Fii serios!
Lasa'l, ma, Ronnie, sa se simta si el antrenor. ![]()
Fii serios!
Lasa'l, ma, Ronnie, sa se simta si el antrenor. ![]()
1. Mourinho a declarat ca Realul lui va juca super ofensiv.
2. Pai si Fabregas este la Arsenal
3. Ce are Benzema?!
4. As rupe tot daca as fi antrenor la Real.
Ce treaba are Fabregas cu Silva si A.Cole? Benzema a aratat sezonul trecut cat de bun este. Are 5 goluri marcate pentru Real?
Ramos(Arbeloa)-Albiol-Pepe(Ramos)-Cole(Arbeloa)
Bravo bai mestere.
Ramos fundas central.
Bravo bai mestere.Ramos fundas central.
Pai primele 2 sezoane a jucat fundas central la Real, si sezonul asta 40% din meciuri la fel. ![]()
Bravo ba!Esti tot mai descurcaret. Vezi meciurile bruiate?
Nu de alta , dar eu nu l-am vazut fundas central decat in primul sezon.Dar ma bucur ca ai si date exacte : 40 %. Esti un mic statistician tu.
Totusi , hai sa nu vorbim de SRL-ul Madrid pe topicul unei ECHIPE DE FOTBAL !
Mourinho a declarat ca Realul lui va juca super ofensiv.
Nu stiu unde si daca a declarat asta,dar eu nu cred lucrul asta...Mourinho nu este un antrenor superofensiv...
Bravo ba!Esti tot mai descurcaret. Vezi meciurile bruiate?
Nu de alta , dar eu nu l-am vazut fundas central decat in primul sezon.Dar ma bucur ca ai si date exacte : 40 %. Esti un mic statistician tu.
Totusi , hai sa nu vorbim de SRL-ul Madrid pe topicul unei ECHIPE DE FOTBAL[/b] !
oohhh...SNAP !!! ![]()
Hei, hei, Pique e gay !
Un club de homosexuali.
Un club de homosexuali.
Invidiosule !
I-o place la ambele capete...
@David
In echipele afisate de tine eu zic ca Real ar castiga 10 meciuri din 9. E greu ca Barca in 10 jucatori sa reziste unui Real cu 11
mie-mi cam ies 11 vs. 11 ![]()
mie-mi cam ies 11 vs. 11![]()
Dupa editarea mesajului,da! ![]()
La Barca as vedea asa:Valdes
Alves-Puyol-Pique-Maxwell(Abidal)
Iniesta(Toure)-Xavi-Bousquets(Fabregas, cu toate ca nu o sa vina)
Messi-Ibrahimovic-Villa (atac genial, care are de toate)
Messi e MIJLOCAS!Te prostira aia de la UEFA!
Daca Cesc Fabregas era dat ca sigur la Barcelona, iata ca pretul de 70 de milioane de euro pe care Arsenal l-a stabilit pentru capitanul ei reprezinta o piedica. Arsenal nu este dispusa sa mai lase din pret, iar Barcelona si implicit noul presedinte Sandro Rosell nu vrea sa plateasca mai mult de 50 de milioane.
Jurnalistii de la Sport anunta ca Torres vrea sa plec neaparat de la Liverpool, mai ales acum ca antrenorul lui Rafa Benitez a plecat la Inter. Torres i-a dat ordine agentului sau de a-i cauta o noua echipa. Daca este Barcelona cu atat mai bine.
Cheia transferului lui Torres la Barca este Ibrahimovic. Torres este platit cu 7 milioane de euro pe an, fata de 10 ale lui Ibra. Daca Ibrahimovic pleaca la City sau la Chelsea, nimic nu-l va mai impiedica pe Torres sa ajunga pe Camp Nou.
In cazul in care Torres se alatura lui Villa si Leo Messi, Barca va avea un atac de 5 stele.
Ar fi prea de tot atacul Barcelonei si cu Torres...
Steven Gerrard omul dorit si de Real Madrid ar putea fi primul transfer realizat de noul presedinte al Barcelonei, scrie ziarul Sport in editia on-line!
Rosell ar putea sa arunce 40 de milioane de lire sterline pe capitanul lui Liverpool, mai scriu catalanii!
Inainte de startul Campioantului Mondial presa de la Madrid scria ca mijlocasul de 30 de ani ar fi dispus sa vina la Real.
Jose Mourinho il vrea cu orice pret pe Gerrard la Madrid! Portughezul il considera pe jucatorul lui Liverpool ca fiind cel mai bun pe postul sau unul dintre cei mai buni din lume
Ce jucatori!
Pique si Iniesta sunt prea slabi pentru nationala,la CM.Parca atunci cand se misca Pique,il vad pe Lovin.
Iniesta ,in general ,nu e slab,dar sfarsitul de sezon nu-l recomanda pentru titularizare.
Nici unul nu joaca la nationala precum la Barcelona,nici barem Xavi sau Messi...
Nici unul nu joaca la nationala precum la Barcelona,nici barem Xavi sau Messi...
Pentru Messi am o consideratie la cel mai inalt nivel,chiar daca este la rivala gruparii blanco.Pare-mi-se ca ieri a creat 3 faze de gol prin combinatii,din cele 4 goluri ale Argentinei.A avut o actiune incheiata cu un sut aproape de stalpul portii,ceea ce ar fi putut sa fie golul Campionatului Mondial.L-am vazut in propriul careu,l-am vazut aruncand de la margine,umil,din deplinatatea inaltimii soclului pe care singur si l-a ridicat in fotbal.Cate vedete arunca de la margine,daca ati observat,majoritatea lasa mingea pentru un fundas,dar Messi nu tine cont de asta,Messi lucreaza pentru echipa,pentru viteza,pentru rezultat,neuitand sa adauge spectacolul necesar tribunelor.