FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«1262728293045»
Daniel-Ionut29.04.2010 12:46

Prea de tot... oare chiar era necesar sa ude gazonul imediat dupa terminarea meciului, si chiar in locul unde sarbatoreau jucatorii Interului calificarea in finala? :ce_oameni: Si sa nu mai zic si de Valdes...

valentin2day29.04.2010 15:00
Nu trebuie sa exagerezi chiar asa.

 

De bine de rau unii am prins Barcelona cu Romario, Ronaldo sau alti mari jucatori. Eu stiu ca Puscas a fost un mare jucator.Sau Di Stefano.

 

Dar se vede destul de prost arhiva.

 

In ziua de astazi au aparut transmisiile 3D. Noi am prins Barcelona color si cu reluari. Plus manusi pe mainile portarilor.

 

Partea buna la Barcelona este urmatoarea: Iti poti aminti de marile ei performantele si fara a consulta gugalul.

 

Sa nu omitem un lucru foarte important la nivelul asta de performanta. Barcelona a jucat turul cu Inter dupa un drum cu autocarul. Un drum foarte obositor. Ma-nsel?

 

Nu e chiar asa.

Cupele Barcelonei de campioni ai Europei :1992,2006,2009

Ultimile 3 ale Realului:1998,2000,2002 . Nu-ti trebuie gugal pentru astea.

 

Bafta Realului in finala de pe Bernabeu.

Mersi.

ady.fcsb01.05.2010 22:42

Villareal - Barcelona 1-4 .. se pare ca Sevilla- Barcelona e meciul care va hotari cine ia campionatul in Spania. :steag_sah_mic:

Alexandru H.02.05.2010 08:59
Villareal - Barcelona 1-4 .. se pare ca Sevilla- Barcelona e meciul care va hotari cine ia campionatul in Spania. :steag_sah_mic:

 

Poate ne face Madrid vreo surpriza placuta azi. :)

David02.05.2010 09:57

Atletico? :bananadance:

red&blue_boy04.05.2010 19:56

Barcelona-Tenerife 4-1,dubla Messi,Bojan si Pedro...Si titlul e tot mai aproape...

RobYnho04.05.2010 20:03

Un meci frumos. Messi din nou, superior.

Maye09.05.2010 10:11
1150-245337-4b621ed03c48a93f20c014082242
RedScorpyON09.05.2010 10:49
1150-245337-4b621ed03c48a93f20c014082242

Cand a fost intrebat de un ziarst daca e gay,Zlatan a raspuns:" Vino la mine acasa cu sora'ta si iti demonstrez ca nu sunt gay!" :)

Barcelona e ca si campioana:)

HalaL Madrid,HalaL Cristiano :clap:

sabin130709.05.2010 10:56

Maye, desi e cel putin dubioasa poza asta, te rog sa nu mondenizezi topicul asta. :)

*Alecs*09.05.2010 11:30

Acum inteleg de ce in meciurile trecute il vedeam pe Pique urcand des in atac :kisstogether:

Arian09.05.2010 11:40

Gata, nu mai simpatizez cu FC Barcelona. :))

valentin2day09.05.2010 11:41

L-au prins pe Zlatan in offside.

MoWeed09.05.2010 11:46

Maye, unde dracu le gasesti pe astea mah? Umblii pe site-uri de gay?

vlad09.05.2010 13:27
Maye, unde dracu le gasesti pe astea mah? Umblii pe site-uri de gay?

 

 

Crapa Ronaldo de gelozie. Gandeste el: "Ce-o fi vazut Zlatan la ala????"

 

Gutti se face heterosexual de nervi.

RobYnho09.05.2010 18:06

S intre timp au castigat cu 3-2. :D Asta ca sa mai vorbim si de fotbal.

Maye09.05.2010 20:46
Maye, desi e cel putin dubioasa poza asta, te rog sa nu mondenizezi topicul asta. :)

Nu mondenizez nimic. Remarc doar iubirea si tandretea.

 

Maye, unde dracu le gasesti pe astea mah? Umblii pe site-uri de gay?

E celebra in Spania.

sabin130709.05.2010 21:11

@Maye

Pai ce sa caute pe topicul asta iubirea si tandretea? Baga-le si tu la mistouri sau prin alte parti!

 

Altfel, se pare ca Maxwell are ruptura musculara la piciorul drept. Probabil va intra Abidal in locul lui, in meciul de titlu cu Real Valladolid.

Maye09.05.2010 21:25

Sa fie intamplare?

gay.JPG

blindica13.05.2010 22:13

Poate se saruta cu ochii inchisi si le da Valladolid un 0-1 :D prin Nivaldo.

vlad14.05.2010 05:13
Poate se saruta cu ochii inchisi si le da Valladolid un 0-1 :D prin Nivaldo.

 

 

Acum am priceput declaratia recenta pe care a dat-o Cr. Ronaldo. "Nu as zice nu la un transfer la Barcelona" (ceva de genul asta). Daca n-a iesit nimic cu Gutti.....

Alexandru H.14.05.2010 10:58

Fabregas se autopropune la Barcelona

:steag_cruce_invers:

 

Fabregas si Villa... viitorul suna excelent

vlad14.05.2010 11:15
...viitorul suna excelent

 

 

Daca si-ar da si Boc demisia... :look:

TURKU14.05.2010 12:31
fular-campionii fular-campionii fular-campionii FORZA Barcelona !!!
magno14.05.2010 15:15

sar putea ca villa nu o sa vina dar fabregas sigur :steag_cruce_invers:

«1262728293045»