Si eu am aceeasi consideratie fata de Messi,desi nu joaca la Real,dar totusi parca joaca altceva la Barcelona.Nu spun ca n-a avut si ieri un meci bun,cum spui si tu,a jucat si pentru echipa,a pasat mult,a participat la goluri...Dar Messi de la nationala e un pic altfel fata de cel de la club.Ca un exemplu,Zidane juca la fel si la nationala,si la echipa de club...


