FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«1282930313245»
red&blue_boy19.05.2010 19:39
Poate Realul incearca sa il transfere pe Zlatan la rugamintea lui CR9. O fi gelos...

 

 

Doar daca vine si Pique!In trei e mai pasional! :D

RobYnho19.05.2010 20:44
Doar daca vine si Pique!In trei e mai pasional! :D

 

Te'ai baga si tu, nebunule.

red&blue_boy20.05.2010 04:43
Te'ai baga si tu, nebunule.

 

No way!!!M-ai inteles gresit! :P

DelPiero1020.05.2010 07:50

Din nou campioni,si iata,a venit si unul dintre fotbalistii mei preferati din ultimii ani,David Villa.Va vine sa credeti sau nu,eu am deschis cele mai misto topicuri de pe site-ul asta(da,eu eram Alessandro)-Topicul beuturii si FC Barcelona.;;)

f234567k20.05.2010 08:15

=)) Asa e cand Batrana nu iti aduce satisfactii. Te muti pe aici.

DelPiero1020.05.2010 08:52
=)) Asa e cand Batrana nu iti aduce satisfactii. Te muti pe aici.

Juve,Steaua...nu vezi asemanarea?S-au dus...

cristy.steaua2121.05.2010 20:17

Noul echipament Barcelona:

modelul Stelei de anul acesta :)

prd_maxzoom_barca_71320.jpg

1449_d1.jpg

Capture.PNG

Maye21.05.2010 22:24
2010-05-21_PRESENTACION_VILLA_13.JPG
Maye21.05.2010 22:30

Away Kit 2010/11

 

NIKE_FCBarcelona_Presskit_Info_CAT-4.jpg

Ronnie22.05.2010 04:37

Chit ca seamana identic cu echipemantul Stelei de anul acesta, parca cel al catalnilor are ceva si il face mult mai frumos.

LanDSharK22.05.2010 08:04

iar ne copiaza catalanii. astia se tin de capu nostru din `86 incoace. :)) interesant away kit are Barca anu asta. sunt curios cum se vede pe teren. excelent transferul lui D. Villa, dar asa am crezut ca va fi si cu Ibra si am ramas putin dezamagit. Numai bine.

DelPiero1022.05.2010 12:25
Away Kit 2010/11

 

NIKE_FCBarcelona_Presskit_Info_CAT-4.jpg

Imi place.:D Ii sta bine lui Villa in ros albastru.;)

adidwu22.05.2010 12:44

O sa-mi fie dor de echipamentul mango electric.

ionel_9422.05.2010 12:59

e misto echipamentul dar zici ca e de portar :)

RobYnho22.05.2010 14:57
O sa-mi fie dor de echipamentul mango electric.

 

Da. Si mie mi'a placut ala.

Daniel-Ionut23.05.2010 18:35

Ba nene... ce ne mai copiaza Barcelona, pic de imaginatie nu au si astia :ce_oameni:

FuNNky LowE suD27.05.2010 20:59

daca n-ar fii Messi n-ar fi Barcelona asa buna ...

Ronnie28.05.2010 05:30

Te-ai gandit mult inainte?

David28.05.2010 12:31

Sa fie asta echipa 2011?Ca atunci poate as vina Mourinho la Real ca tot un drac e!

 

Antrenor: Pep Guardiola | Antrenor:Mourinho

--------------Valdes--------- | -----------Casillas------

Alves---Pique--Puyol----Abidal | Ramos--Albiol--Pepe--Arbeloa

---------Xavi-Bousquets--Fabregas------- vs -------------Xabi Alonso---------

---------Messi---Iniesta------- | Ronaldo-------Kaka-----Dracu' mai stie..

-------- -David Villa---------- | ---------Raul-----------Benzema---------

 

Parerea mea e ca Barca sta mai bine in aparare,are un portar neglijabil mai slab(Casillas e totusi Casillas),mijloc mai puternic si atac de valori apropiate,desi totusi Messi>Ronaldo,David Villa>Benzema si Xavi e mai bun decat Kaka.O fi batut Mourinho barca cu Inter,insa aia e echipa inchegata,nu o insiruire de nume mari,iar Inter se apara incomparabil mai bine decat Real.

 

Tot Barca,tot Barca! :P

Ronnie28.05.2010 12:33

@David

 

In echipele afisate de tine eu zic ca Real ar castiga 10 meciuri din 9. E greu ca Barca in 10 jucatori sa reziste unui Real cu 11 :D

RobYnho28.05.2010 14:37
daca n-ar fii Messi n-ar fi Barcelona asa buna ...

 

Cocalare, ne mai spam'ezi mult ?

David28.05.2010 18:01
@David

 

In echipele afisate de tine eu zic ca Real ar castiga 10 meciuri din 9. E greu ca Barca in 10 jucatori sa reziste unui Real cu 11 :D

Sublim!

red&blue_boy28.05.2010 20:49
Sa fie asta echipa 2011?Ca atunci poate as vina Mourinho la Real ca tot un drac e!

 

 

Stai un pic,nu se stie ce echipe vor avea anul viitor cele doua.La prima vedere pare mai tare Barcelona,dar inca nu si-a adus Mourinho jucatori,ca nu cred ca nu va transfera nimic...

Daniel-Ionut29.05.2010 09:26
Sa fie asta echipa 2011?Ca atunci poate as vina Mourinho la Real ca tot un drac e!

 

Pai la Real va fi ceva de genul:

Casillas

Ramos(Arbeloa)-Albiol-Pepe(Ramos)-Cole(Arbeloa)

Alonso

Ronaldo-Kaka-Silva

Benzema(Raul)-Higuain

 

O echipa muuult peste cea a Barcelonei... plusul catalanilor ar fi jocul de echipa, dar sa vedem acum, pentru ca a trecut deja un sezon la Real, si relatiile s-au mai stabilit.

 

La Barca as vedea asa:

Valdes

Alves-Puyol-Pique-Maxwell(Abidal)

Iniesta(Toure)-Xavi-Bousquets(Fabregas, cu toate ca nu o sa vina)

Messi-Ibrahimovic-Villa (atac genial, care are de toate)

Ronnie29.05.2010 09:34

Fii serios!

 

1. Mourinho nu va juca niciodata cu o echipa atat de ofensiva.

2. Cole si Silva? Unul e la Chelsea, altul la Valencia. Benzema? Trezirea!

«1282930313245»