candidatele la titlu o sa sara in sus : "Pai da cu Steaua, Prepelita nu e convocat, cu noi joaca si de aia nu reusim sa invingem" :lol:

Pitesteanul08.09.2006 14:35

De asta va doare capul, ca sar in sus contracandidatele la titlu? Intai sa castigati la Pitesti, apoi sa vedeti cat a jucat Prepelita (si cum) in ultimele meciuri ale Argesului si apoi sa le spuneti ca nici la voi n-au jucat cativa titulari. Oricum Argesul nu sta in Prepelita asa cum Steaua si nici o alta echipa, nu sta intr-un singur jucator. Iar de respect, nu prea mi-am dat seama din cele spuse mai sus de antevorbitorii mei, dar ma rog, daca tu spui...

brada08.09.2006 18:01

pitestene si eu sunt din pitesti .... si nu am zis ca va fi un meci usor tine minte argesu a cam fost nashul echipelor din Bucuresti dar ... cu noua conducere cam nimiq nu vedem de la echipa... pakat sar putea sa nu mai vina Steaua la anul in trivale ! vom da 3 goluri ca si pana acu ( e si vintila in poarta ne ajuta )

red_blue_love08.09.2006 20:00

Vom castiga, nu se pune problema!scorul nu mai conteaza! steagcruce2

awp_kent09.09.2006 07:00

2-0 pentru STEAUA

[/color] !!!

 

forzateaua spre24 steagcruce2 steag2

Dan_BKL09.09.2006 07:02

nu conteaza scorul importante sunt cele 3 puncte pe care sunt convins ca le vom obtine.

stie cineva formula de echipa probabila care va intra in teren?

IONUTZ-CIPRIAN09.09.2006 07:37

:evil: >>>Eu zic ca va fi un 3-0 sec din partea Stelei,Argesul este in cadere libera,si sper sa nu-si revina cu noi!!>>> :twisted:

AndyQ09.09.2006 09:56

Stie careva cum pot vedea meciul de pe National TV pe internet?

Merci.

sorin_77709.09.2006 10:36

Steaua joaca foarte frumos, Thereau este la o prima vedere mai bun decat Iacob, are tehnica si intradevar e percutant, mai trebuie sa inscrie totusi...

«123456»