FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«1212223242545»
RobYnho21.03.2010 21:50

Sa speram ca ii ia fata lui Rooney. :D

valentin2day21.03.2010 21:56

IN-CRE-DI-BIL

 

Bravo!

 

Se pare ca Barca e dependenta de Messi!

cristy.steaua2121.03.2010 21:57
Fantastic jucator Messi! Al doilea hat-trick consecutiv in campionat

 

+ o duble in europa intre cele 2

=> FENOMANAL!!!

Maye21.03.2010 21:59

Daca acum are 28 de goluri , cate o sa aiba in mai?

Gheata de Aur sigur e a lui.

RobYnho21.03.2010 22:01

Sa nu aibe ghinionul de a se accidenta.

red&blue_boy22.03.2010 06:29

Orice s-ar zice,Messi e fenomenal!!!Sunt curios cum va evolua si la Mondial.

cristy.steaua2122.03.2010 13:34

Rezumatul meciului...

 

Urmatorul meci il are acasa cu Osasuna, miercuri.

DelPiero1023.03.2010 09:19
IN-CRE-DI-BIL

 

Bravo!

 

Se pare ca Barca e dependenta de Messi!

Ce sa spuneti si voi.Messi e genul de fotbalist care poate monopoliza jocul unei intregi echipe,insa sunt si alti jucatori extraordinari la Barca.Speram sa-si revina.Sa vezi atunci che spetacollo. :hypocrite:

MikStelista23.03.2010 09:20
Sa speram ca ii ia fata lui Rooney. :D

 

 

Sa dea Domnu' :D

Maye23.03.2010 09:45

Pentru Balonul de Aur e clar ca lupta se va da intre Messi si Rooney.

Dar totul depinde de Cupa Mondiala , cum daca Ronaldo va face o Cupa Mondiala reusita va fi si sansa lui la castig.

valentin2day23.03.2010 10:52
Ce sa spuneti si voi.Messi e genul de fotbalist care poate monopoliza jocul unei intregi echipe,insa sunt si alti jucatori extraordinari la Barca.Speram sa-si revina.Sa vezi atunci che spetacollo. :hypocrite:

eu m-am uitat la ultimele meciuri din campionat ale Barcei si din ce am vazut a disparut jocul frumos de anul trecut, numai exista pasele alea din prima la care adversarii doar se uitau, victoriile au venit in urma executiilor individuale

 

Messi e in forma acum, dar nu cred ca poate juca asa tot restul campionatului, mai ales ca probabil echipele adverse o sa incerce sa il blocheze prin marcaj om la om (sau oameni la om)

Maye23.03.2010 10:54
foto_427047_CAS.jpg
MikStelista23.03.2010 10:55

Tareeeee :))))

sabin130723.03.2010 11:08

@valentin2day

Spectacolul oferit de Messi nu ar fi posibil daca nu ar fi sustinut de un mijloc solid. Nu stiu ce meciuri ai vazut tu, dar eu am vazut tot meciuri cu posesie de 60-70%, sute de pase reusite, multe suturi pe poarta etc; nu mai stau acum sa caut exact statisticile. E adevarat ca au mai fost/sunt indisponibili la mijloc Xavi, Yaya sau Keita, Dani Alves si Abidal pe benzi.

 

Tu ce crezi, pana acum nu s-au incercat fel de fel de anihilari ale lui Messi? Sa-l tina cine poate! :)

Arian24.03.2010 20:57

Etapa a 28-a

 

Barcelona - Osasuna 2 - 0

 

Z.Ibrahimovic 73'

B.Krkic 89'

David25.03.2010 15:46

Slabut.Trebuie sa aiba grija cu Arsenal.Scorul acesta e inselator,pentru ca golurile au fost date in ultimul sfert de ora.

Ronnie25.03.2010 15:48

Cate puncte a luat Arsenal in minutele 90 e o nimica toata fata de ce a facut Barca aseara. :)

David25.03.2010 18:57

Olee,olee!Sper ca Barca va rupe!

STELIST 8626.03.2010 14:54

Real,mai faceti transferu' lu' Gerrard sau cine ziceati voi?

ca fara ronalda si higuain nu sunteti nimic :))

David31.03.2010 17:20

In toata lumea singura echipa care poate fi o provocare pentru Barcelona este Man. United.Restul sunt limbrici! :P

Daniel-Ionut01.04.2010 08:17
In toata lumea singura echipa care poate fi o provocare pentru Barcelona este Man. United.Restul sunt limbrici! :P

 

Hahahhaaa :D

Asta a fost gluma de 31 martie?

Pai aseara daca Arsenal avea tot lotul la dispozitie cred ca o batea pe FC catalunia.

Maye01.04.2010 08:19
Pai aseara daca Arsenal avea tot lotul la dispozitie cred ca o batea pe FC catalunia.

 

Tu esti prost sau te faci?Ce lot ba?

Barca a dominat total meciul de aseara.

Daca se dadea penalty la Messi in prima repriza cat se termina scorul?

 

Habar nu ai de fotbal , du-te si canta pentru echipa in Nord si lasa-ne cu ideile tale fixiste

MoWeed01.04.2010 08:32

Daniele, ce sa-i bata mah pe Barca? La cate ocazii au avut in prima repriza, un 0-4 la pauza nu ar fi mirat pe nimeni :))

 

Finala o vor juca ei cu Manchester, daca nu se intampla ceva neprevazut. Astea 2 echipe sunt cu o clasa peste restul echipelor din Europa la ora actuala

Daniel-Ionut01.04.2010 08:33

Eu am zis ca Arsenal avea sanse sa o bata pe Barcelona daca jucau niste jucatori cheie... nu am zis ca nu merita barca sa castige aseara sau altceva.

 

Gallas accidentat destul de repede.

Arshavin la fel.

Rosicky a fost rezerva.

van Persie -

Eduardo -

 

Arsenal: Almunia, Diaby, Vermaelen, Gallas (Denilson), Sagna (Walcott), Fabregas, Nasri, Clichy, Song, Arshavin (Eboue), Bendtner

*Alecs*01.04.2010 08:50

Eu n-as fi asa sigur ca Barca va trece de Inter. Echipa lui Mourinho e o nuca tare, chiar daca s-au intalnit in grupe si a fost 0-0 pe Giuseppe Meazza si 2-0 pe Camp Nou, acum va fi o alta abordare.

«1212223242545»