Prea de tot... oare chiar era necesar sa ude gazonul imediat dupa terminarea meciului, si chiar in locul unde sarbatoreau jucatorii Interului calificarea in finala?
Si sa nu mai zic si de Valdes...
Prea de tot... oare chiar era necesar sa ude gazonul imediat dupa terminarea meciului, si chiar in locul unde sarbatoreau jucatorii Interului calificarea in finala?
Si sa nu mai zic si de Valdes...
Nu trebuie sa exagerezi chiar asa.
De bine de rau unii am prins Barcelona cu Romario, Ronaldo sau alti mari jucatori. Eu stiu ca Puscas a fost un mare jucator.Sau Di Stefano.
Dar se vede destul de prost arhiva.
In ziua de astazi au aparut transmisiile 3D. Noi am prins Barcelona color si cu reluari. Plus manusi pe mainile portarilor.
Partea buna la Barcelona este urmatoarea: Iti poti aminti de marile ei performantele si fara a consulta gugalul.
Sa nu omitem un lucru foarte important la nivelul asta de performanta. Barcelona a jucat turul cu Inter dupa un drum cu autocarul. Un drum foarte obositor. Ma-nsel?
Nu e chiar asa.
Cupele Barcelonei de campioni ai Europei :1992,2006,2009
Ultimile 3 ale Realului:1998,2000,2002 . Nu-ti trebuie gugal pentru astea.
Bafta Realului in finala de pe Bernabeu.
Mersi.
Villareal - Barcelona 1-4 .. se pare ca Sevilla- Barcelona e meciul care va hotari cine ia campionatul in Spania. ![]()
Villareal - Barcelona 1-4 .. se pare ca Sevilla- Barcelona e meciul care va hotari cine ia campionatul in Spania.![]()
Poate ne face Madrid vreo surpriza placuta azi. ![]()
Atletico? ![]()
Barcelona-Tenerife 4-1,dubla Messi,Bojan si Pedro...Si titlul e tot mai aproape...
Un meci frumos. Messi din nou, superior.

Cand a fost intrebat de un ziarst daca e gay,Zlatan a raspuns:" Vino la mine acasa cu sora'ta si iti demonstrez ca nu sunt gay!" ![]()
Barcelona e ca si campioana:)
HalaL Madrid,HalaL Cristiano ![]()
Maye, desi e cel putin dubioasa poza asta, te rog sa nu mondenizezi topicul asta. ![]()
Acum inteleg de ce in meciurile trecute il vedeam pe Pique urcand des in atac ![]()
Gata, nu mai simpatizez cu FC Barcelona. ![]()
L-au prins pe Zlatan in offside.
Maye, unde dracu le gasesti pe astea mah? Umblii pe site-uri de gay?
Maye, unde dracu le gasesti pe astea mah? Umblii pe site-uri de gay?
Crapa Ronaldo de gelozie. Gandeste el: "Ce-o fi vazut Zlatan la ala????"
Gutti se face heterosexual de nervi.
S intre timp au castigat cu 3-2.
Asta ca sa mai vorbim si de fotbal.
Maye, desi e cel putin dubioasa poza asta, te rog sa nu mondenizezi topicul asta.![]()
Nu mondenizez nimic. Remarc doar iubirea si tandretea.
Maye, unde dracu le gasesti pe astea mah? Umblii pe site-uri de gay?
E celebra in Spania.
@Maye
Pai ce sa caute pe topicul asta iubirea si tandretea? Baga-le si tu la mistouri sau prin alte parti!
Altfel, se pare ca Maxwell are ruptura musculara la piciorul drept. Probabil va intra Abidal in locul lui, in meciul de titlu cu Real Valladolid.
Poate se saruta cu ochii inchisi si le da Valladolid un 0-1
prin Nivaldo.
Poate se saruta cu ochii inchisi si le da Valladolid un 0-1prin Nivaldo.
Acum am priceput declaratia recenta pe care a dat-o Cr. Ronaldo. "Nu as zice nu la un transfer la Barcelona" (ceva de genul asta). Daca n-a iesit nimic cu Gutti.....
Fabregas se autopropune la Barcelona
![]()
Fabregas si Villa... viitorul suna excelent
...viitorul suna excelent
Daca si-ar da si Boc demisia... ![]()
sar putea ca villa nu o sa vina dar fabregas sigur ![]()