"El clasico" se apropie cu pasi repezi.Scintei,multe scintei,deja se anunta o infruntare dura precum valoarea celor doua echipe.Cine cistiga?Barcelona, in mod sigur,insa amindoua echipele joaca la un nivel foarte inalt.Probabil o sa distingem si valoarea superioara a celor doi antrenori(tehnico-tactic,inspiratie de moment etc.) Cred ca Messi va fi de neoprit...doar cu fault.Pronostic F.C.Barcelona-Real Madrid 3-1.



