FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«1303132333445»
red&blue_boy18.06.2010 09:56

Si eu am aceeasi consideratie fata de Messi,desi nu joaca la Real,dar totusi parca joaca altceva la Barcelona.Nu spun ca n-a avut si ieri un meci bun,cum spui si tu,a jucat si pentru echipa,a pasat mult,a participat la goluri...Dar Messi de la nationala e un pic altfel fata de cel de la club.Ca un exemplu,Zidane juca la fel si la nationala,si la echipa de club...

blindica18.06.2010 10:26

Offtopic: nu pot sa spun decat ca Zidane e my all time favourite football player.

DelPiero1025.06.2010 08:36
Pai la Real va fi ceva de genul:

Casillas

Ramos(Arbeloa)-Albiol-Pepe(Ramos)-Cole(Arbeloa)

Alonso

Ronaldo-Kaka-Silva

Benzema(Raul)-Higuain

 

O echipa muuult peste cea a Barcelonei... plusul catalanilor ar fi jocul de echipa, dar sa vedem acum, pentru ca a trecut deja un sezon la Real, si relatiile s-au mai stabilit.

 

La Barca as vedea asa:

Valdes

Alves-Puyol-Pique-Maxwell(Abidal)

Iniesta(Toure)-Xavi-Bousquets(Fabregas, cu toate ca nu o sa vina)

Messi-Ibrahimovic-Villa (atac genial, care are de toate)

Daca aia e echipa mai buna,eu sunt avion.Cica mult mai buna.Tie chiar iti joaca neuronul ala, feste,nu?Apropo,Ashely Cole si Silva nu vin.Poate Maicon.Iar Kaka e la ani de lumina de ce-a fost.Marea voastra achizitie e Mourinho,atat.Aveti echipa mai slaba ca Barcelona,nu va mai mintiti frumos.Singurul care a jucat sezonul trecut la voi,a fost Ronaldo.Iar mijlocul Barcelonei are 2-3 clase peste al vostru.Sincer.M-ái intreaba si u oamenii,poate inveti si tu fotbal pana la urma. ;)

Maye22.07.2010 08:54

Pique nu lasa barbatii nici cand fetele il asteapta :

 

foto-asa-se-distreaza-un-campion-mondial

 

Fetelu nu sunt la fel de aratoase:

 

foto-asa-se-distreaza-un-campion-mondial

 

ady.fcsb24.07.2010 00:02

Hai ma ce tot aveti cu Pique :D . Ce sort are.. :D:D

DelPiero1030.07.2010 11:22
Pique nu lasa barbatii nici cand fetele il asteapta :

 

foto-asa-se-distreaza-un-campion-mondial

 

Fetelu nu sunt la fel de aratoase:

 

foto-asa-se-distreaza-un-campion-mondial

Sort roz?Cu atatea femei langa el,e sta langa un barbat?Incep sa am dubii. :))

RobYnho30.07.2010 11:29
Incep sa am dubii. :))

 

Doar de acum ?

AG30.07.2010 11:58
Doar de acum ?

te'ai sodomiza nitzel, nebunaticule :))

blindica15.08.2010 05:57
Cam are dreptate Robert,mai putin la faza cu Messi.Nu numai Messi nu a jucat mare lucru la Mondiale ci intreaga echipa de vedete a Argentinei.Oare la Messi a fost problema?dar sa nu facem off. Realul nu e cine stie ce asa ca nu va faceti iluzii.La cum joaca Barcelona..e misiune imposibila iar Mou nu e Tom Cruise..

 

Adevaru` e ca au luat misto golurile alea de Kanoute si Luis Fabiano :worthy:

David27.08.2010 10:04

Ori in meciul retur cu Sevilla,ori in amicalul cu Ac Milan,nu mai stiu sigur,Barca avea toti marcatorii Spaniei de la mondial pe banca de rezerve.

cristy.steaua2111.09.2010 19:25

Barcelona - Hercules 0-2

 

David11.09.2010 20:42

Pasa de la golul doi a fost data de Tiago Gomez.

red&blue_boy12.09.2010 07:56

Ne mai scoatem si noi,daca a pierdut si Barcelona...Doar ca la astia cu siguranta a fost un accident...

MaulikbZ.02.10.2010 20:08

Cu ce ne scoatem noi daca a pierdut Barcelona ?

 

red&blue_boy02.10.2010 22:28
Cu ce ne scoatem noi daca a pierdut Barcelona ?

Era o gluma,era vorba despre faptul ca tot se spunea ca vrem sa jucam precum Barcelona,chiar Ilie declarase ceva in genul asta... :dry:

valentin2day11.11.2010 14:40
vlad11.11.2010 15:40

Soc si groaza!

 

Se apropie sfarsitul lumii!

 

Cat de oripilati si astia de sport.ro de imaginile de mai sus. E revoltator,domnule, ce se intampla in campionatele straine. E mai multa civilizatie la noi.

 

Aia de la Marca posteaza pe saiturile lor imagini cu Sumudica cand da si el o muje mica cu galeria(sport.ro nu are aceste imagini)

 

Nu am inteles unde arunca Pujol cu seminte! Ma mir ca nu au scris ca Messi a aparut pe la spate si facea pipi pe ala.Oricum,este de-a dreptul socant aceasta fapta a lor! Ma va marca pe viata.

 

 

valentin2day11.11.2010 16:37

vlade, dedicatie pentru tine

acelasi pique , alta victima

 

vlad11.11.2010 18:18

Ala chiar daca joaca la Barcelona,este un taran coclit. Genul lui Gianni Kirita dar mai fotbalist decat manelistul nostru.

 

Valentin,au facut si la noi in tara gesturi de rahat si fotbalisti si politicieni ,dar nu s-a facut un capat de tara ca acum.

Sau la noi in tara e ceva obisnuit :)

Pe Pujol chiar nu l-am vazut sa arunce cu seminte in ala.

valentin2day11.11.2010 18:36

@vlad

de acord cu tine :thumbsup:

MoWeed22.11.2010 11:17

Almeria [0 - 8] Barcelona

 

17'[0 - 1]L. Messi

19'[0 - 2]A. Iniesta

27'[0 - 3]S.S.A. Ariadela (o.g.)

35'[0 - 4]P. Rodriguez

37'[0 - 5]L. Messi

62'[0 - 6]B. Krkic

67'[0 - 7]L. Messi

73'[0 - 8]B. Krkic

 

 

Se pare ca ambele echipe sunt intr-o forma de zile mari inainte de El Clasico...

Maye22.11.2010 13:21

Ce dracu` au jucat astia?

Tenis de picior?

Ronnie22.11.2010 13:29

O sa fie un meci fantastic saptamana viitoare. Si Real si Barcelona sunt intr-o forma excelenta, si Messi si Ronaldo marcheaza etapa de etapa. Sa speram ca va fi un adevarat meci de gala.

 

Mare pacat ca e luni. Cel mai probabil o sa uit ca e meci si voi vedea abia marti rezultatul. :D

red&blue_boy22.11.2010 19:13

Da,se anunta un meci mare,speram sa fie asa,ca de regula cand lumea asteapta un meci mare nu prea se si intampla asta...Cred ca Barcelona e favorita...

David23.11.2010 11:19

Ca deobicei.

«1303132333445»