Sa speram ca ii ia fata lui Rooney. ![]()
Sa speram ca ii ia fata lui Rooney. ![]()
IN-CRE-DI-BIL
Bravo!
Se pare ca Barca e dependenta de Messi!
Fantastic jucator Messi! Al doilea hat-trick consecutiv in campionat
+ o duble in europa intre cele 2
=> FENOMANAL!!!
Daca acum are 28 de goluri , cate o sa aiba in mai?
Gheata de Aur sigur e a lui.
Sa nu aibe ghinionul de a se accidenta.
Orice s-ar zice,Messi e fenomenal!!!Sunt curios cum va evolua si la Mondial.
IN-CRE-DI-BIL
Bravo!
Se pare ca Barca e dependenta de Messi!
Ce sa spuneti si voi.Messi e genul de fotbalist care poate monopoliza jocul unei intregi echipe,insa sunt si alti jucatori extraordinari la Barca.Speram sa-si revina.Sa vezi atunci che spetacollo. ![]()
Sa speram ca ii ia fata lui Rooney.![]()
Sa dea Domnu' ![]()
Pentru Balonul de Aur e clar ca lupta se va da intre Messi si Rooney.
Dar totul depinde de Cupa Mondiala , cum daca Ronaldo va face o Cupa Mondiala reusita va fi si sansa lui la castig.
Ce sa spuneti si voi.Messi e genul de fotbalist care poate monopoliza jocul unei intregi echipe,insa sunt si alti jucatori extraordinari la Barca.Speram sa-si revina.Sa vezi atunci che spetacollo.![]()
eu m-am uitat la ultimele meciuri din campionat ale Barcei si din ce am vazut a disparut jocul frumos de anul trecut, numai exista pasele alea din prima la care adversarii doar se uitau, victoriile au venit in urma executiilor individuale
Messi e in forma acum, dar nu cred ca poate juca asa tot restul campionatului, mai ales ca probabil echipele adverse o sa incerce sa il blocheze prin marcaj om la om (sau oameni la om)

Tareeeee
))
@valentin2day
Spectacolul oferit de Messi nu ar fi posibil daca nu ar fi sustinut de un mijloc solid. Nu stiu ce meciuri ai vazut tu, dar eu am vazut tot meciuri cu posesie de 60-70%, sute de pase reusite, multe suturi pe poarta etc; nu mai stau acum sa caut exact statisticile. E adevarat ca au mai fost/sunt indisponibili la mijloc Xavi, Yaya sau Keita, Dani Alves si Abidal pe benzi.
Tu ce crezi, pana acum nu s-au incercat fel de fel de anihilari ale lui Messi? Sa-l tina cine poate! ![]()
Etapa a 28-a
Barcelona - Osasuna 2 - 0
Z.Ibrahimovic 73'
B.Krkic 89'
Slabut.Trebuie sa aiba grija cu Arsenal.Scorul acesta e inselator,pentru ca golurile au fost date in ultimul sfert de ora.
Cate puncte a luat Arsenal in minutele 90 e o nimica toata fata de ce a facut Barca aseara. ![]()
Olee,olee!Sper ca Barca va rupe!
Real,mai faceti transferu' lu' Gerrard sau cine ziceati voi?
ca fara ronalda si higuain nu sunteti nimic ![]()
In toata lumea singura echipa care poate fi o provocare pentru Barcelona este Man. United.Restul sunt limbrici! ![]()
In toata lumea singura echipa care poate fi o provocare pentru Barcelona este Man. United.Restul sunt limbrici!![]()
Hahahhaaa ![]()
Asta a fost gluma de 31 martie?
Pai aseara daca Arsenal avea tot lotul la dispozitie cred ca o batea pe FC catalunia.
Pai aseara daca Arsenal avea tot lotul la dispozitie cred ca o batea pe FC catalunia.
Tu esti prost sau te faci?Ce lot ba?
Barca a dominat total meciul de aseara.
Daca se dadea penalty la Messi in prima repriza cat se termina scorul?
Habar nu ai de fotbal , du-te si canta pentru echipa in Nord si lasa-ne cu ideile tale fixiste
Daniele, ce sa-i bata mah pe Barca? La cate ocazii au avut in prima repriza, un 0-4 la pauza nu ar fi mirat pe nimeni ![]()
Finala o vor juca ei cu Manchester, daca nu se intampla ceva neprevazut. Astea 2 echipe sunt cu o clasa peste restul echipelor din Europa la ora actuala
Eu am zis ca Arsenal avea sanse sa o bata pe Barcelona daca jucau niste jucatori cheie... nu am zis ca nu merita barca sa castige aseara sau altceva.
Gallas accidentat destul de repede.
Arshavin la fel.
Rosicky a fost rezerva.
van Persie -
Eduardo -
Arsenal: Almunia, Diaby, Vermaelen, Gallas (Denilson), Sagna (Walcott), Fabregas, Nasri, Clichy, Song, Arshavin (Eboue), Bendtner
Eu n-as fi asa sigur ca Barca va trece de Inter. Echipa lui Mourinho e o nuca tare, chiar daca s-au intalnit in grupe si a fost 0-0 pe Giuseppe Meazza si 2-0 pe Camp Nou, acum va fi o alta abordare.