n-am mai vazut-o pe Steaua jucand asa prost demult. cam de pe vremea lu nea piti. la un moment dat chiar credeam k vad un meci de acum cativa ani cand Steaua lu piti arata deplorabil. bine k mai avem si noi noroc ca destul aveau javrele cand castigau mereu in ultimu minut. oricum ar fi bine sa se trezeasca eu daca eram in locu lu Oli ii injuram rau de tot acolo pe teren. parca dormeau pe ei.
CU Steaua PANA LA MOARTE !!!
naspa k pe situl asta in loc de j.a.v.r.e e cenzurat cu "dinamovisti". tot respectu pentru moderatori dar oricat de mult ar cenzura , aia tot j.a.v.r.e nesimtite raman toata viata lor
