FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Arges - Steaua 0 - 1 (0 - 0)

«1236»
greco27.08.2006 09:35

Pe 9 Septembrie 2006, incepand cu ora 17:00, Steaua Bucuresti va intalni in deplasare echipa FC Arges Pitesti. Speram intr-un numar cat mai mare de suporteri stelisti prezenti sa-si incurajeze echipa, deoarece aceasta este una dintre cele mai scurte deplasari posibile.

 

Nu am mai deschis un sondaj, deoarece se voteaza aproape in unanimitate victoria Stelei, aceste sondaje nemaiavand astfel relevanta.

andr3y27.08.2006 10:00

tind sa cred ca o victorie la scor o sa dea jucatorilor un + de moral pt primul meci din CL... oricum o sa pornim cu dreptul, victorie la Kiev!!!

 

forzza Steaua

sorin_77727.08.2006 13:41

Pe mine m-a speriat faptul ca Dica a terminat meciul cu Farul accidentat... Sper sa nu fie ceva grav...

Ne trebuie cele 3 puncte pentru a pune presiune pe cei de la CFR si Dinamo care vad ca se tin binisor...

greco27.08.2006 13:50

La modul in care a jucat, puteai sa crezi ca a intrat direct accidentat pe teren...

ktalyn28.08.2006 05:23

Trebuie neaparat sa castigam, da' va fi un meci greu pt ca stim cu totii in ce situatie se afla pitestenii!!!

Dica nu ar trebui folosit cu bulgaria...avem mare nevoie de el la Kiev !!!

 

 

fular-campioniifular-campioniifular-campionii spre24 fular-campioniifular-campionii

steaua*forever28.08.2006 06:27

Cu FC Arges castigam sigur! Asta spre invidia celor care -parca vad- dupa meci or sa acuze din nou care mai de care! :lol: Nu se ridica nici ei la valoarea Stelei, dar trebuie oricum atentie, pentru ca avem nevoie de victorii!

Cred ca meciul asta va fi un nou antrenament oficial inaintea meciurilor din grupele UCL!

 

FORZA Steaua! FOREVER CAMPIOANA!

DTP-Ludacris28.08.2006 07:49
VICTORIE Steaua ,Sper sa nu se accidenteze kreva... :roll:
ultras steaua28.08.2006 09:40

steagcruce2 dica10 steagcruce2 victorie Steaua ! in campionat nu avem un adversar pe masura forzza Steaua !

ztucin28.08.2006 17:26

poate sa imi zica si mie cineva care-i treaba cu pachetele UCL. sunt 3 bilete separate sau e unul singur cu care tre sa intri la toate meciurile. cand se pun in vanzare? multzam anticipat !

 

Exista un topic dedicat acestor probleme. Moderatorii

***alex***02.09.2006 04:20

Stai tu calm baietelule! In caz ca ai uitat Steaua e in grupele Ligii si e o alta echipa acum, o clasa peste toate!

Si respecta colegii de forum daca nu vrei sa fi banat ca parca ai intrebat de treaba asta...

Prodigy_andrey02.09.2006 04:43

wah nu tre sa avem aere de superioritate !! e adevarat k suntem in grupe da ai uitat si acum catziva ani cand am batut pe valancia si dupaia am luat-o de la Poli Iasi dak tzin bine minte :( asa k oricum o victorie lejera la 1 2-0 nu ne-ar strica.

end-er02.09.2006 06:59

ONTOPIC: Arges are echipa mai buna decat locul din clasament si pauza asta de doua saptamani s-ar putea sa-i ajute sa-si revina si psihic dupa inceputul prost de campionat - totusi avand in vedere diferenta de valoare sper sa bata Steaua si bineinteles sa nu se accidenteze nimeni, in perspectiva meciurilor din Liga

bastan00702.09.2006 07:09

O ,de ce crezi asa ceva cand zici nasi te gandesti la o infrangere a Stelei.Asa ceva nu se poate intampla acum, :D.La ce echipa are nici nu trebuie sa ne facem probleme in campionat.Forza Steaua MAGICA.

andreea_s02.09.2006 14:09

OFF TOPIC: HAI Romania! HAI Dica!

martanu02.09.2006 21:45

Ce se mai aude de Paraschiv? Poate juca cu Argesul?

flo220304.09.2006 04:13

nu joaca para.

steaua*forever04.09.2006 05:13

Dar Badea? Oli spunea k nu e ceva grav. Sau il pastreaza pentru meciul cu Dinamo Kiev?

Ana-Maria04.09.2006 14:35

Tin sa fac o observatie..Pe site ati scris ca meciul e la 18.Pe restul site-urilor de profil(LPF,gsp),cat si la TV,au zis ca e la 17..Cum e?:)

Rhadhoo2704.09.2006 14:39

Noroc, baieti! Mergem la Pitesti cat mai multi, da? Insa cum facem rost de bilete? sau cum mama noastra stim ca o sa avem bilete la casele de la ei?

Totusi e neplacut sa mergi pana la pitesti si sa ramai pe afara. Se pun in vanzare la noi in Ghencea?

VA rog sa raspunda doar cei care stiu ceva sigur. Multumesc!

Virgil04.09.2006 16:01
Tin sa fac o observatie..Pe site ati scris ca meciul e la 18.Pe restul site-urilor de profil(LPF,gsp),cat si la TV,au zis ca e la 17..Cum e?:)

 

17:00

Alex1404.09.2006 16:39
Noroc, baieti! Mergem la Pitesti cat mai multi, da? Insa cum facem rost de bilete? sau cum mama noastra stim ca o sa avem bilete la casele de la ei?

Totusi e neplacut sa mergi pana la pitesti si sa ramai pe afara. Se pun in vanzare la noi in Ghencea?

VA rog sa raspunda doar cei care stiu ceva sigur. Multumesc!

 

Ai mai fost in vreo deplasare?

Ana-Maria04.09.2006 16:56

Aceeasi intrebare i-am adresat-o si eu,Alex14.N-am facut-o cu rea intentie si imi cam pare rau ca s-a suparat.A fost o intreaga discutie,dar moderatorii au avut grija s-o stearga..De la o simpla intrebare,s-a pornit un adevarat razboi intre mine si el... :D

 

On-topic: Ok,la 17.Dar modificati si pe prima pagina,tot cu 18 apare.. ;)

Bogdan4Steaua04.09.2006 17:03

Discutia a fost trimisa la gunoi pentru ca nu avea legatura cu topic-ul.

 

S-a modificat si ora. :wink:

Ana-Maria04.09.2006 17:08

S-a modificat in post,dar pe prima pagina tot cu 18:00 apare...Acolo poate e mai important,ca-ti sare direct in ochi cand intri pe site..Nu? :)

 

Eu banuiam ca e o eroare,caci pe restul site-urilor apare cu 17:00,insa sunt unele persoane care se pot informa gresit..Sper ca n-am deranjat pe nimeni cu observatia asta!

BandiT05.09.2006 01:28

o sa incerc sa ajung si eu...

sper intr-o victorie a Stelei..dar mai mult vreau sa nu avem accidentati...

«1236»