FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«1343536373845»
bogdinho'20.03.2011 13:19

Eu zic ca Barcelona-Real va fi finala , daca nu se vor intalni pana atunci in semifinale :)

 

In plus , in Primera Division , nu stiu daca Real mai are vreo sansa , totul depinde de El Classico !

MoWeed20.03.2011 13:28

Ahahahaha

 

Nu te-ai uitat la tragerea la sorti? Daca ambele echipe trec de sferturi se intalnesc in semifinale. E deja stabilit :))

 

David20.04.2011 19:02

Sa inceapa distractia!

Daniel-Ionut04.08.2011 14:24

Chivas - Barcelona 4-1 :happy:

cristy.steaua2104.08.2011 19:23

Amical, Daniele :)

 

PS. Abia astept supercupa.. :naughty:

David13.08.2011 19:31
Chivas - Barcelona 4-1 :happy:

Eu, ca fan Barca, sincer nu recunosc aproape nici un titular din meciul ala, deci... :D

Ronnie13.08.2011 19:49

Pinto, Abidal, Pique, Xavi, Villa, Keita... cine sunt? Si la pauza au mai intrat si Iniesta, Pedro, Busquets. Asta ca sa nu spun ca "necunoscutii" sunt Andreu Fontas, Jonathan dos Santos sau Espinosa.

 

Sau vorbim de Messi si restul?

David13.08.2011 20:59

Lasa mai, sa ii taiem elanul lui Daniel ca oricum nu stia cine erau titulari.

Maye13.08.2011 21:04
Sau vorbim de Messi si restul?

Claro.

red&blue_boy13.08.2011 22:42

Barcelona la orice infrangere are cate o scuza ...

Daniel-Ionut14.08.2011 06:15

57.000 de fani doar la antrenament, sa inceapa El Clasico !

bogdinho'14.08.2011 06:56

Eu zic 2-0 pentru noi pe Bernabeu. Poate o sa planga Mourinho de data asta , cu siguranta ii va disparea aroganta de pe fata , after a new lose against the Tiki-Taka boys !

 

P.S. :

 

La retur , una manita , se stie :D

David14.08.2011 20:42

Mottafakin epic.

MoWeed14.08.2011 22:26

Frumos meci. Privind obiectiv, Barcelona a avut noroc, Realul putea castiga. A avut si Valdes o zi mare si Benzema una foarte proasta.

David14.08.2011 22:34

Eh, de nu le dadea Valdes iar material celor de la Marca. Sa curga cerneala. Zii Daniele de arbitrii.

In alta ordine de idei, Fabregas oficial.

cescOK.jpg

bogdinho'15.08.2011 11:42

Am inteles ca Xavi a fost rezerva , stie cineva de ce , a fost accidentat ? Nu am apucat sa vad meciul.

David17.08.2011 17:41

Echipe probabile:

a)Barcelona

-------------------Valdes-------------

Alves--Mascherano-Pique-Abidal

------------------Cesc----------------

-----------Xavi-----------------------

------------------Iniesta------------

Sanchez--------Messi---------Villa

 

 

b) Real Madrid

-------------Casillas-----------------

Ramos--Pepe-Carvalho-Marcelo

-------Khedira-------Alonso-------

DiMaria--------Ozil--Cristiano R.

----------Benzema/Higuain------

 

Pronostic:1-1.

David17.08.2011 21:34

Extraordinar. Pur si simplu extraordinar.

south-side17.08.2011 22:43

Ne-am distrat si azi fara tiki-taka dar cu ala micu, dracul negru, in forma

 

ole ole ole ole ... por que por que :)))

MoWeed17.08.2011 22:43

Parca e mai frumos cand si Realul joaca ceva.

David17.08.2011 22:52

Da, a fost un meci extraordinar. Si nu e ca si cum si Realul a jucat ceva, ce e ca si cum Guardiola a suflat foarte usurat la sfarsit. :D

Nici in minutul 98 nu eram sigur de victorie.

Maye17.08.2011 22:56

SOC SI GROAZA ! A castigat Barcelona !

 

Oare acum ce mai e de vina? Caldura? Vantul? Eliminarea lui Marcelo din min 94? Cred ca toate la un loc.

David17.08.2011 23:15

Adversarul a fost prea slab. Clar. Trebuia sa joace cu Bute. Altfel cupele astea nu inseamna nimic.

red&blue_boy18.08.2011 04:05

A jucat si Real, nu ca altadata, n-a mai luat 5-0, dar degeaba, la ora actuala tot Barcelona e mai buna.

Va fi greu si in campionat sa-i opreasca, eu unul nu cred.

south-side18.08.2011 06:07

Ai impresia ca Real a jucat pentru ca Barca inca nu joaca. Mijlocul nu a functionat, in mod normal pressing-ul asta agresiv n-ar fi reusit daca echipa era 100%. Nu caut acum scuze, echipa trebuie sa fie mereu in cea mai buna forma. Se vede insa ca nu sunt in forma.

 

Nu pot sa nu ma amuz cu Messi cand l-a dat toata presa mort in vara, mai aveau un pic si ziceau ca nu este nici fotbalist. Iar dracul negru a reactionat, s-a vazut pe el ca a adunat furie, lucru ce nu-l caracterizeaza da poate i-a folosit asta-seara.

 

Si-asa tot meciul comentatorii l-au pupat undeva pe CRgay cu tot felul de tampenii (fotbalistul perfect,cladit in laborator si multe alte bazaconii). Degeaba are sclipiri daca nu va stii ce inseamna cuvantul echipa nici daca il va citi de pe prompter in fata camerelor.

«1343536373845»