FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«1313233343545»
butcher_6924.11.2010 17:14

"El clasico" se apropie cu pasi repezi.Scintei,multe scintei,deja se anunta o infruntare dura precum valoarea celor doua echipe.Cine cistiga?Barcelona, in mod sigur,insa amindoua echipele joaca la un nivel foarte inalt.Probabil o sa distingem si valoarea superioara a celor doi antrenori(tehnico-tactic,inspiratie de moment etc.) Cred ca Messi va fi de neoprit...doar cu fault.Pronostic F.C.Barcelona-Real Madrid 3-1.

*Alecs*30.11.2010 09:14

GRANDE Ramos y Ronaldo !

 

 

 

:worthy:

 

CiprianPH30.11.2010 09:38

Ramos si Ronaldo = doi frustrati

Primul e tigan si nu ma mira atitudinea lui. Al doilea...atat poate in fata unor adversari adevarati.

Daniel-Ionut30.11.2010 09:57

RAMOS e tigan? :huh:

CiprianPH30.11.2010 10:18
RAMOS e tigan? :huh:

 

:)) ... nu stiu ... pe mine ma enerveaza mutra lui...si cum are trasaturi de gitan...si cum eu am niste probleme rasiale (psihice :hmmm: ...cum spun prietenii mei)...=> Sergio Ramos = tigan :yes:

 

Ma rog...n-o lua personal daca esti fan :beer2:

vlad30.11.2010 10:18

Voi ati innebunit? Bine ca nu au dat foc madrielenii la scaune ca ajungeati precum cateii: sa faceti motiv de sarbatoare din asta.

Aveti curajul si recunoasteti suprematia Barcelonei. Aseara a scos fotbalul din cap Realului!

5-0...nu mai e absolut nimic de spus.Absolut nimic!

red&blue_boy30.11.2010 11:11

Cum am mai zis,nu mai avem ce vorbi,din pacate aseara fotbal a jucat doar Barcelona...

MoWeed30.11.2010 12:59

Noroc cu incidentul asta si cu lovitura aia libera din prima repriza, altfel nu as fi stiut ca a jucat Cristina...

Astristul30.11.2010 13:06

Pacat! Nu ma asteptam sa piarda in asemenea hal. Ba chiar ma asteptam la o victorie din partea Realului pe Nou Camp! :(

greenyes30.11.2010 13:21
Voi ati innebunit? Bine ca nu au dat foc madrielenii la scaune ca ajungeati precum cateii: sa faceti motiv de sarbatoare din asta.

Aveti curajul si recunoasteti suprematia Barcelonei. Aseara a scos fotbalul din cap Realului!

5-0...nu mai e absolut nimic de spus.Absolut nimic!

 

Cel mai important e modul in care au facut-o. INCANTATOR!!!

 

I-au redus pe cei de la Real la nivelul celor de la Panathinaikos (nu cred ca am scris corect) pe care i-au umilit in Liga cu 3-0.

 

A fost fabulos!

butcher_6930.11.2010 15:31

Cea mai valoroasa echipa de fotbal din lume,rusine si jucatorilor,si antrenorului care a ramas fara idei in acest meci,acum trebuiau sa-si arate valoarea insa...Blau-grana si-au aratat inca o data superioritatea tehnico-tactica,binenteles si jocul psihic anti-merengue foarte reusit...ajutati foarte mult si de suporteri.Lipsiti de fair-play si profesionalism,madrilenii au dat dovada de increzuti,prost-crescuti,profitori care au venit la R.Madrid pentru bani nu performanta(majoritatea dintre ei)...F.C.Barcelona-astia da tiki-taka eeeee!

Astristul30.11.2010 15:49
Cel mai important e modul in care au facut-o. INCANTATOR!!!

 

I-au redus pe cei de la Real la nivelul celor de la Panathinaikos (nu cred ca am scris corect) pe care i-au umilit in Liga cu 3-0.

 

A fost fabulos!

 

Ai scris corect! ;)

Robert Aeroth30.12.2010 21:50
Barcelona es sólo una.Mes que un club.

 

ahahahahahahaha da sigur da-mi o clipa sa gasesc o poza pe care o aveam salvata.

post-68319-1293745953.jpg

David30.12.2010 21:52
Barcelona-mes-que-un-club.jpg
Robert Aeroth30.12.2010 21:54
Barcelona-mes-que-un-club.jpg

 

Pentru ca e in catalana ! Mea culpa :D

post-68319-1293746323.jpg

ady.fcsb01.01.2011 21:02

Roberte inca mai doare 5-0 nu?sau 0-2 sau 2-0 sau 2-6

valentin2day02.01.2011 13:17

Un monument care aduce un omagiu homosexualilor si transsexualilor urmează să fie ridicat la Barcelona, esplanada celebrei catedrale Sagrada Familia figurand printre locurile unde acesta ar putea fi amplasat, a anuntat primaria orasului.

 

 

Un monument dedicat homosexualilor ar putea fi ridicat pe esplanada catedralei Sagrada Familia

 

Primaria Barcelonei a anuntat joi că urmează să ridice un monument care aduce un omagiu homosexualilor si transsexualilor "care au fost persecutati si au fost victime ale represiunii de-a lungul istoriei".

 

Locul pentru amplasarea acestui monument - ce va avea o formă triunghiulară si culoarea roz - nu a fost incă ales, insă printre propuneri figurează esplanada basilicii Sagrada Familia, potrivit municipalității.

 

Pique ar trebuie sa fie mandru......

 

www.mediafax.ro

MoWeed02.01.2011 14:16

E gluma sau ce?

Cum sa dedici un monument poponarilor?

 

 

LE: Acum am vazut articolul. Grotesc! Nu stiam ca in Spania este legalizata adoptia copiilor de cupluri de poponari. Unde a ajuns si lumea asta...

David04.01.2011 12:20

Si ce legatura are cu clubul?

Ronnie04.01.2011 16:53
E gluma sau ce? ...

 

Fii ma fericit. Iti ridica monument astia :D

David04.01.2011 20:03

Ma gandesc ca e doar pentru poponarii spanioli.

Robert Aeroth04.01.2011 21:02
Roberte inca mai doare 5-0 nu?sau 0-2 sau 2-0 sau 2-6

 

Nu stiu intreabai pe aia care tin cu real =)))

David06.01.2011 20:22

Atunci zii cu cine tii, ca daca au jucat de cand e Guardiola antrenor sigur i-a batut.

Utd in finala.O finala in care doar Barca a jucat.

Robert Aeroth06.01.2011 20:25
Atunci zii cu cine tii, ca daca au jucat de cand e Guardiola antrenor sigur i-a batut.

Utd in finala.O finala in care doar Barca a jucat.

 

 

Cum cu cn tin??????? :oleole::oleole::oleole::oleole::oleole:

Daniel-Ionut06.01.2011 20:27

Asta-i de la mine :chair:

«1313233343545»